Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיעות וכמובן החלצויות

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובנוסף למה שבגירה כתב, הגחון שלו חשוף לגמרי, ואין שלדת סולם שתגן על המכלולים, זרועות מתלים עדינות וכו'.. , בקיצור, לא לשטח.

אגב, אור איפה ראיתה נעילה לטוסון??

אלכס.

אלכס אתה צודק - הוא חשוף ולכן כדאי להוסיף לו מיגון גחון (נכון באופן עקרוני לכל רכב 4X4 שאמור לטייל, אפילו בשבילים)

ואמנם לטוסון אין הילוך כוח - אבל אפשר לשפר לו את העבירות יופי ...

tucson - 21.jpg

גילוי נאות: תגובת ייצרן של PillowTrack.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלכס אתה צודק - הוא חשוף ולכן כדאי להוסיף לו מיגון גחון (נכון באופן עקרוני לכל רכב 4X4 שאמור לטייל, אפילו בשבילים)

ונגיד שתמגן אותו לכל האורך, עדיין יהיו לו את אותן זרועות מתלים רגישות וחשופות, וגם קיבלתה מרווח גחון של משפחתומטית.

בכל מקרה, זה לא רלוונטי, כי מי שרוצה לטייל בשטח לא יקנה טוסון, ומי שקונה טוסון לא רוצה לטייל בשטח. :lol:

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים רכב שטח שבאמת ירד הרבה לשטח (ולווא דוקא כל מיני מסלולים עבירות מטורפים) אז יש כמה תכונות בסיסיות שמחפשים ברכב, שילדת סולם,הילוך כח, נעילות או אופציה לנעילות, מיעוט פלסטיקים מקדימה ואחורה,מרווח גחון הגון וכו'.

בטוסון אין אף אחת מהתכונות האלה אז להתחיל בכזה רכב בכדי לשפר אותו לרכב שטח סביר זה לא הגיוני בעליל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יום שישי האחרון אני יורד כהרגלי לסיבוב השבועי שלי בנחל איילון בדרך פוגש שני חברים ומזמין אותם להצטרף אלי לקפה (ישתלם לי מאוחר יותר)

על השביל באמצע המסלול יש מעקף קטן-ירידה קטנה לאחד היובלים היבשים ועליונת לא רצינית-אני מוותר על הזחילה הבטוחה ועולה עם קצת גז, בקצה העליה אני שומע בום מכיוון הגיר והרכב נעמד-בדיקה שטחית מגלה לי שנשבר משהו בגיר-אין אפשרות לזוז.

טלפון לחבר טרקטוריסט-הוא תקוע עם פאנצ'ר בשטח-טלפון לגרריסת-הוא בבית חולים עם אשתו...

אחד החברים מתקשר לאחיו שמגיע עם מאגנום ומתחילים חילוץ איטי לכיוון פארק דרום, בנתיים החבר השני מתקשר לעוד מישהו שעובד בגינון ומארגן לי גרירה מהכביש על עגלה (ושוכח לספר לי שאין כננת על העגלה...)

כשהגענו לפארק הסתבר שבעל העגלה לא ידע מה הוא אמור לסחוב (או במילים שלו "תגיד לי יא מפגר זה ג'יפ קטן!?!?)

אין ברירה צריך לשכנע את הנבלה לעלות לעגלה-מעמידים את העגלה בקצה הירידה ואני מדרדר לכיוון העגלה בשאיפה לטפס במכה אחת-התנופה הספיקה לי לחצי הדרך ואני תקוע באמצע -המאגנום מגיע ברוורס ודוחף אותי למעלה.

עכשיו נשאר לי רק להתחיל לפרק ולגלות מה הנזק-גם כן חופשת פסח...:-)

9999.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב E -350

אזור - בקעת הירדן

חתכתי לתעלה נמוכה לגמרי ( נסיעת שטח ראשונה בבקעה עקב אימון צבאי ) כדי לעבור שלולית עמוקה מהצד ואקונליין המגעילה הזאת החליטה להתחפר לי וכל ניסיון חילוץ עצמי ( נעילת דיפרנציאל קדמי ) ונסיעה קדימה אחורה בצורה שנראתה הכי טובה לא הצליח

בסוף יצאתי על ידי אקונליין אחרת נהוגה על ידי קצין אידיוט שמשך אותי לתוך עץ שתלש את המראה :(

כמובן לא נשפטתי זכאי לגמרי ולמדתי לא ליסוע יותר לבקעה

אופס שכחתי להוסיף את התמונה

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2861_69016522565_754542565_1612083_7785083_n.jpg

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לרכב הזה נעילת דימפרנציאל מקדימה, סהך הכול לוקרים.

