Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהשכרת רכב יוקרה/ספורט בחו"ל

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רעיון שמתבשל אצלי כבר כמה זמן, וכנראה לקראת הקיץ הקרוב זה יתממש.

שבוע איטליה ולאחר מכן שבוע בגרמניה. הרעיון של הנסיעה ברכב היא בשביל המעבר בין שתי המדינות - ממילאן לגרמניה (עוד לא לגמרי סגור לאיזו עיר - מינכן/פרנקפורט/ברלין).

לפי מה שראיתי זו צריכה להיות נסיעה של 7-10 שעות פלוס מינוס.

אני מחפש סוכנות להשכרת רכבי ספורט/יוקרה באיטליה עם אפשרות להחזרת הרכב בגרמניה. הכוונה ברכב ספורט היא למשהו חזק ומהנה יחסית: פרארי, פורשה, מרצדס, ב.מ.וו וכו'... מהדגמים החזקים והספורטיביים (לא C-CLASS סטיישן).

ברור לי כשמש שאם יש חברת השכרה שתשכיר מכוניות כאלו זה ממש לא יהיה זול ולכן ההשכרה תהיה ליומיים שלושה גג.

מישהו מכיר? יכול להמליץ על משהו?

תודה!

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד? כלום?

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בשאלה הפשוטה - מה הגיל שלך?

לאחר מכן נעבור לרמת התקציב שלך (השכרה פרארי/למבו מתחילה ב~1200 אירו ליום עם הגבלה של (בד"כ) 250 ק"מ ליום).

נמשיך בזה שיהיה יותר פשוט וזמין למצוא רכבים כאלה בגרמניה.

ונסיים בזה שאם תיקח במדינה אחת ותחזיר באחרת תשלם "עמלה" (או קנס, תלוי איך תסתכל על זה) של כמה מאות אירו.

וזה לא משנה אם מדובר על 911 דרך AVIS או BMW סדרה 6 דרך SIXT (להלן "חברות גדולות") או אם זו אסטון מרטין דרך Elite או פרארי F430 דרך Platinium (להלן "החברות הקטנות").

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב: באיזור ה- 1000 אירו ליום נשמע לי במגבלות האפשרי. וברור לי שזה קצה הקרחון של המחירים (אם מדברים על פרארי ולמבורגיני) ואולי אפשר להסתפק (ולא פחות מהנה) במשהו קצת יותר "סולידי".

מה שלא חשבתי עליו זה באמת עיניין הק"מ המוגבל במכוניות הללו - אבל האם זה בכל מכוניות היוקרה או שרק במכוניות העל?

בנוסף, גם לא ראיתי שום דבר על תוספת תשלום (בטח לא מאות אירו) על החזרת הרכב במדינה אחרת. נראה דבר מאוד לגיטימי ומתבקש כשמדובר על יבשת כזו עם כבישים לכל מדינה.

יש עוד דברים שאני צריך לדעת או לקחת בחשבון בעניין הזה? אתה טוען שיהיה יותר הגיוני ונכון דווקא להשכיר מגרמניה ולהחזיר באיטליה? או שזה לא משנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת גיל - אין בעיה.

אם תסתפק בBMW סדרה 6, אז תוכל להשכיר אחת לשבוע בSIXT גרמניה בפחות מהעלות היומית של השכרת פרארי/למבו.

בכל סוכנות שתברר לגבי לקיחת רכב במדינה אחת והחזרה באחרת - יהיה לך קנס בסך כמה מאות אירו.

לעומת זאת, לקיחה והחזרה של רכב בסניפים שונים באותה מדינה - בד"כ לא מחוייב בתשלום.

דבר נוסף, כרטיסי טיסה יהיו זולים יותר אם תקנה הלוך-חזור אל/מ אותו יעד.

ככה שבשורה התחתונה, כרטיס טיסה מישראל לפרנקפורט/מינכן, השכרת BMW 6 שם למשך שבוע (כולל 2500 ק"מ), נסיעה למילאנו ואח"כ חזרה לגרמניה (מינכן/פרנקפורט)

- תעלה הרבה פחות מטיסה לפרנקפורט/מינכן/מילאנו, השכרת רכב ליומיים-שלושה, נסיעה למילאנו/פרנקפורט/מינכן, החזרת הרכב במדינה שונה, וטיסה חזרה לארץ.

