Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו GTV שנות ה - 90

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 5505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אחרי פוקוס ממושך על לנצ'יה בלבד, אני שוקל לפזול הצידה, לכיוון האחות היותר שובבה וכנראה יותר מצליחה (מה לעשות).

אחרי התלבטות לגבי ה 156, שמתי לב לדגם שנראה מעט זנוח, ה GTV.

אני זוכר שב TOP GEAR הוא זכה להרבה מחמאות בשעתו.

מכאנית אני מבין שאמור להיות דמיון רב ל 156.

והעיצוב - מאמה מיה!

כדאי?

בעיות?

הכוונה ללכת על מנוע 2 ליטר TS, ואני לא פוסל את ה 3 ליטר V6.

מכיר שה 2 ליטר טורבו לא מומלץ.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בתמונה שלך מדובר על הGTV הישנה יותר

פותח הת'רד מדבר על ה GTV מאמצע שנות ה90 ואילך.

ישנן כמה ביד 2 שעושות רושם טוב.

לדעתי היא הרבה יותר נעימה לנסיעה ופחות קשה ומעייפת מהפיאט קופה המדהימה גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר טרחת ועברת במוסך התלתן, היית יכול להכנס פנימה ולראות GTV באמת מעניינת :twisted:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-GTV של שנות ה-90 (קוד דגם 916) היא רכב נדיר מאד בארץ. עלות האחזקה לא נמוכה כלל - חפש עלויות אחזקת 156/147 מבחינת מנוע הטווין-ספארק ומנוע ה-3.0 ל' אמין יותר, אך גובה את שלו בצריכת דלק מפלצתית למדי. חלקי פח (ופיבר - כמו מכסה המנוע, למשל) יקרים ואין למצוא מפירוק. לשימוש יומיומי הרכב רחוק ממושלם בשל כניסה/יציאה לא נוחות עקב תנוחת נהיגה נמוכה, מושבים אחוריים וירטואליים (2+2) ותא מטען סמלי (110 ל').

בצד החיוב - עיצוב מרהיב, תחושת ייחוד, התנהגות כביש מעולה.

הפיאט קופה, אגב, חסרה את המתלה האחורי הרב-חיבורי שבאמת מייחד את ה-GTV/ספיידר מיתר מבוססות רצפת הטיפו.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...