Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוי ניסני על הפודיום באיטליה !

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רוי ניסני, נהג הקרטינג הישראלי שמתחרה באליפות איטליה סיים בסוף השבוע האחרון במקום השני במירוץ באליפות, מרוץ שנערך במסלול POMPOSA , תוצאה מרשימה ביותר בהתחשב בעובדה שזו הפעם הראשונה שרוי מתחרה במסלול הנ"ל.

במהלך המרוץ ניהל רוי קרב צמוד עם נהג איטלקי מקומי אך כאשר החל לפתע לרדת גשם, הצליח רוי להגדיל את הפער לזכותו ולסיים כאמור במקום השני.

אגב , למי שלא יודע נהגים מפורסמים שהספיקו להתחרות באליפות איטליה ולזכות בנצחונות במסלול הזה כוללים את לואיס המילטון, רוברט קוביצה וג'יאנקרלו פיסיקלה , כולם בפורמולה-1 היום.

בעוד שבועיים יתחרה רוי באליפות איטליה הפתוחה.

כזכור, זו אמורה להיות עונת הקרטינג האחרנה של רוי ניסני. ב-2010 הוא אמור להתחיל להתחרות בפורמולה-BMW, אותה בחן בהונגרורינג לפני מספר חודשים בהצלחה.

דובי

n609076438_1077907_113.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לרוי ניסני,

מהיכרות אישית עם הנער אני יודע כמה הוא משקיע מעצמו כדי להתמקצע,

זה בא לידיי ביטוי בכושר גופני ומנטלי ורכישת יכולות נהיגה, לדעתי יש לרוי את

הסיכוי הגבוה ביותר להגיע רחוק בתחום , בינתיים זו התוצאה הטובה ביותר שהושגה בחו"ל בתחום הקארטינג

ע"י נהג קארטינג ישראלי.

מחזיקים לו אצבעות בהמשך הדרך

איציק מנשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! הישג מרשים!

בהצלחה בהמשך הדרך!

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אכן כן. רוי ניסני הוא כמובן הבן של חנוך ניסני .

לפני שנתיים-שלוש ( ואולי זה כבר יותר) כאשר רוי היה בתחילת דרכו בקרטינג היתה לי שיחה מעניינת עם חנוך ניסני והדרך שבנ הוא רואה את הדרך מהקרטינג למסלול של "הגדולים" והוא נתן לי את הבן שלו, רוי, כדוגמה.

הוא לא סתם מגיע להישגים . חוץ מכישרון יש שם גם הרבה עבודה קשה מסביב - כולל כושר גופני שצריך לשמור עליו וכמובן יחס רציני לכל העניין הזה - דרך חיים.

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...