Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מורל הייבריד 6.5 על מגבר 4 ערוצים בגישור(?)

asaf89
שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתוני המגבר:

Cerwin Vega V400.4

4Ohm @14.4v 60 x 4

2Ohm @14.4v 100 x 4

4Ohm Bridged 200 x 2

Topology Class AB

(תודה לאיתמר)

החלטתי שאם כבר שדרוג .... נלך כבר על ההייבריד אוביישן במקום הדוטק..

שאלתי היא האם מורל הייבריד ינוצלו רק בגישור?

או שגם ינוצלו על 2 ערוצים?

וישארו לי 2 פנויים לרמקולים אחוריים

(לא יכול לוותר על אחוריים)

כמובן אני רוצה להפיק את המיטב מהרמקולים ...מקסימום בנתיים נוותר על האחוריים ובעתיד נקנה מגבר בשבילם.

או.. שמספיק להם להייבריד 2 ערוצים?

תודה רבה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הקומפוננט הזה, בעקרון לדעתי 60 ב 14.4 יהיה קצת חלש למידים הללו, אך תמיד תוכל לחבר ולשמוע, יכול להיות שניצולת המיד בתצורה הזו תספק אותך, כמובן שעדיף מגבר יותר חזק כיון שהמידים הללו יכולים לספוג עד 160 RMS.

לגבי גישור, למיטב הבנתי כאשר אתה מגבר אתה מוריד את ה DUMPING FACTOR ומעלה את אחוז העיוות ואם הבנתי נכון ממה שהסבירו לי האחוז עיוות יהיה די דומה למצב שבו המגבר יעבוד בהתנגדות של 2 אום, בקיצור לא מומלץ לגשר אתה מוריד מאיכות המגבר ותפסיד איכות שמיעה על לטובת עוצמה, לא בטוח שכדאי לעשות זאת, אך שוב תחבר ותבדוק.

אם אין לך עדיין את המגבר תוכל לחשוב על מגברים אחרים.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ניסיתי לחבר הייבריד בעזרת גישורים וזה הוריד מהאיכות לפחות ככה היה נידמה לי.

המגבר הזה יכול מאוד לספק אותך אם תחבר אותו בבי-אמפ שהקרוס של ההיבריד תומך בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה גישור?! בקרוס של הייבריד אוביישן יש לך אופציית חיבור BI WIRE מה שאומר שאתה מחבר כל אלמנט לערוץ הגברה נפרד, ויש לך שליטה מבחינת הגיינים על טויטרים בנפרד ועל מידבאסים בנפרד.

הסט הנ"ל היה מחובר אצלי על מגבר 4 ערוצים של פלנט אודיו כאשר כל ערוץ סה"כ 75 וואט RMS, על הטויטרים הגיין היה כמעט סגור ומידבאסים פתוח על 1/3, ושמעו נהדר!

אל תשתמש בגישור, הסאונד שתקבל יהיה עוצמתי, אבל DIRTY .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שאוזן אנושית תבחין בעוד 0.05% עיוות ובירידה של הדאמפינג פקטור הוא, איך נאמר, 0 :?. בטח במגבר מחברה מוכרת ולא זבל סיני עלום שם.

בוריס, אם הוא מנצל את ארבעת ערוצי המגבר בכדי לעבוד בבי-וויירינג עדיין הוופר יקבל "קצת". אם כבר לנצל ארבעה ערוצים אז בגישור \ לעבוד אקטיבי ולהעיף את הקרוס מהדרך.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, בדקתי את כל שלושת האופציות ובבי אמפ היו תוצאות הכי טובות, אם לא טעיתי בשום דבר בדרך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שאוזן אנושית תבחין בעוד 0.05% עיוות ובירידה של הדאמפינג פקטור הוא, איך נאמר, 0 :?. בטח במגבר מחברה מוכרת ולא זבל סיני עלום שם.

בוריס, אם הוא מנצל את ארבעת ערוצי המגבר בכדי לעבוד בבי-וויירינג עדיין הוופר יקבל "קצת". אם כבר לנצל ארבעה ערוצים אז בגישור \ לעבוד אקטיבי ולהעיף את הקרוס מהדרך.

איתמר.

איתמר, לגבי האחוז עיוות אני מסכים איתך.

לגבי הדאמפינג פאקטור אני כלל לא מסכים.

מתחת ל50 זה כבר שמיע ועוד איך, לכן תחשוב לבד מה קורה שאתה מוריד את הדאמפינג פאקטור בחצי.

רוב מגברי הפול-ריינג' הסטנדרטיים מוצהרים עם דאמפינג של 100-150, וזה לרוב מוצהר ב1KHZ.

וזה עוד לפני האיבוד על הכבלים ועל הקרוסים.

המגברים היחידים שניתן לעבוד איתם בגישור ללא פגיעה בשליטה של המגבר באלמנטים אלו מגברי 4 ערוצים שבגישור הופכים להיות מגברי דואל מונו.

עד אז, ומכיוון שלא מדובר על מגבר היי-אנד אלא סה"כ במגבר בינוני ג'נרי לעבוד בגישורים איתו יקריס את הדאמפינג פאקטור האפקטיבי אל מתחת ל50 ואף עוד הרבה פחות מזה.

התוצאה תהיה זיוף בתדרים הגבוהים וכמובן גם אי דיוק ואי נאמנות למקור של התדרים הנמוכים.

אני לא ממליץ בכלל ותומך בחיבור בי-וויר זמנית על הקרוסים של מורל ובעתיד לעבור לעבודה אקטיבית.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...