Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג: אימון 2 פעימות

Yaron Edry
שימו לב! השרשור הזה בן 5491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה, ביום שישי הקרוב יערך אימון 2 פעימות במסלול כוכב יאיר.

האימון יהיה ללא תשלום, וכולם מוזמנים. יחס העברה לימאהה מוערך ב-10:80. איגור גלר כמובן יהיה נוכח באימון עם הציוד וחלקי החילוף המתאימים.

לדברי ברק גולדפינגר, בשעה 13:00 תיערך שיחה עם כל הנהגים על מנת לבצע "יישור קו". כלומר הסברים על המסלול, מהן הדרישות מבחינת כללים, בטיחות ועוד.

האימון עצמו יחל בשעה 14:00 בערך, לפני כן המסלול יהיה תפוס. ניתן להגיע קודם על מנת להכין את הכלים בכדי לנצל מקסימום זמן למסלול. האימון יימשך עד אחרון הנהגים או רדת החשיכה (המוקדם מבינהם).

כאן המקום לאחל לברק בהצלחה באופן אישי.

ירון אדרי

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה ללא תשלום?

האם יועמדו קארטים ללא תשלום או שהעליה היא ללא תשלום לבעלים של קארטים?

האמת היא שתקופה ארוכה אני רוצה לנהוג על 2 פעימות בתשלום, אז לא-בתשלום יהיה נפלא...

בקיצור - עוד פרטים בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה של ירון הייתה שלא יהיו דמי שימוש במסלול, למי שמביא את הקארט הפרטי שלו.

למיטב ידיעתי, איגור גלר מביא קארט לאימונים, אתה יכול לדבר איתו (פרטים באתר gellermotor).

אולי יהיו עוד אנשים שיארגנו קארטים לאימונים?

אגב - אני חושב שאפשר לראות את אתר הבניה בגוגל מפות (אין תצלום עדכני של המסלול, הוא הרי נסלל זה עתה)

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=

116373995915443846260.000465391a8d50cadc9dd

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...