Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה החדשה

a.vr815
שימו לב! השרשור הזה בן 5484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר התלבטיות ולבטים, החלטתי לקנות את האיביזה החדשה (גימור ספורט)

מחיר 104,000. אז היתי בסוכנות היום והיציעו לי תוספות כגון:

-קסנון זז עם ההגה.

-גלגלים 17'

-בקרת שיוט

- 6 כריות אוויר (במקום 4)

מה כל אחד מהם מועיל לי לחיים?...

יש אלטרנטיבה במחיר כזה?

אם זה לא שבור,אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

1. קסנון זה יפה, התזוזה עם הגלגלים זה גימיק נחמד.

2. יופי בעיקר, לגבי נוחות, אתה צריך לנסוע בדגם עם 17 ו 16 אינץ ולהחליט.

3. גאדג'ט.

4. יכול להציל את החיים שלך בתאונה, אין לזלזל ב2 כריות אויר הללו.

לגבי אלטרנטיבות, אם לא לקחת את הגיר ה DSG, כדאי שתבדוק את הסקודה פאביה, המחיר יהיה יותר זול.

בכל מקרה האיביזה עם ה DSG עדיפה על הסקודה פאביה TIP.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנטים=נוחות, למה?כלומר איך זה עובד,בגאנט גדול יש פחות אוויר בגלגל שסופג פחות זעזוע? אני צודק?

אוקטביה-לא שיא היופי...נראת לי כבדה מידי ומנהלתית מידי. נכון,האיביזה קצת צעקנית מידי,אבל כמו שאמר הכומר לנער המקהלה: "זה לא כ"כ נורא".

עדיין לא בחרתי צבע כי עדיין לא הזמנתי,חשבתי לכיוון "כחול ים מטאלי" (ככה זה מהחוברת...) שזה סוג של תכלת כזה נוטה טיפונת לאפור, הבנת?

אגב,הואיל ואני סטודנט תייר בארץ, הרכב עולה לי 59,360

תוספות כריות אוויר- 1,555

בקרת שיוט- 580

קסנון-3,434

דיבורית-941

צבע מטאלי-300

סך הכול כולל כל התוספות: 65,470!!!!!!!!!

אגב איך התיבה האוטומאטית,בכלל לא חשבתי לנסות.שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XENON שווה לנסות את התיבה האוטומטית.

היא התיבה נטולת הקלאצ' הטובה ביותר שמוצעת כיום בסופר-מיני.

וחווית נהיגה?

נטולת קלץ'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסנון זה נחמד, אבל רוב הסיכויים שזה לא באמת יועיל לך. הפנסים הרגילים, אגב, גם זזים עם ההגה (בקטנה).

חישוקי 17 אינץ' - מיותר. הספורט מגיעה עם 16 אינץ רחבים מדי, אז אתה רוצה אותם אפילו יותר גדולים? סתם יפגע לך בנוחות הנסיעה.

בקרת שיוט - אם זה גרושים, בסדר. אחרת - די מיותר.

שתי כריות אוויר נוספות - בהחלט דבר שהייתי מוסיף.

אלטרנטיבות במחיר? אני חושב שהפאביה ספורט זולה אפילו יותר. מעבר לזאת, אם אתה יכול להשיג כאלו מחירים הייתי כבר הולך על משהו יותר רציני בהוספה של כמה עשרות אלפים (בכמה אתה יכול להשיג אלפא מיטו? 207 GTI?)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר התלבטיות ולבטים, החלטתי לקנות את האיביזה החדשה (גימור ספורט)

מחיר 104,000. אז היתי בסוכנות היום והיציעו לי תוספות כגון:

-קסנון זז עם ההגה.

-גלגלים 17'

-בקרת שיוט

- 6 כריות אוויר (במקום 4)

מה כל אחד מהם מועיל לי לחיים?...

יש אלטרנטיבה במחיר כזה?

- קסנון זה הארה טובה יותר של הדרך ומאוד אופנתי (נותן לרכב מראה יוקרתי). פנסי עוקבי פניה הם בעלי משמעות בטיחותית מסויימת בכבישים מפותלים וחשוכים או בשטח עירוני חשוך בו נכנסים לפני ורוצים לראות רחוק יותר לתוך הפניה. הייתי מקטלג את זה כ- nice to have.

