Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגבי ההבדל בין AA Havoc "15 ל AA Havoc "12

שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה-15 חזק משמעותית. יורד יותר נמוך (מנגן יותר טוב תדרים נמוכים). יותר איטי. אבל, יותר באס "ממלא" ועמוק. מביניהם אני אישית הייתי לוקח את ה-15, כי לטעמי הוא נשמע יותר טוב (תלוי כמובן מה הדרישות שלך מסאב).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה- 15" והדבר הזה יודע לרדת נמוך ! אני מתכוון ממש נמוך, הכי נמוך ששמעתי אי פעם. והוא עושה את זה חזק.

ה- 12" הוא סאב קצת יותר "גמיש" בשימושים שלו. הוא גם יורד נמוך (לא נתקלתי בסאב 12" שיורד נמוך וחזק כמוהו, גם לא המילה), והוא גם יכול לשמש כסאב PURE SQ , (שד"א, ה- 15" יכול לשמש בסאב SQ לא פחות טוב רק שהוא דורש הרבה יותר השקעה כמו תיבה מאוד מסויימת, כיוונים ארוכים, מידים חזקים וכו').

כמו כן, ה- 12 יהיה יותר פאנצ'י וה- 15 יותר smooth.

ההעדפה ביניהם לדעתי היא ע"פ הסוג מוזיקה שאתה שומע ובאיזה עוצמות.

אני אוהב לשמוע טראנס איכותי, וראפ מאוד חזק. לכן ה- 15" הוא הבחירה שעשיתי. גם יורד חזק בראפ וגם מדוייק, איכותי ומשתלב נהדר עם הקלארוס בטראנס.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מוריד לו את הגיין הוא כמו חתלתול,אבל ברגע שאני מעלה אותו בהבהבום!!!:mm_surpri:crazyeyes

אני ממש מרוצה ממנו,אין מה להגיד.ללא ספק הקניה הכי טובה שלי.

הבדלים?! כמו שגיא/דוד אמר,יותר מזה אני יכול להגיד רק שאם כבר הלכת על האבוק, לא תיקח 15?

יאמר לזכותו של ה12 שהוא אמור להיות יותר מהיר.

עריכה:

סתם תוספת שיהיה.

http://www.soundsolutionsaudio.com/forum/index.php?showtopic=25155

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דוגמא

אתה היית לוקח 35 אם היה :)

למה להגיד שאין וופר בגדלים האלו?

הנה למשל וופר של fostex בקוטר של 31'',אומנם לא 35'' אבל עדיין.

http://www.madisound.com/catalog/product_info.php?cPath=45_228_311&products_id=304

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

סתם תוספת שיהיה.

http://www.soundsolutionsaudio.com/forum/index.php?showtopic=25155

ה-Q עשה 143?! :shock::-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,ככל שהתיבה תהיה יותר קטנה יהיה לך SPL גבוה יותר.

עריכה:הבדיקה נעשתה בתיבה פתוחה והטענה שאין הבדל בתיבה פתוחה,אבל:mmangel:

the Havoc is the better choice if you can get your hands on it

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest American V12

זה לא נכון מה שאתה אומר.

סאב חזק, תיבה גדולה , פורט הורן, בכיוון של תדר הרכב אתה מגיע לתוצאות גבוהות במיוחד.

תמיר- שהגיע עם 2 סאבוופרים פייל מקרטון ל143 דציבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון מה שאתה אומר.

סאב חזק, תיבה גדולה , פורט הורן, בכיוון של תדר הרכב אתה מגיע לתוצאות גבוהות במיוחד..

הבנתי אותך,אני מתאר לעצמי שאתה עברת מספר סאבים חזקים ושינית להם נפחית ותיבות ולכן אתה אומר שזה לא נכון.

תיבה גדולה תיתן תדר נמוך זה לא אומר בהכרח שיהיה DB גבוה יותר,חוץ מזה כל סאב יש לו את התדר שם הוא הכי חזק.

אני מאמין ששומאכר(גיא) שהחליף תיבה לFIQ שלו יוכל להגיד מה ההבדל ונוסיף לזה גם את אליקו שיש לו ניסיון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest American V12

גבר, למקרה שלא הבנת,

אני תמיר .א. לשעבר,

הייתי מתחרה מהתחרות הראשונה בארץ בEMMA2004.

עם נסיון לא מעט בנושא תיבות והגברות,

ובFAQ יש מאמר שלי על שימוש בתוכנת WINISD, אפשר לראות על הגרפים ביצועים טובים יותר עם תיבות גדולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, הוא צודק בקשר לתיבה האטומה. לדוגמא אצלי,עם ה-Q, התיבה שונתה מ-75 ליטר +- ל-55 ליטר +-, והסאב הרבה יותר חזק (בתדרים גבוהים מעט), אבל יותר חלש בתדרים נמוכים. ב-SPL תאכלס הוא יותר חזק עם התיבה הנוכחית, שהיא הקטנה (מבדיקות).

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...