Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז למה כדאי עו"ד במשפט ? (אני מאושר !!)

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , אז ככה..

לפני כ - 9 חודשים נתפסתי במהירות של 108 בכביש של 60 (מדובר על הכביש כניסה לעיר, 3 נתיבים רחבים , גדר בטון ... הייתי בטוח שאני עדיין בכביש המהיר שכן זו פעם ראשונה שביקרתי שם) , בטבריה, לא נשללתי מנהלית אין לי מושג למה

המשפט נקבע ל 30/9/03 , וכאשר לא הגעתי , הוחלט על 3 חודשי שלילה בפועל + 3 חודשי שלילה על תנאי למשך 3 שנים + קנס של 1000 ש"ח.

לאחר מכן לקחתי את עו"ד אסף שמיר, שמייד ביטל את גזר הדין ונקבע משפט להיום (29/1/04) , לאחר השעה 12 התקשר אלי אסף והודיע לי חגיגית כי לא נגזרו עלי ימי שלילה בפועל כלל ! (3 חודש כאמור) , והתנאי הופחת לשנה , הקנס נשאר 1000 ש"ח.

** יש לציין שהינני נהג חדש ובעל עברות קודמות !! מה שמוסיף לשופט המון סיבות "לתקוע" אותי ..

בכל אופן , אני מאושר עד הגג ורציתי לחלוק זאת עמכם ולהמליץ על העורך דין הנפלא ו הזול מאוד יש לציין ! (הוא לקח חצי מכל אחד אחר !) , אם יש מישהו שכבר קיבל את גזר הדין או מישהו שמחכה למשפט , הצילו עצמכם ! פנו אליו !

עו"ד אסף שמיר, 055-99-58-76 (אפס חמש חמש תשע תשע חמש שמונה שבע שש)

בהצלחה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.לא נשללת מינהלית משום שכנראה המהירות המותרת בכביש היא מעל 60.

2.הטעות המטופשת ביותר במשפטי תעבורה היא לא להגיע למשפט. ברגע שאתה לא מגיע למשפט, ביהמ"ש רואה צעד זה כביזוי ולגלוג על החוק (אם אינך יכול להגיע , אתה יכול לבקש דחייה) וזאת הסיבה העיקרית שביהמ"ש משית עונשים חמורים במיוחד לאלה אשר אינם מופיעים.

3. לא כתבת מהם העבירות הקודמות שלך וכמה זמן יש לך רשיון.

4.מזל טוב על ביטול השלילה.

סע לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.לא נשללת מינהלית משום שכנראה המהירות המותרת בכביש היא מעל 60.

2.הטעות המטופשת ביותר במשפטי תעבורה היא לא להגיע למשפט. ברגע שאתה לא מגיע למשפט, ביהמ"ש רואה צעד זה כביזוי ולגלוג על החוק (אם אינך יכול להגיע , אתה יכול לבקש דחייה) וזאת הסיבה העיקרית שביהמ"ש משית עונשים חמורים במיוחד לאלה אשר אינם מופיעים.

3. לא כתבת מהם העבירות הקודמות שלך וכמה זמן יש לך רשיון.

4.מזל טוב על ביטול השלילה.

סע לאט

תחושב שאתה מבין בהכל אה ? :)

קבל חידוש: זה כן כביש של 60 , ולא קיבלתי מנהלתית מכיון שלא היה קצין נוכח או משהו כזה והוא לא יכל היה לקחת לי את הרישיון

בנוסף בזמן ביצוע העברה הייתי שנה וחודש על הכביש , עם עברה קודמת על מהירות (750 ש"ח ו 8 נקודות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתווכח איתך :wink:

הנה הסעיף בחוק לגבי פסילה ע"י קצין משטרה רק לשם ידע כללי.

אין קשר לכך שלא היה קצין נוכח.......

פקודת התעבורה [תיקון אחרון: 6/8/03] . .

