Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מדבקות מהשמשה הקידמית

idannave
שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בשעה טובה קניתי רכב, אך בעל הרכב הקודם התעקש למלא את השמשה הקידמית במדבקות שונות.

האם ישנה דרך מהירה וקלה להסיר את המדבקות ואת סימני הדבק מבלי לשרוט את השמשה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סכין מיוחדת המיועדת להורדת המדבקות מהשמשה ללא שריטות , יש לי אותה כמה שנים בבית אבל אני לא זוכר מאיפה רכשתי אותה , אגב היא עושה עבודה מצויינת .

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפוך מים רותחים על השמשה ותתחיל לקלף עם סכין יפנית בזהירות ,יורד בקלות ומוריד הכל ,אחרי שהורדת הכל שפוך שוב מים ונגב עם ג'ילדה.

Subaru Impreza 2.0R AWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סכין מיוחדת המיועדת להורדת המדבקות מהשמשה ללא שריטות , יש לי אותה כמה שנים בבית אבל אני לא זוכר מאיפה רכשתי אותה , אגב היא עושה עבודה מצויינת .

אז אם תיזכר או שתשמע מהיכן ניתן להשיג סכין כזו, אשמח לקבל פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהמדבקות האלה יורדות בקלות, מספיק עם הציפורן לקלף פינה והמדבקה נמשכת בלי בעייה, את סינמני הדבק אפשר להוריד עם טינר מינירלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכין הזאת נקראית "סקרפר".

לגבי מים חמים- קצת קשה לשפוך מים על הצד הפנימי של השמשה.

אפשר לנסות לחמם את המדבקה עם מייבש שיער, אם יש גישה לחשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאישתי רכשה את הדייהו שבחתימה, המוכרת (יד ראשונה) השאירה את כל המדבקות של הרישוי משנת 94 ועד 2008.

14 מדבקות (!). הדבר הראשון שעשתה אחרי העברת הבעלות זה לקחת קערה קטנה עם מי סבון וסכין גילוח של פעם (בלייד כזה, שמשמש עד היום במשרדי אדריכלים לגרוד שרטוטים, להשיג בחנויות המוכרות ציוד לאמנות) ולגרד ולנקות את הבושה. אח"כ (בזהירות שלא יתיז על הדש בורד) עם וינדולין וסמרטוט רך הוסרו גם סימני הדבק שנשארו.

תעסוקה לאחה"צ שלם.

אני חושש שבגלל הצורה של הסקרייפר (ישר וקשיח) לעומת החלון (מעוגל מעט) הוא עלול לגרום שריטות. הבלייד שהזכרתי הוא גמיש מאד ובעבודה זהירה (על האצבעות,זה חד משני הצדדים!) אפשר לכופף אותו לצורת החלון ולמנוע שריטות.

מה שעוד לא פתרנו מאז (כמעט שנה) זה את חיבתה של אותה גברת מבוגרת לפסים זוהרים. ישנם כאלה על המכסה האחורי (בשני גבהים שונים...) ועל הפגוש האחורי. מי שיציע שיטה להפטר מאלה בלי להרוס את הצבע (השמור כמו ביום שהגיעה מקוריאה) יבורך.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון שיטות להסרת מדבקות מהפגוש האחורי.

השיטה הטובה ביותר היא באמצעות פן על המדבקה עד שהדבק יתחמם והיא תרד בקלות. אם ישאר דבק פשוט לנקות אותו עם מטלית לחה (לנסות לא לשרוט את הרכב).

בקשר למדבקות מהחלון הקדמי - כמו שציינו עם אצטון כל הדבק ירד (בזהירות על הדשבורד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...