Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לקניה - XT350?!?!?

טייס על גRאס
שימו לב! השרשור הזה בן 7392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כידוע הטייס מחפש כבר זמן מה כלי, ללא הצלחה.

כמו כן, אני חייל בסדיר, וגניבת הכלי האחרון הייתה מכה כלכלית קשה למדי... :cry:

אז נוצר מצב בו יש לי כ 13-12 אלף שקל בלבד לשים על אופנוע (נטו, לא כולל ביטוחים רשיונות וציוד...) אם בכלל נבטח :roll:

האופנוע יראה 100 אחוז שטח. וכביש האספלט היחיד שיתקרב אליו הוא לתחנת הדלק, שאף היא נמצאת בתוך המושב...

חיפשתי אלטרנטיבות כמו XR,KLX. אך לא מצאתי כלי שלא נשחט, נטחן, ופוצץ עד דק :(

בנוסף, אין לי בעייה (חוקית) להביא מוטוקרוס, אך הייני פוחד מעלויות אחזקה גבוהות שירוששו אותי...

עכשיו, אני מגלה עדרים של XTים למכירה. וכאלה ממש ממש זולים...

אך, לא יודע למה. יש לכלי הזה תדמית של נחנח - כלי אנמי בטירוף... כך הדבר?

או שעדיף לי להביא אותו?

האם ניתן להגביהה את חלקו האחורי? (ברור שכן...) אבל במה זה כרוך?

מבחינת נסיון על כלים יש לי על יאווה 350 :oops: (כשנה וחצי), עשרות סיבובים על XR250 (והרבה טיולים שעשיתי עליו) וטרקטורון ספורט כשנתיים...

איך ה XT מבחינת כח מנוע יחסית ל XR? כי גם ככה הוא לא חזק מאוד...:roll:

תודה :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה - אז במהלך החיפושים שלי מצאתי XT500 שנת 95, שניתן להוציא אותו קרוב לתקציב שלך, במצב די טוב,צמיגי שטח די חדשים, קצת נמוך, כנראה קפיץ/בולם בסוף חייהם. אבל הוא כנראה יתן לך יותר "מנוע" והנעה חשמלית.

בקשר להגבהה - אפשר גם אפשר, קפיץ+בולם אחרים יתנו לך את זה, ראיתי גם שני 500 כאלה, הגבהה מטורפת! אני 1.80 מטר, ובקושי הגעתי לריצפה .

יש בסטאר סייקל בת"א 350 לא יודע איזו שנה, שווה לך ללכת רק כדי להתרשם.

בקשר לשטח - אף לא אחד מה"מומחים" ,יותר ופחות, הצהיר על ה XT ככלי לשטח - הוא דו"ש וככה הוא מתנהג.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לשטח - אף לא אחד מה"מומחים" ,יותר ופחות, הצהיר על ה XT ככלי לשטח - הוא דו"ש וככה הוא מתנהג.

נכון, וזו גם הסיבה שנשארו כאלה במצב סביר. כי אותם אנשים קנו להתניידות בת"א. לעומת זאת, יהיה קשה למצוא אופנוע בתקציב נמוך השייך לשטח מובהק. זאת כי ככל הנראה כבר סבל די הרבה בחייו.... כמו כן, יש המון מבחר, כך שלא נראית לי בעייה למצוא אקזמפלר XT טוב.

סגנון הרכיבה (פרט חשוב) הוא שבילים מהירים בעיקר. יש גם טכני, אומנם מועט... וללא עליות מטורפות... בוץ? קצת.. אבל אם כבר אז לא הרבה, חולות? למרות שאני גר די קרוב לדיונות - לא ממש מושך... זו הטריטוריה לטרקטורונים..

אולי מישהוא יודע כמה יכול לעלות להגביה כלי שכזה? אני 1.85, אבל עדיין אני רוצה להרגיש גבוה כמו ב XR250.

איך המנוע של ה XT350? לשם נקודת ייחוס - מול XR250 (שוב, כי אין לי ממש נסיון על אופנועי שטח אחרים :oops: )...

איך ה XT500? אפשרי לנוע עם דבר כזה בשטח??

ודבר אחרון לבינתיים... האם קיימות גרסאות שונות של הכלי? יש כאלו שחורים, הם אותו דבר? כי משום מה הם נראים יותר גבוהים... או לפחות זה שיוצא לי לראות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע דו"ש רך ונעים.

רכבתי על כזה במשך שנתיים, ומאוחר יותר קניתי כזה לאקסית בתור אופנוע ראשון.

אם אתה מחפש כלי 100% שטח אתה תתבאס ממנו.

המיתלים רכים כמו חמאה, במיוחד הפרונט הדקיק.

המנוע מוציא הספק לא רע של 31 כ"ס, אך התגובה איטית והמנוע מרגיש קצת אנמי.

המשקל 116 ק"ג.

המושב נמוך מאוד, יותר נמוך מXR250.

עד 95 הם היו שחורים, מ95 כחולים או לבנים ושינו להם את השם לE. היה איזה שינוי קל, לא זוכר בדיוק מה, בכל אופן לא משהו משמעותי.

כדו"ש ראשון למתחילים הוא מעולה אך זה לא כלי שהייתי קונה לשטח.

חפש לך מוטוקרוס דו"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...