Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

hertz mille | מה ההבדל במחירים בין mlk 165 לבין mlk 2 ??

שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופו של דבר ירדתי מהקלארוס , רק בגלל כל הקטע שאין עליהם אחריות מלאה .. להשקיע 2k על רמקול בלי אחריות ? סיכון לא נורמלי ...

מה המחירים של 2 הסטים המדוברים אם מישהו יודע ? מחר נוסע להתקין סוף סוף ומתלבט אם שווה להוסיף סכום סמלי בשביל MK2 , לא יודע כמה סמלי הוא בכלל....

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה-MLK165 מחירו נע בסביבות ה-3 אלף וMLK2 אם אני לא טועה יקר ממנו באלפייה או יותר, את הMLK2 לא שמעתי אבל לפי קריאה פה בפורום וגם בכמה פורמים בחו''ל אומרים שהוא עדיף בהרבה גם בגלל הטוויטר שהוא נעים הרבה יותר לאוזן וגם בגלל הוופר.

לפי התרד הקודם שלך הבנתי שלא שמעת את המילה, לכן לא הייתי מציע לך לרוץ ולקנות אותם, תשמע אותם ואם תאהב תקנה.

הטוויטרים של המילה חדים מאוד והרבה לא אוהבים את זה כדי לך לשמוע ואז להחליט.

בסכומים כאלו לא כדי להשקיע ואז להתחרט על זה.

Head unit: Alpine 9855 Amplifiers: Sundown 100.4, Sundown Audio 1000D Component: Hertz MLK165 (Mille) Subwoofer: IDmax 12

Seat Leon 1.8 20VT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי פה ש hsk 165 עדיפים מה mlk 165 ....... יש אמת בדבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את המשפט "על טעם וריח..."...

כול אחד ודעתו ,אם אתה הולך להוציא סכום מכובד על קומפוננט אולי כדאי שתגיע למפגש פורום ותשמע בעצמך

יש לא מעט אנשים בפורום עם היי אנרגי,כדאי שתשמע גם פוקאל K2P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את MLK165 אז אני די משוחד, אבל הוופר יורד מאוד נמוך ולדעתי נשמע הרבה יותר טוב מהוופר של היי אנרגי, הטוויטר הרבה יותר חד והרבה יותר מפורט.

אבל זה רק הטעם שלי, אתה חייב לשמוע ואז לבחור, תשמע K2P, את ההיבריד של מורל ואת ההרץ מילה והיי אנרגי ותבחר, כך תבחר ולא תצטער. אם אתה רוצה השמעה של המילה אתה יכול לפנות אליי...

Head unit: Alpine 9855 Amplifiers: Sundown 100.4, Sundown Audio 1000D Component: Hertz MLK165 (Mille) Subwoofer: IDmax 12

Seat Leon 1.8 20VT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר ירדתי מהקלארוס , רק בגלל כל הקטע שאין עליהם אחריות מלאה .. להשקיע 2k על רמקול בלי אחריות ? סיכון לא נורמלי ...

מה המחירים של 2 הסטים המדוברים אם מישהו יודע ? מחר נוסע להתקין סוף סוף ומתלבט אם שווה להוסיף סכום סמלי בשביל MK2 , לא יודע כמה סמלי הוא בכלל....

מה זאת אומרת אין עליהם אחריות מלאה?

האחריות על מוצרי HAT היא כמו על מוצרי הרץ וכמו כל מוצר אחר.

תסביר למה אתה מתכוון, כי אני לא מכיר אחריות "מלאה" ואחריות אחרת שהיא "מוגבלת".

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שמוכר לי את ה MILLE אמר לי שמע אם קורה לך משהו אתה בא אליי מקבל חדש במקום.... בלי משחקים מיותרים , בחור שאני מכיר כ- 4 שנים...