- ג'נט 17" יתן לך בעיקר היגוי חד יותר והתנהגות טובה יותר של הצמיג תחת עומס בסיבובים. כמו שציינו פה, המחיר הוא פגיעה בנוחות. אה כן, זה גם נראה מדליק... :-)

- בכל הנסיעות שלי לאילת שמחתי שיש בקרת שיוט וזה היה שימושי. כמו הקסנון...nice to have וזה בעיקר פינוק.

- חשוב מאוד בהגנה על היושבים מאחור, בזה הייתי משקיע אפילו אם המושב האחורי לא יאוייש בקביעות, 6 כריות אויר הופכות להיות הסטנדרט היום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהאיביזה בתור סופר מיני שמתיימרת להיות ספורטיבית ועם לוק כזה , קצת איכזבה אותנו בדגמים החדשים לעומת ה

07-08 שהאיביזה שם קיבלה את המתיחת פנים של הקופרה, והיא פשוט מטמטמת לפי דעתי, בסופו של דבר מה שאני אומר שהרכב הנ"ל צריך קצת יותר עזרה מבחינת לוק והצבע שאתה תלך עליו נשמע לי קצת , אמא בת 35, או נערת תיכון. תעזוב אותך תכלת , הרכב הזה צריך עזרה והוא צריך את הנשמה השחורה, לך על שחור מטאל עם קסנון ג'אנטים 17 מטורפים, ולא זה לא ערסי תפסיקו להכניס כל דבר שהוא שחור ונוצץ למגזר הערסים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוקי 17 אינץ' - מיותר. הספורט מגיעה עם 16 אינץ רחבים מדי, אז אתה רוצה אותם אפילו יותר גדולים? סתם יפגע לך בנוחות הנסיעה.

אלטרנטיבות במחיר? אני חושב שהפאביה ספורט זולה אפילו יותר. מעבר לזאת, אם אתה יכול להשיג כאלו מחירים הייתי כבר הולך על משהו יותר רציני בהוספה של כמה עשרות אלפים (בכמה אתה יכול להשיג אלפא מיטו? 207 GTI?)

רוני

רחבים מידי? מזה?

וזה לא עוזר ליציבות ואחיזה בסיבובים?

איך המיטו,לא מצאתי מבחנים משמעותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח מתכוון "מה זה". והתשובה היא שלצמיגים יש רוחב (ואורך, וגובה, והיקף). וככל שהם רחבים יותר ככה (בגדול) הם אוחזים יותר, אבל גם פוגעים בנוחות הנסיעה (שוב, בגדול - לא תמיד) ובצריכת הדלק. צמיגי 215 מ"מ בחתך 45 ובגודל 16 אינץ' זה די והותר למכונית כזו שאיננה ספורטיבית (למרות הכינוי של רמת הגימור). לא רואה צורך אמיתי ב-17, למעט הגדלת המשכורת של הכירופרקטור שלך (וזה לא שהאיביזה היא המכונית הנוחה בעולם מלכתחילה). אגב, גם בצמיגים הסטנדרטיים של האיביזה (185 בגודל 15 אינץ') האחיזה טובה בהחלט.

מיטו - אם היא לא בתקציב, עזוב. אחרת - הרבה יותר טובה מהאיביזה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל הקווים הלאו דווקא מחמיאים (בלשון המעטה) של האיביזה החדשה, צבע בהיר אינו מתאים לה ולכן אני תומך בהמלצה לצבע שחור - שיתרום בהסתרה והחלקת ה"צלקות" של האיביזה לידי מראה אכיל-קביל.

נ.ב.

smallars - "הרכב הזה צריך עזרה והוא צריך את הנשמה השחורה" :rofl::lol:?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, אני לא מבין על מה אתם מדברים. היא נראית בסדר גמור. בעצם, היא אחת מהקטנות הנאות ביותר בהיצע כיום. אולי צריך לראות אותה במציאות, לא יודע, אבל עבורי גם בתמונות היא נראתה טוב מאוד. יותר טוב מהדור הקודם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...