Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר מתאים לאמפריזה 2006 דבל דין או מסך נשלף?

שימו לב! השרשור הזה בן 5532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה להתקין מערכת מקצועית וחזקה לאמפריזה, חשבתי קודם כל להתקין DVD, אני הולך יותר לכיוון הדבל דין, ויש גם את הרדיו עם מסך 7"נשלף חשמלי, מה יותר טוב ומה עדיף?

וגם רציתי להתקין שני מגברים וסאב חזק ורמקולים 6/9 מאחורה ובדלתות 6",

אני לא כל כל מקצועי בדברים האלה אז רציתי בבקשה שמות של מוצרים חזקים וטובים, ויש לי מגבר בן 3שנים של PYLE 1600W 4 יציאות, עם רמוט קונטרול לסאב, האם שווה להתקין אותו לרמקולים ולקנות עוד מגבר לסאב? או עדיף לקנות שני סאבים חדשים?

(אני הולך על סאב מינימום 1200W) רק בבקשה תנו לי שמות של מוצרים שווים קניה.

תודה רבה.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מה מצב המגבר כדאי בכול אופן לשים אותו לראות איך הוא מתנהג ולראות בהתאם אם לקנות אחר

חברות נחשבות:

rockford

focl

piooner

morel

kicker

jbl

magnat

dragnet

יש עוד רבים וטובים יש להתחשב שלכול חברה יש תחום שהם יותר טובים ותחום שהם פחות טובים

בכול אופן בחירת סט של אותה חברה תביא לתוצאה פחות או יותר מושלמת בהתאם לדרישות של הרמקולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר הוא במצב עבודה תקין, אין לו בעיות ועובד אחלה,

בקשר לסט, אני רוצה סאב שיתן חזק חזק עם באס עמוק ודוקר ולא סתם רעש, אמרו לי לך על רוקפורד או פונש מה אתם אומרים עלהם ואיך הם בסאבים?

ומה עדיף מגבר אחד או 2?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן רוקפורד מעולים פונץ מה שזה לא היה זה שותפות אם אני לא טועה עם רוקפורד פחות או יותר אותה חברהה

P312D4 לך על זהה סאב פצצה

זה לא מה עדיף לוקחים מגבר לפי הצורך ברור שעדיף 2 השאלה אם שווה השקעה של 2 אחד יכול להית בכלל לא מנוצל כמעט

אם מדברים לוקחים מגבר אחד לסאב(מונו=יציאה אחת מתאם לסאב) ומגבר אחד איכותי לרמקולים משהו ששיחזיק אותם

אם המגבר שלך טוב תחבר אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...