========================================

47. פסילה על-ידי קצין משטרה [תיקון:תשל"א, תש"ם, תשמ"ד, תשנ"ז]

(א) בסעיף זה, "קצין משטרה" - קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה.

(ב) היה לשוטר יסוד סביר להניח כי נהג עבר לעיניו עבירה מן העבירות המפורטות בתוספת הרביעית, או כי בשל עבירה שעבר הנהג אירעה תאונת דרכים שבה נהרג אדם או נחבל, או ניזוק רכוש, רשאי השוטר לדרוש מהנהג להילוות אליו אל קצין משטרה או ליטול ממנו את רשיון הנהיגה שלו.

(ג) (1) נטל השוטר את רשיון הנהיגה כמפורט בסעיף קטן (ב), יתן לנהג אישור על נטילת הרשיון וזימון להופיע' בתוך שלושה ימים במועד שיקבע, בפני קצין משטרה, לצורך החלטה בדבר פסילת רשיון הנהיגה שלו;אישור שניתן כאמור יראו אותו כרשיון הנהיגה שניטל וזאת עד למועד שנקבע לזימון הנהג בפני קצין המשטרה.

(2) בזימון האמור בפסקה (1) יובהרו תוכנן של הוראות סעיפים קטנים (ו) ו-(ז), וכן יפורטו בו מקום ומספר טלפון לקבלת תוכן החלטתו של קצין המשטרה.

(ד) לא נטל השוטר את רשיון הנהיגה כמפורט בסעיף קטן (ב), רשאי הוא לתת לנהג זימון כאמור בסעיף קטן (ג).

(ה) היה לקצין משטרה יסוד להניח כי יוגש כתב אישום נגד הנהג שביצע את העבירה לפי סעיף קטן (ב) ינהג כלהלן, לפי הענין:

(1) בעבירהשגרמה לתאונת דרכים שבה נהרג אדם - יפסול את הנהג מהחזיק ברשיון נהיגה לתקופה של 90 ימים;

(2) בעבירה שגרמה לתאונת דרכים שבה נחבל אדם או ניזוק רכוש - רשאי הוא לפסול את הנהג מהחזיק ברשיון נהיגה לתקופה של 60 ימים;

(3) בעבירה מן המפורטות בתוספת הרביעית - רשאי הוא לפסול את הנהג מהחזיק ברשיון נהיגה לתקופה של 30 ימים.

(ו) לא הופיע הנהג בפני קצין המשטרה במועד שזומן אליו כאמור בסעיף קטן (ג), רשאי קצין המשטרה לפסול אותו מהחזיק ברשיון הנהיגה לפי סעיף קטן (ה) גם בהעדרו, ומאותו מועד יראו את הנהג כמי שהודע לו שנפסל מהחזיק רשיון נהיגה ויחולו עליו הוראות סעיף 67.

(ז) פסילה שהטיל קצין משטרה על הנהג מהחזיק רשיון נהיגה תחל ממתן ההחלטה.

(ח) בחישוב תקופת הפסילה לא תבוא במנין התקופה שחלפה עד מסירת הרשיון לרשות שנקבעה לכך בתקנות ובדרך שנקבעה.

(ט) בית המשפט המוסמך לדון בעבירה, שבשלה נפסל הרשיון לפי סעיף קטן (ה), רשאי להאריך את הפסילה עד לגמר בירור הדין או לבטל אותה, בתנאים או ללא תנאים.

(י) על אף האמור בסעיף קטן (ה)(2) ו(3), רשאית רשות הרישוי מטעם צבא הגנה לישראל ליתן לאדם שנפסל כאמור באותו סעיף קטן רשיון נהיגה צבאי שעה שהוא משמש בתפקיד צבאי בלבד, אם הרשות משוכנעת כי הדבר דרוש לצורך צבאי דחוף ומוגדר;הוראת סעיף קטן זה לא תחול במקרה של תאונה בנסיבות האמורות בסעיף 64א.

