Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת קויילים PER PLUG של STI,לפיג'ו 106 16V.

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 5514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מתאים אצלי בראש מנוע,TU 16V,קויילים של אימפרזה STI.

שאני מכניס את הקוייל ודוחף אותו על הפלאג,הוא יושב בלחץ חזק על הפלאג,וצריך המון כוח כדי למשוך אותו החוצה מהפלאג.

בגלל שזה המצב,כמה נורא יהיה אם אני לא יקבע את הקויל עם ברגים לראש? כי בשביל זה אני אצטרך לבנות פלאך מתאם,ואני חושב שאין צורך כי הם תפוסים מאוד חזק.

מה אתם חושבים? אורן? מושיק? מישו?

:-)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם אני זוכר נכון הליבה של הסליל מוארקת למנוע דרך הברגים בSTI.

תעלה תמונה של אחד הקויילים.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיביזות בחלק מהם הקוייל מחובר עם ברגים לראש ובחלק לא

ככה שאם הוא תפוס טוב ולא משחק יותר מידי אני לא חושב שחייב לחבר (אלא אם צריך הארקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אתה יכול לחבר את הקוויל למקום בלי ברגים, וכמו שאמרת לחבר כבל הארקה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ניהול מנוע שם ? אם כן אז צריך לכל פלאג דרייבר משלו שזה אומר יותר עבודה = יותר כסף למכוון , חוץ מזה למה לפתוח עוד דלת לבעיות ? ועוד אחד חוץ מזה > מה רע בצ'וקולטה רגילה של פז'ו 205 1.4 ??

אני ראיתי הרבה רכבים שנוסעים מספיק חזק עם דבר כזה , אז אני לא חושב שלא מספיק להם הניצוץ שזה עושה

ודבר שלישי כמה עולה קויל בודד כזה?! הרבה!

ועוד משהו בפז'ו קיים דבר כזה אם בכל זות אתה הולך על זה אז למה לא תיקח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יז פרה - המערכת ב1.6 16V היא שונה מב1.4

יש פה קויל לכל צילינדר אבל במערכת שמחולקת ל2 ולא ל4.

דביל - השאלה היא אם יש לך איך לנהל את זה.

ד"א - החלק נראה דומה מאוד לקוילים של האיביזה אכן ושל הS16 (שמקבלים לרוב ארקה דרך הקונקטור).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להתאים קוילים מSTI ל106 כי הם נראים דומה?

יש איזה רכב של PSI שיש לו מערכת COP בכלל?

[Coil On Plug]

המנהג הרווח הוא להסב מערכת שאינה COP לאחת שהיא COP בעיקר כדי להרוויח את העדר הסיכוי לפריצת ניצוץ דרך כבלי הצתה מקולקלים, למערכות COP אין מעבר לזה שום ייתרון על מערכת קונוונציולית.

לי אישית נשמע מוזר להתאים COP של יצרן אחד ליצרן אחר - בעיקר בגלל מפרטים שונים, שימוש בפלאגים שונים ולך תדע מה עוד. [מתח עבודה שונה, זרם עבודה שונה, צורת התנעה אחרת]

למרות שמדובר ברכיב פשוט למדי - חשמלית - לא הייתי מסתכן בביצוע של רעיון כזה.

מצד שני - אם אתה מצליח - אשמח אם תעלה תמונות.

וכדי להושיב את הקוילים אפשר לקחת פס מתכת - אלומיניום או ברזל, לעשות בו חורים במקום המתאים לכל COP, ולהתאים אותו שישב בלחץ על מכסה השסתומים ויעגן את הCOP למקומם.

כשרוצים לפתוח פשוט פותחים 2-4 ברגים שתופסים את הפלאח הזה למקום ושולפים את הCOP.

ראה פה וגם פה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו נשמה אני יודע שזה שונה !

לא לזה התכונתי , פשוט להשתמש עם כויל רגיל וחוטי הצתה למה שיהיה COP ? יותר בעיות טכניות יותר קשה לכוון , ועולה הרבה יותר מכויל רגיל (צ'וקלטה) !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
הצתה מקולקלים, למערכות COP אין מעבר לזה שום ייתרון על מערכת קונוונציולית.

ראה פה וגם פה

רון.

זה לא נכוןן ולא מדוייק,למעבר לקוייל לכל צילינדר יש יתרון על מערכת עם קוייל ל4 צילינדרים או קויל לכל 2 צילינדרים.

זמן השהיה(הזמן בו זורם זרם בסליל הראשוני) יהיה גדול יותר בקויל לכל צילינדר,מה שיתן ניצוץ חזק יותר וארוך יותר.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...