Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש דברים סאטיריים בגבול הטעם הטוב.

זה עובר את זה בעשרות מונים.

ומה עם הכומר? והקטע של הסקס? רק ישראלים יכולים להרשות לעצמם כזו חוצפה. להטיח דברים שהם חשובים לאנשים האלה בלגלוג ישר בפרצוף. פשוט מגעיל. ממש עברו את הקו האדום.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הכומר? והקטע של הסקס? רק ישראלים יכולים להרשות לעצמם כזו חוצפה. להטיח דברים שהם חשובים לאנשים האלה בלגלוג ישר בפרצוף. פשוט מגעיל. ממש עברו את הקו האדום.

קטעים מצחיקים אבל באמת יש כאן הגזמה

הרי תחשבו מה היה קורה אם זה היה הפוך (כאשר נוצרי היה יושב מול רב)

עמוד ראשון בעיתון "אנטישמיות". או לחילופין הקטע השני :idea:

SENA לשעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג , לבריטים יש מנתק הצתה... :lol:

אריאל - אפשר לקבל זה במייל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הומור לא יהרוג אף אחד, עצם העובדה שהשגריר ידע על הראיון והסכים צריכה להרגיע אתכם (ד"א, ראיתם איזה צנון הוא).

תפסיקו להיות קשים וביקורתיים לגבי כל דבר. גם לנו מגיע קצת לצחוק מידי פעם.

אסי - שעד עכשיו לא מפסיק לצחוק :lol::lol::lol::D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקטע עם דיאנה ממש לא במקום עם השגריר.

עבור האנגלים לצחוק על המוות של דיאנה זה כמו אצלנו לצחוק על המוות של רבין.

אני אישית חושב שאפשר לצחוק על זה אבל אני גם חושב שאפשר לצחוק על הרצח של רבין (אני כבר רואה את ההודעה שלי נמחקת עכשיו...)

ואני בטוח שהרבה שידעו לצחוק במערכון מהקטעים על דיאנה לא יסכימו איתי בנוגע לצחוק על רבין, וזו אמנם הצביעות הישראלית במיטבה, אבל אלה אנחנו, פה אנחנו חיים.

רון.

-ובכלל, גם הקטע עם הכומר הוא קצת וולגרי, וכל ענין הלחקות את ALI G (התותח) די התפספס להם שם... אבל לזכותם יאמר שיש קטעים מצחיקים לאללה אצלם...-

עריכת הנהלה: בואו נקפיד שהשרשור לא יהפוך לויכוח פוליטי. תודה.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...