עם היה לרכב הזה נעילות, לפי המצב בתמונה הזאת היית יכול לצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב E -350

אזור - בקעת הירדן

חתכתי לתעלה נמוכה לגמרי ( נסיעת שטח ראשונה בבקעה עקב אימון צבאי ) כדי לעבור שלולית עמוקה מהצד ואקונליין המגעילה הזאת החליטה להתחפר לי וכל ניסיון חילוץ עצמי ( נעילת דיפרנציאל קדמי ) ונסיעה קדימה אחורה בצורה שנראתה הכי טובה לא הצליח

בסוף יצאתי על ידי אקונליין אחרת נהוגה על ידי קצין אידיוט שמשך אותי לתוך עץ שתלש את המראה :(

כמובן לא נשפטתי זכאי לגמרי ולמדתי לא ליסוע יותר לבקעה

אופס שכחתי להוסיף את התמונה

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2861_69016522565_754542565_1612083_7785083_n.jpg

באיזה יחידה אתה? ומה התפקיד שלך? שאתה נוהג על אקונוליין?.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נשאיר את השאלות האלה לה"פ"?

לא סיפרו לך בצבא שהאויב מאזין? (שלא לדבר על זה שאין שום קשר לנושא השרשור).

בקשר לתקיעה של האקונוליין, זאת אולי נראית תקיעה פשוטה אבל זאת צרה מסוג הצרות שרק כננת או רכב אחר יחלץ אותך מהעניין.

צמיג קדמי ימני קבור עמוק בבוץ.

צמיג אחורי שמאלי מרחף לו באויר ומלטף קלות את הקרקע.

זאת הצלבה הכי קלאסית שבעולם ועם שטח קשיח, נעילות פה יעזרו ויחלצו את הרכב בשניה, על בוץ הן בסב"כ יאפשרו ל 2 הצמיגים הנותרים עם "אחיזה" (לפחות בתאוריה) לפרפר את עצמם לדעת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהנעילה היא לא 100 אחוז הגלגל הימני הסתובב על ריק ושמאלי לא זז ממש

היחידה זה משהו שאני יגיד רק בהפ בגלל הסיווג :/

ומין הסתם בשביל לנהוג על רכב כזה צריך ליהיות נהג זה רשיון ג ... או ב למי שיש לו היתר נוסעים מלפני החוק החדש שנכנס בסוף 2006

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חורף שנה שעברה שנת 98 שלג יודר בירושלים.

בלילה הראשון יוד שלג אבל לא משהו שמצליח להתפס, אני יוצא לטיול עם הסיטרואן BX לצלם כמה תמונות ולחזור, מםה לשם מגיע לשכונה מעל גן החיות ומשם יש כניסה לשטח לא רציני סוג של שביל, בהחלטה פזיזה אני מחליט להכנס פנימה כמה מאות מטרים לתת כמה תמונות של הרכב עם שלג ולחזור חזרה, בירידה הכל הולך מצויין ועם האוכל בא התיאבון ואני ממשיך לרדת עוד קצת,

לאחר כמה תמונות נוף מושלגות אני מחליט לחזור, התחלתי לחזור ואז תעיתי בדרך ולמזלי הרע התחיל לרדת שלג, צריך לזכור שמדובר בעלייה די קשה שעכשיו מתחילה להתכסות בשלג, יצאתי החוצה לחפש את השביל ולאחר שמצאתי אותו הגברתי קצת את המהירות ואז שמעתי בום, ואחרי שתי שניות כל מנורות האזהרה ברכב נדלקו, מיד כיביתי מנוע ויצאתי החוצה ואני רואה שמן נוזל לו יחד עם מי הגשם מתחת לרכב, לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין שהרכב הזה לא יוצא מכאן הלילה, כל מה שנותר לי הוא לדרדר את הרכב בין העצים ולתפס חזרה ברגל את כל ההר, כסף לא היה עלי ומוניות לא בנמצא, ומי שכן לא מוכנה לקחת אותי ללא תשלום מראש מחשש שאברח, בקיצור עד שמצאתי מונית והגעתי הביתה

למחרת אני מגיע למקום ורואה ג'יפים שמנסים לעבור ואני חוסם להם את הדרך, למזלי בעל ג'יפ נחמד הסכים לחזור הביתה ולהביא רצועות גריה ולחלץ את הרכב, קשרנו את הרכב ובעל הג'יפ נסע על 10 קמ''ש כי הרכב במצבו נמצא בגובה הנמוך ביותר וכל קפיצה יכולה לשבור משהו מלמטה, החילוץ כלל סגירת חריצים בקרקע עם אבנים וקרשים, מיד שהגעתי חיכה לי גרר שלקח את הרכב למוסך למזלי כל הסיפור נגמר בקרטר שבור.

מצורפים מספר תמונות מאותו מיקום שהרכב נתקע בו.

IMG_1640.jpg

IMG_1647.jpg

IMG_1632.jpg

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אני בהחלט ידע עכשיו לאן לנסוע אם אי פעם ירד שוב שלג בעיר הזו :)

ראיתי את הנוף מהמקומות האלו מספר פעמים, אבל בשלג זה פשוט מדהים.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...