Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזרחי ישראל למען בעלי החיים בסין- תמונות קשות לצפייה

Wonka
שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה להזהיר מראש שהתמונות קשות מאוד לצפייה.

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition.html

תחתמו על העצומה בתקווה קטנה שאולי נצליח לשנות משהו קטן.

התמונות ממש קשות לצפייה , אולי הכי קשות שראיתם עד היום.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני פשוט געלתי מהסרטונים האלו ויש אותם כל כך הרבה וכולם שותקים

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה מוציאה הורג עשרות אלפי אנשים להורג בשנה.

ואחרי זה מוכרת את האברים שלהם.

לפי האולימפידה הם פינו מאות אלפי אנשים מהבתים שלהם בשביל לבנות את המתחם האולימפי.

המדינה גרמה לפשיטת רגל של כל העולם.

ומה שמפריע לך זה היחס שלהם לחיות.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל????

יש לך עצומה נגד פינוי אנשים מביתם... תביא.. נחתום (אם זה יעזור במשהו).

יש לך עצומה נגד הרג אנשים... תביא.. נחתום (אם זה יעזור במשהו).

בןאדם אכפתי הביא עצומה ,שתעזור או לא, נגד מראות מזעזעים בא לך להקדיש דקה ולחתום ,תעשה את זה,

מה אתה מטיף מוסר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו באמת מאמין שמחאות הכורסא הללו עוזרות למישהו או משהו? עשית קליק, הרגשת טוב עם עצמך, זה העניין?

רוצה לעזור לבע"ח, אמץ כלב/חתול מעמותה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל, עמי המזרח ידועים כאנשים אכזריים בצורה יוצאת דופן, וזכרו מה הויאטנמיים עשו לחיילים האמריקאיים שנישבו על ידם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו באמת מאמין שמחאות הכורסא הללו עוזרות למישהו או משהו? עשית קליק, הרגשת טוב עם עצמך, זה העניין?

רוצה לעזור לבע"ח, אמץ כלב/חתול מעמותה.

גם אני חושב שלרוב אין טעם למחאות מסוג זה אבל אם יש 1% בודד שאולי זה כן מזיז משהו אז מה אכפת לי לבזבז דקה מחיי.

ויש לי כלב..(וכלבה אחת מתה לפני שנה אחרי 15 שנה שהיא הייתה אצלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שלרוב אין טעם למחאות מסוג זה אבל אם יש 1% בודד שאולי זה כן מזיז משהו אז מה אכפת לי לבזבז דקה מחיי.

ויש לי כלב..(וכלבה אחת מתה לפני שנה אחרי 15 שנה שהיא הייתה אצלי).

עזוב, זה לא עושה כלום.

וקח גם חתול...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצומה הזאת לא מסתובבת רק בישראל.

יש סבירות שכשהעצומה תוגש לממשלת סין, הם יבדקו מי מאזרחי סין חתם עליה ויוציאו אותו להורג.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל, עמי המזרח ידועים כאנשים אכזריים בצורה יוצאת דופן, וזכרו מה הויאטנמיים עשו לחיילים האמריקאיים שנישבו על ידם.

לעומת עמי המערב הם מלאכים. הם לא השמידו 6 מליון אנשים בתאי גזים בגלל דתם ועוד כמה מאות אלפים בגלל מוצאם או בגלל פגמים מסויימים.

הסינים לפחות הורגים את בעלי החיים למטרה מסויימת (בזויה אבל עדיין איזו שהיא תועלת) בעוד עמי המערב הנאורים עשו את זה מרשעות טהורה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד לכם שאני חושב שהחתימה שלי תגרום לזה שהחל מהיום זה לא יקרה יותר ,ברור שלא ,אבל אני כן חושב שכמה שיותר אנשים צריכים לראות דברים כאלה ולהיות מודעים למה שקורה סביב . וגם לחתום מי יודע אולי זה כן ישפיע ,אפילו אם רק קצת.

אל תשכחו שלפני שנה מכרו פרוות כלבים שהגיעו מסין כאן בת"א , אז זה לא כזה רחוק מאיתנו.

היו גם אנשים שאמרו שזה שהם קונים מעיל פרווה אחד לא יגרום לצייד לא חוקי או למראות נוראיים כמו בסרטון ,אבל שאין ביקוש אין היצע.

אני לא מטיף נגד אכילת בשר אבל גם שהורגים מישהו צריכה להיות דרך לעשות את זה, וזאת לא הדרך.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...