Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבן או שחור מטאלי?

סטארטאפיסט27
שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקוס , מגאן או 3 - מה עדיף - לבן או שחור מטאלי?

האם ברכב 2009 עם מזגן עדיין קיימת האגדה האורבנית שבקיץ מזיעים ברכב שחור מטאלי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור זה תמיד יותר חם מה לעשות הצבע השחור קולט את השמש,

לגבי הצבע זה רק עיניין של טעם לדעתי מגאן בצבע לבן יראה כמו מונית:lol:לכן אני יבחר בשחור אבל שוב זה רק עיניין

של טעם.

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שחור יהיה חם יותר מרכב לבן עקב העובדה שהצבע השחור "מושך" אליו יותר קרני שמש ולא כמו הלבן "שמסנן" חלק מהקרנים.

לאור העובדה שאתה מדבר על רכב חדש עם מזגן תקין- לא אמורה להיות לך בעיה עם החום ברכב בגלל הצבע.

אני אישית במאזדה 3 שלי (בצבע אפור מטאלי) מפעיל את המזגן על אוטומטי בטמפרטורה של 17 מעלות, ואף פעם לא יצאתי מהרכב מזיע.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שאתה מדבר על רכב ליסינג (שם המשתמש דיי מסגיר זאת),

בחברה שלי, מספר אנשים הזמינו רכב שחור מחברת הליסינג, ובסוף קיבלו רכב כסוף כי היתה 'טעות בהזמנה' (לדברי חברת הליסינג). אני מניח שלא חלה שום טעות, ושחברת הליסינג פשוט עובדת עם מלאים (מלשון מלאי) שצריך לגמור.

לא עזרו פניות לחברת הליסינג ו/או ליבואן, בסופו של דבר העובדים התפשרו על הצבע וקבלו פיצויי זה או אחר (חיישני רוורס וכדומה).

שורה תחתונה - תברר אם יש בכלל רכבים שחורים במלאי לפני שאתה מחשב טמפרטורות תא נוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. העניין נבדק כבר פעמים רבות ונדון פה בפורום יותר מפעם. שחור איננו "משאבת חום" כפי שהמיתוסים העתיקים טוענים וכל ההבדל בין רכב שחור ללבן בהתחממות בשמש עומד על כמעלה ולעיתים גם פחות. זניח לגמרי ולא אמור להיות שיקול.

2. עדיף לבן רק(וגם זה באופן אישי לגמרי) בהיבט של הרחקת חוליגנים וונדליסטים שנהנים עד אורגזמה מחריטות אומנותיות על רכבים כהים שמבליטים את אומנות הרחוב המיוחדת הזאת. צבע לבן מושך הרבה פחות חלאות אף כי איננו חסין לתתי-האנוש הללו.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון,

אף פעם לא היתה מזדה 3 שחורה בדגם ליסינג שיש, שים לב בכביש שאם תראה שחורה זאת רק עם ג'נטים בגירסה היותר מפוארת.

אני לא יודע אם זה היבואן שלא מביא אותן, או שהייצרן שלא מייצר בצבע שחור.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לא פעם מאזדה 3 שחורה ליסינג.

מייצרים אבל ככל הנראה לא מביאים במדגם ליסינג כמויות גדולות, כנראה שגם ביקוש לצבע הזה אין במיוחד בליסינג.

לי יש רכב שחור, לא ליסינג, ואכן קצת יותר חם ברכב בקיץ מאשר ברכב בצבע בהיר יותר, אבל לא ברמה שהמזגן לא יכול הלתמודד איתה,כך שאם יש אפשרות ואתה רוצה שחור אני הייתי הולך על זה, שיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...