על הקלארוס הוצע לי אחריות לשנתיים בלבד וזאת גם בתנאי שאתקין אצל הבחור שהציע לי את הקלארוס , שלוקח 1000 שקל רק על ההתקנה לא כולל חיווט ... קצת גדול עליי הסכום בשביל ההתקנה

אם יש מאיפה לקנות את הקלארוס עם אחריות ? אשמח שתגיד לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי הזוי עניין האחריות, חשוב שתסביר מה האחריות על ההרץ כוללת כי זה קצת מצטייר כאחריות שכוללת גם אכילת הרמקול על ידי הכלב.

בכל אופן הייתי ממליץ שתדבר עם רוני מלאוד אנד קליר.

למכירה DLS ULTIMATE 3 WAY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"נשרף לך ? התקלקל לך ? בוא תקבל חדש" ... ככה אמרו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאם זה ישרף מהתקנה לא נכונה אתה תיתקל בבעיה, אתה וודאי מבין שכשמבטחים כלי רכב ומשאירים את המפתח בסוויץ והרכב נגנב לא מקבלים כסף מחברת הביטוח.

למכירה DLS ULTIMATE 3 WAY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pozailov,

בין דיבורים לבין מעשים יש מרחק רב, במציאות יגידו ויאכילו אותך הכל בשביל למכור.

בתנאי שימוש נכונים והתקנה ראויה אין שום סיבה בעולם שאלמנט ישרף\יפגם.

אתה לא באמת מצפה שיתנו לך אחריות לאלמנט אם אתה הלכת ועשית לו נזק נכון? קח מברג תשרוט את הרכב שלך ותתקשר לחברת הביטוח, מה אתה מצפה שהם יעשו? יתקנו לך את זה בחינם?

האחריות של הרץ והאחריות של קלארוס זו אותה אחריות ואני אומר זאת בבטחון מלא, פשוט מי שמוכר לך את הקלארוס אומר לך את האמת בפנים ומי שמוכר לך את ההרץ אומר לך אחרת כדי למכור.

מנסיוני עם היבואן של מוצרי HAT, אין שום בעיות אחריות ועל כך אני בטוח שיעידו גם רבים אחרים טובים.

בכל מקרה, אם אתה מעוניין לקרוא עוד על חווית השירות ה"מעולה" אשר מסופקת על ידי דרור אודיו סיסטם (היבואן הבלעדי של הרץ\אודיסון) אתה מוזמן להריץ עליו חיפוש בפורום או לחלופין לקרוא את התר'ד הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=180680

קריאה מהנה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי קצת תמוה כל הענין הזה.

ראשית, על פי רוב, יש שנת אחריות על מוצרים כאלו. יבואן יכול לתת שנת אחריות נוספת, או 10 שנים, או כמה שרוצה, על חשבונו, במידה ואתה מתקין את המוצר שלו אצל מתקין מקצועי בעל נסיון המוכר עליו, כך קיים בכל תחום, בכל ענף.

צריך לזכור שכשמדובר במוצר תקול, היבואן מזדכה אצל היצרן ומקבל מוצר חלופי, אך אחריות היצרן מוגבלת לזמן. מטעמים מסחריים, יבואנים נוטים להרחיב את זמן האחריות על חשבונם אך מתנים זאת בתנאים כאלו ואחרים, עיין ערך יבואני רכב.

שנית, אין מתנות חינם. אחריות בלתי מוגבלת בזמן או בסיבת התקלה, מגולמת "כמו שצריך" במחיר המכירה, כך שלהתפתות לרכוש מוצר עם 50 שנות אחריות, ללא שום הגבלה בסיבת התקלה, גם אם חתכת אותו/שרפת אותו/הכנסת אותו להריון, זה לא חכם במיוחד. אתה משלם על זה "כמו שצריך" יקירי.

על איזו תקופת זמן הוא מדבר, ש"אם יקרה לך משהו אתה בא מקבל חדש"? ל3 שנים? ל30 שנה? לכל החיים?

נראה לי לא רציני הענין הזה. טוב, מה לא עושים בכדי למכור היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...