Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למקרר חדש הביתה

arik34
שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני מבקש המלצות מחברי הפורום או יותר נכון לעזרה ברכישת מקרר חדש הביתה ,

אז ככה הדרישות: אמינות כמובן, חשוב מאוד שיהיה שקט, רצוי 2 דלתות עליונות שנפתחות ללא הפרדה באמצע (חלל אחד למעלה ) והמקפיא נראה לי שעדיף תחתון . אה עוד דבר אני מעדיף בצבע נירוסטה או טיטניום.

אם למישהו יש ניסיון טוב עם מקרר שעונה על הדרישות הנ"ל או מכיר מקום טוב ואמין לרכישה , אשמח להמלצות, כמו כן אשמח לתגובות למה לא להתקרב .

המון תודה

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מקרר חדש לפני כמה שנים של LG, עובד מצויין ולא שומעים אותו בכלל.

אני הזמנתי בצבע לבן, כי זה משתלב עם הארונות מטבח והתנור אפייה (שגם לבן).

לפני זה היה לי מקרר של אמקור במשך 21 שנה, אבל הוא הרעיש והצבע הצהוב שלו התקלף, אז תרמתי אותו לנזקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה סטיו , על איזה דגם אתה מדבר?

והאם למישהו יש ניסיון עם הדגם הזה : http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=411145

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה דגם מדוייק יש לי, אבל אני חושב שגם ככה לא מייצרים אותו יותר.

בכל מקרה כל המקררים של LG מעולים, יש לקרובי משפחה דגמים אחרים ואין איתם בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאם למישהו יש ניסיון עם הדגם הזה : http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=411145

יש. כבר כמעט שנתיים. אם לצטט את אברי גלעד, המקרר הזה מ-ע-ו-ל-ל-ל-ה.

המון מקום בפנים. מואר מצויין. פירות וירקות מחזיקים מעמד המון זמן.

החלק הטוב ביותר שבו הוא המקפיא. יש בו כל מיני תאי אכסון, שלזוג בלאגניסטים כמונו קל למצוא איפה שמנו כל דבר.

הוא מגיע בצבע טיטניום, ובצבע דמוי צבע טיטניום. אשתי פולניה אז קנינו את הדמוי. נראה לא רע.

אם זה חשוב לכם, אז אין לו קיוסק (או גזלן, או איך שקוראים למתקן קרח הזה). יש איזה פטנט בתוך המקפיא לקרח. לפעמים זה עובד ולפעמים זה עובד כשמפעילים הרבה כוח. אני לא ממש משתמש בזה.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השירות למקררי LG נותנת חברת בת של היבואנית ברימאג, הנקראת דיגיטל סרוויס.

חפש בגוגל "דיגיטל סרוויס" ותחליט בעצמך אם אתה היית רוצה לקבל מהם שירות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה , על דיגיטל סרוויס שמעתי .. על ה"שירות" שלהם. אני כנראה אלך על השארפ שבלינק, שמעתי עליו רק דברים טובים

תודה חבר'ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ארץ ייצור של המקררים,

ובנוגע לשארפ בדוק שאתה קונה של היבואן הרשמי שנותן 1+7 שנות אחריות.

קניתי מקרר לפני כחצי שנה, מאוד התלבטתי בין שארפ לסמסונג ובסוף הלכתי על סמסונג ואני מאוד מרוצה.

דרך אגב, רוב ה LG כיום לא מיוצרים בקוריאה (בניגוד לסמסונג) אלא בטורקיה, אינדונזיה, הודו וכל מיני מקומות כאלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על LG.

יש לנו LG SBS (ה"בחור" בן 5) ואנחנו מרוצים מאוד - מקרר היטב, שקט להפליא ושומר על אמינות "יפנית" למהדרין (למרות שהוא בכלל קוריאני - מהימים הטובים בהם LG בהם יצרו שם, לא בטורקיה/אינדונזיה/Whaever) :wink:.

לגבי דיגיטל סרוויס - לנו לא היו איתם בעיות (להפך, הם היו בסדר גמור), אבל שמעתי מחברים שנתקלו ביחס מזעזע.

עניין של מזל.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ידוע לי לגבי לקנות ולקבל אחריות מהיבואן הרשמי בלבד ואגב לגבי השארפ האחריות היא 1+9 מה שכן הוא היקר מכולם בקטגוריה שלו..מה שקצת מכביד עליי מבחינה כלכלית מכיוון שזה רק חלק מקניה גדולה (בערך תכולת בית שלמה) אבל מניסיון למדתי שעדיף לשלם קצת יותר בקניה -מה שחוסך עלויות ועצבים בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקר יותר בגלל האחריות הארוכה, הם צריכים לכסות את עצמם למקרה שבזמן הארוך הזה המקרר יאלץ לקבל מהם שירות תיקונים ולכן מראש הם גובים סכום גבוהה יותר מהשאר.

זה כמו שיש מוצרים עם אחריות לכל החיים והם עולים פי 2 או פי 3 מכל מוצר באותה הרמה, בסכום הזה שאתה משלם למשל פי 3 אתה למעשה שילמת כבר על עוד מוצר שכזה למקרה שהם יאלצו להחליף לך אותו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב את צריכת החשמל של המקרר המוצהרת ל 24 שעות, נתון שרוב הקונים לא בודקים.

יכול וחוסך אלפי שקלים לאורך חיי המקרר בחשבונות החשמל..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם ואשאל ברשותכם עוד שאלה האם מישהו מכיר חנות מומלצת באזור חיפה? או לחילופין האם כדאי לרכוש באחת החנויות באינטרנט? למישהו יש ניסיון עם רכישה כזו? רכשתי כל מיני מוצרים אחרים אבל מוצר כמו מקרר .. לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...