Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה ייעוץ לא דחוף בכלל לגבי פיג'ו 307 - קחו את הזמן!

opel55
שימו לב! השרשור הזה בן 5529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:wink:שלום לכולם ,

אני נשוי + 1 וחשבנו אחרי התלבטויות ארוכות ללכת על ה 307 ואשמח לשמוע את חוות דעתכם :

שנת ייצור שחשבנו עליה 2002/3/4 משהו כמו 80 עד 90אלף ק"מ

על אילו מהדגמים הנמצאים בשוק כדי ללכת ? XS/XR וכו' מה לגבי רמות גימור ?

אני יודע שיש את ה 1600 ואת גרסת ה2000 מבחינת דלק/טיפולים/החזקה/ביטוח/הנאת כביש יש עדיפות ?

ששאלתי חברים לגבי הרכב כולם אמרו אחלה אוטו אך הרימו גבה לגבי הסחירות של הרכב , מה לדעתכם ?

תוכלו להסביר פערים בין מחירון כתוב לראלי ? ובאילו תנאים נחשב שעשיתי עסקה משתלמת ? אגב ברצוננו להחזיק את הרכב כ3 עד חמש שנים ...

המון תודה לכל המייעצים והממליצים מראש !!!!!! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף XT עם מנוע 2000. אני מחזיק אחת כזו בגלגול השני. לפני 3 שנים קניתי שנתון 2002 , ועכשיו 2005.

אף אחד לא ידע לענות לך לגבי סחירות מה יהיה בעוד 5 שנים כשתרצה למכור.

טיפולים , הקודמת שלי נכנסה למוסך שלא לצורך טיפול , פעם אחת במהלך אותה שנה שהרכב היה אצלי, כי הלך חיישן טמפ' של מערכת בקרת אקלים. הנזק , 300 ש"ח.

אחזקה : טיפול שמנים ומסננים פעם בשנתיים או 30K ק"מ. טיפול טיימינג פעם ב 3 שנים או 90K.

אגרת רישוי בערך 1550 . צריכת דלק ממוצעת (עירוני / בין עירוני 1:11 גס , תלוי באופי הנהיגה, אצלי במחשב דרך אחרי 1000 ק"מ, צריכת דלק של 7.9 ליטר לכל 100 ק"מ , בלי מזגן מן הסתם, כי עכשיו חורף).

על הרכב הנוכחי שילמתי מחירון כי הוא היה אחרי טיפול טיימינג +שמנים + מסננים + בלמים + 4 צמיגים בני חודש של מישלין (יש קבלה על 2600 ש"ח) , מצבר בן חודשיים (עם אחריות ל 20 חודשים) , והבדיקה עברה חלק, הרכב עם 50K ק"מ מיד I פרטית, ככה שלא היה על מה להוריד. מחיר זה עניין של היצע וביקוש שתואם את מצב הרכב המסוים שאתה הולך לקנות.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי XS 2.0 2003 . האוטו אוכל דלק גם אם אתה מנסה לנסוע רגוע הוא מגיע ל13\100 ע'פ המחשב דרך. 1600 מרגיש חזק יחסית ל1600 , 110 כ'ס , למרות זאת הצריכה לא ממש שונה.

הגרסא הכי מאובזרת היא XS, אחריה טיפה יותר מנהלתית זה XT, ולבסוף XR.

XS מגיע עם 6 כ"א , פסי קישוט בצבע הרכב , וגנטים 16" מקוריים.

XT גם כ'א , פסי קישוט שחורים (שמיש אבל מכוער) וגנטים 15" משהו זוועה, אבל אני מניח שזה לא כ'כ משנה לך, יש לך ידית ליד ליד כסא הנהג , ותא כזה נשלף למשקפיים בתא מעל המראה האחורית.

XR הכי פחות מאובזרת ועדיף שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי XS 2.0 2003 . האוטו אוכל דלק גם אם אתה מנסה לנסוע רגוע הוא מגיע ל13\100 ע'פ המחשב דרך. 1600 מרגיש חזק יחסית ל1600 , 110 כ'ס , למרות זאת הצריכה לא ממש שונה.

הגרסא הכי מאובזרת היא XS, אחריה טיפה יותר מנהלתית זה XT, ולבסוף XR.

XS מגיע עם 6 כ"א , פסי קישוט בצבע הרכב , וגנטים 16" מקוריים.

XT גם כ'א , פסי קישוט שחורים (שמיש אבל מכוער) וגנטים 15" משהו זוועה, אבל אני מניח שזה לא כ'כ משנה לך, יש לך ידית ליד ליד כסא הנהג , ותא כזה נשלף למשקפיים בתא מעל המראה האחורית.

XR הכי פחות מאובזרת ועדיף שלא.

2 דברים:

1) C5 קודמת שהייתה לי עשתה 8.5 ל 100 לפי המחשב דרך, מנוע 2 ליטר, זהה ל 307 , רק מה , ל C5 יש מערכת הידרופנאומטית שלוקחת כח מהמנוע ומעלה צריכת דלק, אז תבדוק טוב למה אתה מגיע לצריכת דלק מטורפת כזו.(לא מטורף אם אתה נוסע רק בעיר, אבל משולב אמור להיות נמוך יותר).

2) XT מנוע 2000 מגיע עם חישוקים 16.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים מרוצה מאד של 2000xt מודל 2002 ממליץ על הרכב בדגם הזה ברמת הגימור הזאת {הגבוהה} תקבל תמורה מצויינת תודא שהרכב תוחזק ברמה גבוהה ותהנה לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמת גימור Xline הא בד"כ מליסינג והיא מאובזר כמו ה- XR רק בשתי כריות אויר.

לי יש את ה-Xline בליסינג מנוע 1600 ולדעתי הרכב עם עוצמות טובות מאוד. מגיב ממש בתחילת נסיעה וגם תוך כדי. צריכת דלק ממוצעת (משולב) כ-11 ק"מ לליטר ואני מדבר על בדיקות שאני עושה כמעט כל תידלוק בשנתיים וחצי האחרונות (לא שאני משלם על הדלק אבל זה חלק מהבדיקות שאני בכל רכב שאני נוהג עליו, בפועל אני משלם גם כך על הרכב יותר מדי :shock: ועוד מעט זה יפסק)

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...