Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע טורי, מנוע V, מנוע בוקסר מה ההבדל?אני סקרן.

Chevair
שימו לב! השרשור הזה בן 7380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום

(למרות שיש לי הרגשה מוזרה שאולי ינעלו לי את ההודעה אני בכל זאת כותב אותה) :oops:

עד לא מזמן לא הכרתי את מנוע הבוקסר...שמעתי שסובארו מעדיפים אותו ומטויוטה נמנעים ממנו...

אבל מה ההבדל בין שלושת סוגי המנוע?

האם קיים הבדל משמעותי ביניהם?

(או שזה כמו : דיזל ובנזין?)לא יודע :oops:

האם ההבדל הוא בגודל?(למרות שלא נראה לי)

בכוח הסופי?

אני לומד בבית ספר את נושא המכניקה...ואנחנו מתעסקים רק במנוע טורי...והמורה שלי אמר שלא נלמד אפילו את שאר המנועים. ממנו קיבלתי את הרושם שזה משהו לא טוב...

אז אם אפשר הסבר קצר ולעיניין כדי שאני אקלוט סוף סוף ואוכל להעביר את הידע שלי הלאה לילדי...ולנכדי..

אני מאוד מודה לכולם. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את זה ,

6 עמודים עם הסבר מלא ( אני חושב שג'מי פעם כתב את זה בפורום כששאלתי על זה , זה מאוד יעיל ומפורט לכל סוגי המנועים עם תמונות והכל .

http://autozine.kyul.net/technical_school/engine/smooth1.htm

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לRADARJEDI...רציתי תשובה מרוכזת...וחות מזה אתה יודע כמה עמודים צריך לחפש???

אם קשה לך להביא אל תביא... :roll:

White-Night

תודה רבה לך...זה מה שחיפשתי...למרות שזה באנגלית...אני אסתדר...

:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

White-Night

תודה רבה לך...זה מה שחיפשתי...למרות שזה באנגלית...אני אסתדר...

:D

אין בעד מה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לRADARJEDI...רציתי תשובה מרוכזת...וחות מזה אתה יודע כמה עמודים צריך לחפש???

אם קשה לך להביא אל תביא... :roll:

רצית תשובה מרוכזת ?

קשה לך ?

ולי לא קשה ? אתה רוצה גם שאני אבוא אליך הבייתה להקריא לך לפני השינה ?

אולי גם שאני יעשה כלים?וספונג'ה? :evil:

אתה לא חושב שאולי כבר נמאס לחזור על עצמנו כמו תקליט שבור? בשביל זה יש את אופציית החיפוש , ואם משתמשים בה כמו שצריך אפשר למצוא כל מה שרוצים (ונכתב עליו).

חוצפן :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראדר :) מנקודת המבט שלך אתה צודק, אבל, למי שלא בפורום מהיום הראשון שהוא נוצר ישנם שאלות שהוא לא ראה ולא שמע :

מצד אחד הוא יכול לשאול שאלה שנידונה ולהעזר בארכיון.

מצד שני הוא יכול להוסיף על מה שנאמר כאן, עוד שאלות וגם עוד תשובות.

חוצמיזה כל העיניין עם החיפוש - בשביל זה באים לשאול פה, לא נוח לכם אל תענו פשוט מאוד. להגיד לבן אדם ששואל תעשה חיפוש זה לא ממש מה שהוא מצפה לשמוע בטח לא תחפש בגוגל.

מה גם שכל הנושאים הקשורים איך שהוא למוטוריקה נידונו פה וישנם הודעות שחוזרות על עצמן פעם אפילו פעמיים בחודש ( ראה יעוץ - "אני מחפש רכב ב50 אלף" ) אין מה לעשות לא לכולם יש את אותם שאלות, נכון השואלים מתחלפים אבל באותה מידה גם העונים.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...