Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטעמים לשבת - קצת היסטוריה של אספלט ועפר

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום

השילוב של אספלט ועפר בקפריסין שלח אותי לארכיון למצוא משהו מעניין שמשלב בין השניים.

לפני קפריסין הנוכחי, הפעם האחרונה שנערך ראלי "משולב" שכזה היתה בראלי סן-רמו 1996 אז החיפוש הטבעי כלל את סן-רמו.

מכיוון שרציתי קצת יותר מזה חזרתי עוד קצת במנהרת הזמן (מישהו זוכר את דאג וטוני ? ) והגעתי לשנת 1979 .

לנצ'יה סטראטוס VS פיאט 131 אבארט ויש גם אסקורטים כמובן אבל ההפתעה היא מהביאנקי אבארט שמשתתפות שם .

חלק מהשמות בטוח שתזהו - מרקו אלאן, וולטר רוהל וכמובן חלק מהפינים .

לפתוח את הרמקולים ולהזהיר את האישה !!!

ראלי סן-רמו 1979

http://www.youtube.com/watch?v=W930uNcjvPA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ראלי סן-רמו 1996

http://www.youtube.com/watch?v=wFCyeEI4daY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תהנו

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי דובי.

דמעות של אושר מקטע היסטורי זה. תענוג לראות מכוניות ראלי פשוטות למראה הנותנות תצוגה מלהיבה כל כך.

נושא הקטגוריות לא ברור לי- הפיאט והלנצ'יה התחרו באותה הקטגוריה?

הביאנקי באמת מדהימות, 1049 סמ"ק ונראות מהירות יותר מה IRC..

יש עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיליק

מזל שיש פורום , אתה לא עונה לפלאפון .

המכוניות בעונת 1979 לא היו בקטגוריות כמו שיש כיום . מדובר על מכוניות ב-GROUP-4 (שהיוותה בסיס לקבוצה-B ) למעט הפורד אסקורט ששייכת ל-GROUP-1 .

בסטראטוס יש כמובן מנוע V-6 והפיאט עם מנוע 2 ליטר של אבארט.

הסטראטוס נחשבת עד היום כמכונית קבוצה-B הראשונה בעצם, למרות שלא הוגדרה כך.

חשוב לזכור כי בעונת 79 הן לא התחרו כקבוצה רשמית מכיוון שעיקר המשאבים הלכו לכיוון פיאט ולא ללנצ'יה . הלנצ'יות שם הינן של נהגים איטלקיים שנהגו בקבוצת ג'ולי-קלאב .

רוצה עוד ? בבקשה .

ראלי לומברד RAC 1979 , המשכו הטבעי של סן-רמו .

http://www.youtube.com/watch?v=cAH8J4pqeV4 דרך יוטיוב

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הסבר נפרד לגבי GROUP-4 :-

מדובר למעשה על מכוניות שהוגדרו על ידי ה-FIA כמכוניות ספורט ולא משנה באם התחרו איתם בראלי או במרוצי מסלול .

אחד התנאים היו ייצור מינימאלי של 400 מכוניות ונפח מנוע מקסימלי של 5 ליטר .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...