(יא) קצין משטרה כאמור יחזיר רשיון נהיגה למי שנפסל מהחזיק בו לפי סעיף זה, אם שוכנע כי לא יוגש כתב אישום נגד בעל הרשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה פילוסופית: על מה צפוי עונש יותר חמור, על 108 במקום 60, או על 138 במקום 90?

האם המקרה הראשון "חמור יותר" (מנקודת המבט של שופט תעבורה ממוצע) כי מדובר בחריגה גדולה יותר באופן יחסי (באופן מוחלט שימו לב שבשני המקרים מדובר ב48 קמ"ש מעל המותר)?

או אולי המקרה השני חמור יותר כי מדובר במהירות "גבוהה מאוד" (138) שאינה מותרת בשום מקום בארץ?

שימו לב שהשאלה היא לגבי עונש צפוי במשפט ולא לגבי מה יותר מסוכן (אם בכלל).

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המקרה הראשון "חמור יותר" (מנקודת המבט של שופט תעבורה ממוצע) כי מדובר בחריגה גדולה יותר באופן יחסי (באופן מוחלט שימו לב שבשני המקרים מדובר ב48 קמ"ש מעל המותר)?

או אולי המקרה השני חמור יותר כי מדובר במהירות "גבוהה מאוד" (138) שאינה מותרת בשום מקום בארץ?

לדעתי בארץ, בשני המקרים אתה "נתפס" כפושע מתועב בערך באותה רמה...

אבל הגיוני שהעונש החמור יותר ינתן למי שנסע במהירות גבוהה בשטח עירוני ולא בבין עירוני...

"הגיוני".... נו טוב.... לא הייתי אמור לערב את המילה הזו כאן... :roll:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בארץ, בשני המקרים אתה "נתפס" כפושע מתועב בערך באותה רמה...

אבל הגיוני שהעונש החמור יותר ינתן למי שנסע במהירות גבוהה בשטח עירוני ולא בבין עירוני...

"הגיוני".... נו טוב.... לא הייתי אמור לערב את המילה הזו כאן... :roll:

להוציא נהג מעבירת מהירות בתוך העיר הרבה יותר פשוט בשביל העורך דין מאשר בבינעירוני.

יש הרבה סעיפים קטנים שאפשר להפיל את המשטרה עליהם.

ברוב המקרים מתפשרים על עבירת אי ציות לתמרור מהירות במקום עבירת מהירות מופרזת,

וסוגרים על 250 ש"ח.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי משהו אחר... מה הקריטריון שלפיו משרד הרישוי לא מאפשר חידוש הרישיון לאחר תקופת ה"נהג חדש"?

לפני קצת פחות משנה נתפסתי במקום מסוים על אי מתן זכות קדימה להולכי רגל.. למעשה תחת נסיבות מחמירות, אך השוטרים לא יכלו להוכיח שעברתי באדום, מדובר במחלף זמני (יוספטל, בת-ים, מי שמכיר) שהיה במקום והיה בעייתי מאוד...

בכל אופן, הרישיון נשלל לחודש מנהלית, וזומנתי למשפט, בו קיבלתי נקודות (8 אם אני לא טועה), קנס ושלילה אל תנאי למשך שלוש שנים...... :shock:

השאלה היא - האם אצטרך לעשות שוב טסט...?

מי שעושה טסט חדש, מחוייב לעבור כמות מסויימת של שיעורים?

במידה ובן אדם עבר טסט בשנית, האם ייקבל רישיון עם מס' חדש והרקורד שלו יימחק?

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי 60 בדרך עירונית.

שימו לב שקיימות (לא מעט) דרכים בינעירוניות (לפחות מבחינת החוק...), למשל ההמשך של איילון לכיוון דרום, בין דב-הוז לקוממיות - בהן המהירות המותרת 60.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...