Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק כיסוי מראות צד רנו קליאו B 2002

Edward216
שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ראיתי הרבה מכוניות דומות לשלי עם מראות צד בצבע הרכב (לעומת הדגמים הבסיסיים יותר שמגיעים עם חיפוי פלסטיק שחור מחוספס).

אני שוקל לצבוע את המראות בצבע הרכב (כבר יש לי פחית מפרוייקט קודם שקניתי לפי קוד הצבע בטופ קולור).

יש לי מספר שאלות כאשר זו שבגללה פתחתי את השרשור היא כיצד מפרקים את החיפוי. ראיתי מעין שקע למטה מבחוץ אבל לא שמתי לב לבורג או בוקסה שם. האם החיפוי יוצא במשיכה? מחיפוש בגוגל מצאתי שיש סיכון לשבירת הקליפסים הפנימיים.

דבר שני האם אתם ממליצים לעשות את הצביעה?

בקשר לצד הטכני אני מנוסה יחסית ואני אעשה את זה במקום סגור עם נייר מתאים ופריימר.

אני יותר מודאג בקשר לפן הפרקטי. אני יודע שהצבע עצמו יותר רגיש מהפלסטיק מן הסתם והשאלה היא האם אתם חושבים שכדאי לי להשאיר את זה כך או לצבוע (העדפה קוסמטית). האם זה נשרט יותר בחניות וכו'? לא שמתי לב לפגיעות בפלסטיק עד היום.

תודה מראש,

אדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוהג להקפיץ אבל אני חושב שבשאלה פשוטה כזו אפשר עזרה מכל בעלי הקליאו ספורט למיניהם בפורום ואני לא מבין מה לוקח יום שלם לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד שיש לי הרבה נסיון, אבל הורדתי מספר פעמים כיסויים כאלו, לא יודע אם עשיתי את זה נכון בכל אופן, קח מברג מינוס ראש רחב, תכניס אותו 2 ס"מ כלפי פנים מהפינה החיצונית העליונה, בין הכיסוי לבין גוף המראה.

ובעדינות תפריד תוך כדי הבחנה בנקודות האחיזה של הכיסוי, לאחר מכן כשראית איפה הנקודות במידה והכיסוי לא הופרד בקלות תפעיל לחץ בנקודות הללו.

זו שיטה ראשונה.

יש שיטה מומלצת יותר אבל גם מסוכנת יותר.

אתה יכול להוציא את המראה(זכוכית בלבד) פיזית, ולשחרר את הכיסוי מבפנים.

הוצאת המראה מסוכנת מכיוון שאפשר לשבור אותה, לא בקלות אמנם אבל קיים הסיכון.

הוצאת המראה מתבצעת כך:

מרכז את המראה כמה שתוכל, לאחר מכן הורד אותה כלפי מטה, כשהבאת אותה למצב הנמוך ביותר משוך כלפי חוץ את המראה מ2 נקודת מחלקה העליון של הזכוכית.

ולאחר מכן חלץ את המכסה האחורי.

מקווה שעזרתי.

בהצלחה.

קח בחשבון שאם המראה נשברת זה יכול לעלות בסביבות 150 שקלים.

Good Luck.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוהג להקפיץ אבל אני חושב שבשאלה פשוטה כזו אפשר עזרה מכל בעלי הקליאו ספורט למיניהם בפורום ואני לא מבין מה לוקח יום שלם לענות

כי כל היום אנחנו יושבים ,מפרקים מראות ולא מספרים לאף אחד איך לעשות זאת. :?

שאל שאלת מיתלים, מנוע, שלדה וכו' אולי תקבל תשובה יותר מהר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...