Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה תמונות מהמפגש היום

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום כמו בכל יום שבת היה מפגש שהתחיל בסביבות השעה 12:30 בחניה שממול לבאולינג בקניון איילון.

תמונות של אודיו אין (חוץ מאחת) כי רוב המשתתפים עוד עובדים או מתכננים את המערכת שלהם (וגם כי היו כאלו שלא צולמו :( ) ככה שכל מי שאין לו מערכת לא צריך לחשוש לבוא. נקווה שלקראת אפריל כשתתקיים תחרות EMMA הראשונה בארץ יותר רכבים יהיו מוכנים ויהיה מה לצלם.

P1300001.JPG

P1300007.JPG

P1300002.JPG

P1300006.JPG

P1300010.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניה יפה.. רציתי לדעת את הסאב אני משער שהוא שם בצמוד לגב הכסא...

יש מספיק מקום שם ? (מפחינת נפח) ?

כי זה נראה מאוד צפוף לסאב... ואם אפשר לשאול , מה הרכיבים ברכב הנ"ל ?

נ.ב

בניה יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניה יפה.. רציתי לדעת את הסאב אני משער שהוא שם בצמוד לגב הכסא...

יש מספיק מקום שם ? (מפחינת נפח) ?

כי זה נראה מאוד צפוף לסאב... ואם אפשר לשאול , מה הרכיבים ברכב הנ"ל ?

נ.ב

בניה יפה מאוד.

למעשה המערכת עדיין בבניה .לגבי הסאב יש לו תיבה מאחור שנכנסת בין הרווח שיש בין הכיסא האחורי לבניה עצמה.הנפח של התיבה הוא 16 ליטר(תיבה סילד)לגבי הרכיבים : הגברה והד יוניט אלפיין סאב JL AUDIO .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיוק אייל!!!

לא בודקים שמן מים, מראים לאנשים שקצת מסתבכים עם הבנייה את כל האפשרויות הטמונות. :lol:

די נו בחייך :roll:

(ידוע, סתם צחקתי :lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא את השורה הראשונה של ההודעה הראשונה, כל השאלות האלו היו מיותרות :roll:

וליתר דיוק עופר, המפגשים החלו בערך באוגוסט 2003 ככה ששנתיים עדיין אין להם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ידידי (איזה רשמיות :lol: ), באפריל 2003 כבר הייתי על מטוס בדרכי לצד השני של העולם והייתי שותף למפגשים האלה כשנה לפני כן.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס, התכוונתי לאוגוסט 2002 8)

אני זוכר טוב את המפגש הראשון מכיוון שהייתי מראשוני הכותבים באוטוסאונד וצבט לי בלב שלא יכולתי להגיע. את השאר השלמתי כשאתה נפשת :p

בכל מקרה נדמה לי שיש באוטוסאונד תמונות מהמפגש הראשון שהתקיים, אפשר גם לראות תאריך אם זה כל כך חשוב (שמע, אתה התחלת עם הדיוקים לא אני :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...