Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם חושבים על HYDROGEN ON DEMAND?

yyakuzaa
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברי הפורום.

לאחרונה נתקלתי בנושא מעניין - שיפור צריכת הדלק בעזרת מימן.

מצאתי אתר ברשת שמציג תוכניות מפורטות לבניית מערכת מימן ברכב.

אני פונה אליכם על מנת לקבל חוות דעת מקצועית לגבי הנושא. האם זה עובד? מה הסיכוי לבנות מערכת כזו? ומה הסיכון בכך?

HYDROGEN ON DEMAND

WHY DRINK AND DRIVE IF YOU CAN SMOKE AND FLY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשקיע עוד קצת בחיפוש, ותמצא גם את כל האתרים שמסבירים למה זה בולשיט אחד גדול, ועם הסברים קצת יותר משכנעים מהאתרים שמנסים למכור לך את המוצר הזה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מגיע לך פרס נובל לפיזיקה על הקביעה המטופשת הנ"ל.

ע"ח זמן הכתיבה בפורום אולי כדאי לך לשקול קריאת ספרי ז'ול ורן.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנג'יו החכמולוג אני חושב שהמטופש כאן הוא אתה.

אתה כנראה לא רואה ממטר ולא מבין היכן אתה חי, הבנזין לא יוחלף כמו שאמרתי ב100 שנה הקרובות, מכוניות היברידיות יבואו וילכו, אבל הן יצטרכו כידוע בנזין, תא הדלק יכשל המימן ייכשל והחשמל ייכשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנג'יו החכמולוג אני חושב שהמטופש כאן הוא אתה.

אתה כנראה לא רואה ממטר ולא מבין היכן אתה חי, הבנזין לא יוחלף כמו שאמרתי ב100 שנה הקרובות, מכוניות היברידיות יבואו וילכו, אבל הן יצטרכו כידוע בנזין, תא הדלק יכשל המימן ייכשל והחשמל ייכשל.

כניראה ששכחת שיש מערכות גז וזה עובד מצויין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד טענתי ואמשיך לטעון שלא ימצא תחליף לדלק של היום, לפחות לא ב100 שנה הקרובות.

הטיפשות במשפט שלך לא נובעת מחוסר היכולת לנבא את העתיד (שכידוע הנבואה נתנה לשוטים), אלא מחוסר יכולת לראות את ההווה- תאי מימן כבר בשלב פיתוח מתקדם מאוד, כלי שיט משתמשים בדלק גרעיני, אנרגיה סולרית (גם אם לא למטרה מסחרית, בינתים), אנרגיה חשמלית (מדינות מפותחות משתמשות גם במים ורוח להפקתה), מחזור שמן ועוד ועוד.

אבל העיקר שאתה גנרל, במושבך כמדען הראשי של הפורום קבעתה נחרצות שדלק מאובנים שולט לנצח, נו בכיאת.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה קלאריטי כבר משווקת בארה"ב והיא חווה הצלחה אדירה.

אין ספק שהעתיד הוא במכוניות מימן. 100 שנים זה הרבה זמן ונורא קל לך לנבא משהו לזמן שכבר אף אחד מאיתנו לא יהיה בו אבל אתה טועה ובגדול. מציע לך לברר עוד קצת על ההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנרל,

אני לא נכנס לויכוח הזה, אבל קבל ממי שיושב בצד וקורא, שהתגובות שלך והקביעות שלך לא שוות כלום ללא פירוט וניתוח של הסיבות והנסיבות שלדעתך מבססות את הקביעה הודאית שלך.

ממני הדיעה שלך זוכה להתעלמות, וקיבלת אצלי (ואני משער שגם אצל רבים אחרים) תג של מישהו שאין טעם להתייחס להודעות שלו ברצינות.

כשתתחיל אתה להתייחס ברצינות להודעות שאתה כותב, אולי גם אחרים ייתיחסו אליהן ברצינות.

ושלא תהיה טעות - הדיון הזה מעניין אותי מאוד, ואני בהחלט מעוניין לשמוע ניתוחים שיסבירו את הדעה שלך.

תחשוב על זה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לאנרגיות החלופיות המתוארות כאן ישנו גם את האתנול אשר מראה ביצועים טובים לעומת הבנזין.

ראיתי כתבה על חברת אאודי אשר פיתחה מכוניות מבוססות אתנול ובצעה בדיקות בהשוואה למכוניות הזהות בהנעה מבוססת בנזין, ואתנול היה עדיף מבחינת ביצועים.

עוד נקודה למחשבה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סרט דוק' מצויין שנקרא OIL CRASH.

אחד הדברים שמראים בו שדלק כמו אתנול / מטאנול - משקיעים יותר אנרגיה בלגדל וליצור מאשר מצליחים להפיק ממנו.

סרט מומלץ.

KIA NIRO PHEV 2020

טויוטה קורולה HYBRID 2019

פורד פוקוס 1.6 PS 2012 - פ, LR DISCOVERY 3 2006 HSE

פיאט טיפו 2.0 16V ידנית - מתגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימן אתה יכול לנצל כל דבר לייצר - סכרים רוח ובעצם כל מה שאתה מייצר חשמל ממנו. חשמל עולה הרבה פחות מבנזין (לראייה רכבים חשמליים שזו טעות לדעתי עקב הסרבול).

בקשר לאילי הנפט - כמה כמה שנים שהנפט שלהם יגמר. מאה שנים? בהחלט מסכים עם קודמי שאתה לא מבין כלום.

בכל מקרה נראה שאתה מדבר כמו שדיברו לפני עשרות שנים.

תן לי לחדש לך שהעולם עבר שינויים מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שצויין כבר - האתנול הוא מקור נהדר של דלק, ברזיל היא המובילה בתחום, כ 70% מכלל האנרגיה המיוצרת בברזיל מיוצרת מאתנול, למרות מה שנטען שמושקעת הרבה יותר אנרגיה ממה שמופקת עדיין זאת אנרגיה הרבה יותר נקייה מבנזין "סטנדרט" והרי זה כל העניין - הנקיון.

רק לחשוב על התעשייה שמסביב לייצור של הדלק וזה כבר מפחיד, רוב הנזק כבר נעשה עוד לפני שהלקוח הפרטי בבית שלו עוד הספיק לשים את הפייה בתחנת תדלוק.

ממצרים יצאנו לממ"ס הגענו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...