Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות מנוע 1.5 DCI של רנו - מבקש חוות דעת מבעלי ניסיון

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חושבים על רכישת רנו מגאן II, מודל 2005-2004, ידנית דיזל.

אני מחפש חוות דעת על אמינות המנוע הזה, האם יש מחלות ותקלות נפוצות, ולמה אפשר לצפות, כשקונים רכב כזה עם 150- 180 אלף ק"ם.

המנוע קיים גם בקנגו DCI, החל משנת 2004, ובגירסה מוחלשת גם בקליאו B משנת 2002.

יש למישהו ניסיון עם המכוניות האלו ? (את המקרה של ולאד מהפורום - טורבו הלך לאחר חצי שנה על הכביש - אני מכיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המיקרה שלי אתה מכיר.

אבל את זה אתה קראת?

המנוע עצמו מצויין, נמרץ, חיסכוני ושקט (במיוחד אחרי קנגו הקודמת).

יש עוד משהו - הרדיאטור של המזגן בדגמים 2007-2008 מחזיק קצת יותר משנתיים.

(כאשר היה לי סיפור איתו, הלכתי למזגניסט, ובאותו יום היו עוד שני קנגו שהיה צריך להחליף את המעבה אחרי שנתיים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השירשור ההוא עוד בפעם הראשונה, שהעלית אותו.

האמת, שחוץ מהמקרה שלך, לא שמעתי על מקרים כאלו בארץ, לא בפורום הזה ולא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שבשלושה מוסכים מורשים שונים קיבלתי תשובה שאין זאת תקלה סידרתית או נפוצה.

וההסבר היה שהטורבו פשוט הגיע פגום מהחברה וזה יכול לקרות.

הטורבו הוחלף בחדש כולל כל הצינורות וכבר עבר 55 אלף ק"מ מההחלפה.

כמובן שאני מקפיד להמתין לפני כל כיבוי של הרכב.

מגאן DCI עוד יותר חיסכונית מקנגו DCI, אם רוב הנסיעות בכבישים בינעירוניים, אפשר להגיע לצריכה של 1:20 ק"מ לליטר סולר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההמתנה לפני הכיבוי - אתה בין היחידים, שעושים את זה.

99.9% מהאנשים, שנוהגים על מכוניות טורבו דיזל, לא ממתינים אפילו חצי שניה, ואין להם מושג, במה מדובר, על מכוניות של ליסינג וחברות אין בכלל מה לדבר.

חוסר המתנה זה לא מה שהרס לך את הטורבו.

המודעות לעיניין הזה קיימת רק אצל בעלי מכוניות ספורטיביות עם מנועי טורבו בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

קניתי מקרסו טרייד

מגאן 2005 1.5 DCI אוטומט

עם 180K

מיד היתה תקלה. קרסו החליפו את כל מע' ההזרקה, כולל משאבת דלק, מזרקים, צינורות, ובסוף רק החלפת מחשב ניהול מנוע פתרה את התקלה

הגעתי כבר ל 205K

חוצמזה - האוטו סבבה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעלים גאה של קנגו dci 1500 מודל 2006 ,החזקתי את הרכב כשנתיים נסענו ברכב כ-80k ואני יכול לומר רק שאני כ"כ מתגעגע לרכב הנ"ל... השילוב המנצח: חיסכון,זריזות ונוחות באים לידי ביטוי בצורה נהדרת באוטו,מעולם לא היית לי שום בעיה מלבד טיפולים שוטפים[כל 30k !!!]החזקנו בו לצרכים פרטיים ולא לעבודה ונהננו מכל רגע.מומלץ בחום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...