עניין הקילומטרים הוא לא דווקא במכוניות יוקרה (נגיד מרצדס S CLASS או BMW 5 לא מוגבלות ק"מ), אלה במכוניות "מיוחדות".

דהיינו החל פז'ו 406 קופה/אלפא-רומיאו בררה ספיידר, דרך מרצדס SL ו/או בימר 6 ועד פרארי/למבו/בוגאטי וכו'...

עלויות השכרת הרכב בגרמניה הן הזולות ביותר באירופה.

באחת מנסיעותי האחרונות לגרמניה קיבלתי מבחור גרמני שם של חברה גרמנית קטנה שמשכירה 911 בפחות מ200 אירו ליום.

הקאטצ' (לפחות לפי מה שהם אמרו לי בטלפון) - אי אפשר לצאת עם הרכב מגרמניה. אם זה מעניין אותך - שלח ה"פ.

עוד טיפ קטן, אם אתה יכול לקחת את הרכב השכור באחת הסוכנויות לא בשדה - עדיף. יכול לחסוך לך עשרות אירואים (בפעם האחרונה שבדקתי ~70 אירו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. זה כבר יותר טוב.

בהחלט העלת כאן נקודה מעניינת (בכל מה שקשור לחסכון מבחינת הנסיעות והנחיתה במדינה אחת ויציאה ממדינה אחרת) ואני בהחלט לוקח את זה בחשבון עכשיו וכנראה שזה ישנה את סדר הטיול.

בנוגע להשכרת רכב כזה בגרמניה - שוב, אם זה יהיה רכב בקנ"מ של BMW 6, תהיה לי האפשרות לצאת מהמדינה איתו? מה לגבי דגמים יותר יקרים וספורטיביים?

המחירים שנתת כאן לדוגמא: מה הם כוללים? איזה סוגי ביטוח? GPS?

יש לך אתרים של חברות השכרה בגרמניה שאפשר לשוטט בהם ולבדוק?

ועוד דבר שעלה לי בראש הוא שבעצם אין לי ממש האפשרות לקחת רכב שהוא יותר מדי ספורטיבי (פרארי/למבו ושות') מכיוון שאני מן הסתם לא נוסע לבד (אלא עם זוגתי שתחיה) ומן הסתם יש לנו גם מטען (שתי מזוודות...). ככה שדווקא הדוגמא שהבאת של BMW מסדרה 6 יכולה איכשהו מאוד להתאים.

אני אשמח לעוד המלצות.

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה משכיר מהחברות הזולות אתה יכול לצאת עם הרכב מהמדינה.

אם כי רכבים של יצרניות מסויימות מוגבלים לגבי חלק ממדינות מזרח אירופה.

בחברות הקטנות - זה משתנה מרכב לרכב ומחברה לחברה - בהתאם למדיניות.

בסדרה 6 יש GPS מובנה - ולכן הוא כלול במחיר. הביטוח הוא ביטוח סטנדרטי עם השתתפות עצמית רגילה, כמובן שיש אפשרות להוריד את ההשתתפות העצמית.

בכל מקרה, תוכל לבדוק הכל כאן: http://www.sixt.com

תזין תאריכים, מאיפה אתה לוקח את הרכב ולאיפה מחזיר, וכאשר תקבל הצעות מחיר שים לב למעלה ללשונית של "מכוניות מיוחדות" (בניגוד ללשונית של מכוניות רגילות ו-ואנים).

גם לAVIS יש מכוניות ספורטיביות למיניהן (ואני מתאר לעצמי שגם לחברות אחרות - פשוט תבדוק באתרים שלהן).

אתרים:

http://www.sixt.com , http://www.avis.com , http://www.hertz.com , http://www.europcar.com

כולן מחזיקות מכוניות ספורטיביות וחזקות בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה משכיר BMW או משהו כזה בסגנון בגרמניה אתה חותם שאתה לא יכול לצאת איתן לאיטליה בחלק גדול מהסוכנויות,בגלל הגניבות המטורפות שהולכות שם למכוניות האלה.

