Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית עד 130 אלף שקל, נוחה ו"לצעירים"...

Porsche
שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטו לצעירים יפה נוח טוב לשיפוצים קלים

שהמחיר לא יהיה בשמיים (לא יעבור את ה 130 אלף)

והכי חשוב שיהיה מהיר ובטוח :!::?::!::?:

:):D

אפשר לשם תמונה בחטימה???????????

B.M.W

M3

Burago

1/18

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה MX5 ,רנו קליאו ספורט פזו 206 GTI מיד שניה או טויוטה יאריס T ספורט חדשה וישאר כסף לטיול בארה"ב.

כל הרכבים שנתת חוץ מהיאריס עוברים את ה130K.

בהנחה ומדובר רק בחדש, ולא רוצים בשום מצב לעבור את ה130 - יאריס TS. מומלץ (כמו תמיד) לקחת נסיעת מבחן לראות שאוהבים את הרכב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו לצעירים יפה נוח טוב לשיפוצים קלים

שהמחיר לא יהיה בשמיים (לא יעבור את ה 130 אלף)

והכי חשוב שיהיה מהיר ובטוח :!::?::!::?:

:):D

לדעתי איביזה ספורט חדשה... 132K ומנוע טורבו דיזל (צ'יפ יוסיף המון... בטח ביחס לאטמוספרי)... יפה לדעתי וגם ישר מהמפעל זריזה ביותר...

אני לא חושב שיש במחיר הזה משהו מהיר וצעיר יותר ושניתן לשיפור משמעותי כלכך בקלות.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה לא מהנה. חזקה עם צ'יפ? אולי. מה גם שלא הייתי נוגע בצ'יפ של האיביזה לפני סיום האחריות שזה שנתיים. וגם אם כן, הרכב פשוט לא נעים לנהיגה.

לדעתי עדיף יאריס גם אם היא חלשה יותר, אם אפשר עדיף משהו משומש כגון קליאו ספורט וכו', או למתוח את התקציב מעט ל 206GTI או קליאו (אם אפשר...)

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פונטו HGT

או לאון ספורט... למרות שהיא לא הכי צעירה בעולם אבל אוטו מדהים.

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה לא מהנה. חזקה עם צ'יפ? אולי. מה גם שלא הייתי נוגע בצ'יפ של האיביזה לפני סיום האחריות שזה שנתיים. וגם אם כן, הרכב פשוט לא נעים לנהיגה.

לדעתי עדיף יאריס גם אם היא חלשה יותר, אם אפשר עדיף משהו משומש כגון קליאו ספורט וכו', או למתוח את התקציב מעט ל 206GTI או קליאו (אם אפשר...)

גיא.

אני באמת לא מכיר אותה מקרוב ואפילו לא נסעתי בה בתור נוסע... בכל מקרה, לא כל אחד צריך תמיד בתקציב X את המכונית המהנה ביותר, ישנם פרמטרים נוספים להנעה מלבד התנהגות, הוא ביקש משהו צעיר וקל לשיפור במחיר 130K, זה פשוט בול האיביזה, גם אוטו יפה מאוד לדעתי וגם קל לשיפור כי הוא טורבו... יתכן מאוד שהיא פחות מהנה מיאריס, אבל ממה שהתרשמתי הוא יהנה יותר ליסוע באיביזה, מה גם שכמו בדוגמאות(ושירשורים...) אחרים, זה לא שחור ולבן, זה לא או סופר מהנה או בכלל לא, זה מהנה יותר ומהנה פחות... יש רמות, כמו שלא כל אחד יקח אימפרזה שהיא המהנה ביותר במחיר שלה, כך זה צריך להיות גם בתקציבים אחרים.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא.

אני באמת לא מכיר אותה מקרוב ואפילו לא נסעתי בה בתור נוסע... בכל מקרה, לא כל אחד צריך תמיד בתקציב X את המכונית המהנה ביותר, ישנם פרמטרים נוספים להנעה מלבד התנהגות, הוא ביקש משהו צעיר וקל לשיפור במחיר 130K, זה פשוט בול האיביזה, גם אוטו יפה מאוד לדעתי וגם קל לשיפור כי הוא טורבו... יתכן מאוד שהיא פחות מהנה מיאריס, אבל ממה שהתרשמתי הוא יהנה יותר ליסוע באיביזה, מה גם שכמו בדוגמאות(ושירשורים...) אחרים, זה לא שחור ולבן, זה לא או סופר מהנה או בכלל לא, זה מהנה יותר ומהנה פחות... יש רמות, כמו שלא כל אחד יקח אימפרזה שהיא המהנה ביותר במחיר שלה, כך זה צריך להיות גם בתקציבים אחרים.

ינון.

לא מדובר פה על הבדל דק, אלא על הבדל ענק. מאוד לא נעים להעביר שם הילוכים התיבה נותנת הרגשה :? , הרכב לא נעים לנסיעה, אני יצאתי ממנו במצב :? ואני נהגתי :lol: . היא תהיה מאוד מהירה אם ישפרו אותה אבל לדעתי זה רק יחזק את הבחילה מלנהוג בה. הרכב הזה טוב למי שמכסה מרחקים עצומים בכביש המהיר, שם היא בסדר, ורק שם.

אם חושבים ללכת אליה ח-ו-ב-ה לנהוג קודם ולראות איך מתרשמים. יש אחת (או לפחות היתה) אחת לנסיעת מבחן בסוכנות.

אני מצטרף להמלצה על הלאון 4 כמשומש, למרות שאם כבר יורדים למשומש יש עוד כמה אופציות טובות כגן קליאו ספורט, 206GTI, וגם אימפרזה טורבו.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי לוקח את המאזדה MX-5

אוטו מאוד שווה ,מהירה מנוע חזק , ביצועים גבוהים

וזה מאזדה.

אם תמצא אותו כזה לא יד 8 או 7 אלא אוטו שמור ובמצב טוב אני מבטיח לך שלא תצטער

לך על זה

לא משנה איזה מכונית

לא משנה איזה מנוע

העיקר שהכול יפני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...