Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התקין לאחרונה וו גרירה

shuku999
שימו לב! השרשור הזה בן 5463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להתקין וו גרירה, ורציתי לדעת האם מישהוא התקין לאחרונה

וו גרירה לרכב השטח שלו?

מחפש המלצות למתקין טוב.

וגם מחירים פחות או יותר כמה זה עולה?

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, אתם לא רואים ?

הוא גר ברחוב סומסום, שכן של מוישה אופניק :)

הרכב זה חיפושית ישנה ;)

סתם סתם, יש לו סניונג רקסטון

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מאוד ממליץ על ציקי נגררים בפתח תקווה.

ממש אתמול גיליתי ששכחתי לאשר ברשיון את הוו שהתקנתי אצלו לפני שנה (הוא הציע כבר אז שהוא יעשה את זה בשבילי ואני משום מה פתרתי אותו מזה).

טלפנתי אליו היום ומיד הוא הציע שהוא יעשה עבורי את השירות.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך לציקי, תחשוב פעמיים ותבדוק אם הוא מכיר את סוג הרכב.

התקנתי אצלו וו מפני שהוא קרוב לבית, המחירים סבירים, שעות הפתיחה נוחות מאוד ובא בוחן למקום כדי לאשר אותה ברשיון.

אממה, הבדיקה של הבוחן שווה לתחת. הבוחן לא בודק שום דבר רציני. הוא אפילו עמד על תפוח הגרירה "כדי לבדוק שמחובר טוב", למרות שאסור שיהיה עליו משקל של למעלה מ 60 קילו!

בכל מקרה, כשבאתי לחבר גרור לנקודת החשמל, האוטו שלי נראה כמו אורגן אורות.

הסתבר שלגנוב חשמל מאורות אחוריים כמו שמקובל זה בלתי אפשרי, החיבור לחשמל לא עבד והסתבר שצריך להזמין עוד צמת חשמל בעלות שקרובה מאוד לעלות של הוו עצמה - והוא לא היה מוכן לבוא לקראתי במחיר. זאת ועוד, גם הצמה שהגיעה במיוחד מחו"ל לא התאימה, והיה צריך להזמין אחת אחרת.

כל הסיפור הזה לקח חודשיים.

עכשיו למה אני בכל זאת לא אומר "ברח ברח כמה שיותר מהר"? כי אצל שאר המתקינים לא נראה שזה היה נראה אחרת, אז לפחות התיזוזים היו קרובים לבית ולא רחוקים...

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם לפני כחצי שנה התקנתי וו גרירה באשדוד אצל מתקין בשם טל מערכות מקבלים ממנו את כל הניירת ואין צורך לגשת לעמדה 1 לצורך אישור .:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...