תבדוק את הסעיפים הקטנים,ותשאל מבעוד מועד האם אתה יכול לצאת אם הרכב את גבולות גרמניה ולאיזה מדינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לצאת עם הרכב לאיטליה בוצע ע"י אנוכי הן עם BMW הן עם AUDI והן עם Mercedes שהושכרו מSIXT.

יש בעיה לצאת עם מרצדס, אודי, במוו ו/או פולקסווגן למדינות מזרח אירופה בלבד (דהיינו פולין, צ'כיה, הונגריה, סלובקיה וכו'..).

עריכה (כי מסתבר שממש משעמם לי ב2 לפנות בוקר....) :

מצ"ב ציטוט מה"תנאי השכרה" של SIXT כפי שמופיע באתר שלהם-

Cross Border Rentals & Territorial Restrictions

Cross Border Rentals are allowed to the following countries:

Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland.

Cross Border Rentals are allowed to the following countries but not with Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Porsche and all Jeeps/Offroader:

Croatia, Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Slovakia, Slovenia.

It is also allowed to enter the last-mentioned countries with all vehicles of car groups IVML, IVMR, SVMR and FVMR (including Mercedes-Benz Vito, Mercedes-Benz Viano, Mercedes-Benz V class and Mercedes-Benz Vaneo) and vans

In case of offence against Cross Border & Territorial Restrictions all insurances lose their validity.

(הדגשתי בשבילך את איטליה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. שוב, המון תודה על העזרה והמידע.

הדבר היחידי שקצת ביאס אותי שבת'כלס הרכבים הכי הכי שמצאתי להשכרה הן הסדרה 6, S-CLASS, וגם Z-4 (שלא באה בחשבון כי היא קטנה מדי).

לא ראיתי בשום מקום SL לדוגמא או איזושהי פורשה.

אלו מסוג המכוניות שנמצאות להשכרה רק בחברות קטנות יחסית? קטנות ומיוחדות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוויס היחידים שמשכירים כאן Porsche למיניהן.

קח בחשבון בסביבות 200 יורו ליום, וחובה עלייך לשלם עם 2 כרטיסי אשראי בשביל הביטחון. כשאחד חייב להיות מגרמניה, או כרטיס אחד מיוחד - כמו אמריקן אקספרס זהב.

חוץ מזה, אסור להיכנס איתן לאיטליה.

http://www.avis.de/FahrzeugeundServices/Fahrzeuge/Prestige-Flotte/Porsche-911

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר כבר, ב911, פרארי, למבו, אסטון ושות' לא בדיוק יהיה מקום למזוודות (אולי ב911 קופה אם תשימו את המזוודות ב"מושב" האחורי).

בסדרה 6 יותר הגיוני שיהיה מקום.

מרצדס SL יש לSIXT וזה באותה קטגוריה עם הסדרה 6 - פשוט צריך לבקש SL.

אבל, וזה אבל גדול, קח בחשבון שבגלל הגג הקשיח של הSL, לא תוכל לפתוח אותו כמעט בכלל כל עוד יש מטען בבגאז' (וכאמור, יש לך מזוודות...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. טוב לדעת.

אם נכנס טיפה יותר לעומק - במגוון הדגמים שהם מציעים להשכרה יש מגוון מנועים? כלומר, יש כמה סוגים של SL או סדרה 6 להשכרה או שכולם בדיוק אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

all the same.

הבימר, אם אני זוכר נכון, היא 640Ci. הSL היא 350 (בוודאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא חשוב שלא הועלה פה-כשאני טסתי בזמנו ושכרתי עם אבא שלי SLK מ-SIXT הכרנו את הHoliday cars.

זו קטגוריה בSIXT שכוללת מחיר מוזל (בהנחה שאתה שוכר לפחות לשבוע) הכולל ביטוח, נהג נוסף והכי חשוב

ללא הגבלת קילומטרז. sl350 יצא בזמנו בערך 900 יורו לשבוע כולל הכל. slk שאנחנו לקחנו היתה כ-300 יורו

פחות לשבוע (באיזור ה-600 יורו). שווה לבדוק.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...