Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי סיאט טולדו 2001

opel55
שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

ברצוני לקבל חוות דעת מפורטת לסיאט טולדו סיגנו 1600 סמ"ק אוטומאטית עם 107000 ק"מ יד 2

האוטו בכללי נראה טוב ,

מה היא הסחירות של הרכב ?האם מחיר השוק שלו נשמר ?

תצרוכת דלק ?אמינות? טיפולים? וכו,

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לי לקח מספר חודשים עד שהצלחתי לקנות את הטולדו שרציתי סיגנו, 1.8)

רכב שנעלם מהר מלוחות היד השניה במיוחד אם הוא שמור ובמצב טוב.

במיוחד לאור העובדה שמדובר בגולף / בורה במחיר נמוך משמעותית אך אתה מקבל רכב זהה כמעט לחלוטין.

אמינות טובה

טיפולים - כן כדאי שתעשה

תצרוכת דלק - הוא לא מוכן לשתות משהו אחר, ה 1.8 חסכוני יחסית, לא בדקתי 1.6

מחיר - נשמר (המחיר של הרכב שלי עלה ב 1000 ש"ח כחודש לאחר הקנייה - התפלאתי אבל כנראה שלוי יצחק חזר בתשובה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר נשמר? שטויות. מחיר המחירון של הטולדו משפיל אותה. טולדו 2002 1.8 סיגנו, עולה פחות מגולף 1999 1.8. הטולדו גם גדולה יותר, גם מאובזרת יותר בגרסת הסיגנו מהגולף (עד כמה שאני זוכר), ובהפרש של 3 שנים לטובתה היא עולה פחות מהגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF היקר

אני מסכים איתך לגרי השרכב טוב יותר בכל פרמטר (גדול ומאובזר יותר) בהשוואה למחירו ביחס לגולף

מה לעשות, על הסמל VW בחזית צריך לשלם יותר (כמו שעל אאודי A3 תשלם יותר מעל גולף למרות שהן אחיות תאומות הזהות מכנית)

בכל מקרה, להבנתי, כששואלים על מחירון ש"שנשמר" הכוונה היא שערכה כמשומשת לא יורד פלאים - עיין ערך רנו מגאן, סיטרואן קסנטיה / קסרה / C5, פיג'ו 406 ועוד אחיות צרפתיות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...