Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונים לאמא פאביה אוטמטית חדשה, (כן כן כן) יש לי כמה שאלות

m.l
שימו לב! השרשור הזה בן 5555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו אחת כזאת ידנית דיזל, אוטו מעולה, אבל אין לנו שום מושג לגבי הדגם בנזין האוטומט, לכן פה באות כמה שאלות,

1) צריכת דלק, חיפשתי ולא מצאתי, אין שום מידע על צריכת דלק אמיתית ולא של היצרן, אמשח לתשובה ממי שיש לו את ה1600 אוטומט,

2) הרמת אבזור ספורט היא הכי גבוהה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאומן מה שהולך בפורום הזה...

1. צריכת דלק: עירוני 9.8 ק"מ/ליטר, בין עירוני: 16.4 ק"מ/ליטר, משולב: 13.1 ק"מ/ליטר.

2. הרמת אבזור "ספורט" היא הגבוהה ביותר, אבל יש עוד רמת אבזור באותה הרמה "אלגנס" אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאומן מה שהולך בפורום הזה...

1. צריכת דלק: עירוני 9.8 ק"מ/ליטר, בין עירוני: 16.4 ק"מ/ליטר, משולב: 13.1 ק"מ/ליטר.

2. הרמת אבזור "ספורט" היא הגבוהה ביותר, אבל יש עוד רמת אבזור באותה הרמה "אלגנס" אם אני לא טועה.

אשמח להבהרה בנוגע למשפט הנ"ל. אישית חיפשתי ולא מצאתי יכול ליהיות שעשיתי שילוב לא נכון של מילים אבל חיפשתי,

ואלו נתונים מהחברה אחד לאחד מה שהבאת פה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למשפט המודגש זה לא מכוון אליך, פשוט יש פה הצפה של פאביות בפורום, ולכזה דבר לא ציפיתי בכלל.

הנתונים הם נתוני יצרן, אני עדיין נזהר לא לתת נתונים מדוייקים מכיוון שהרכב עדיין בהרצה, ולכן יש צריכת דלק מוגברת מעט בזמן זה וזאת לא חוכמה לתת נתונים שגויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק מאוד משתנה מאדם לאדם, הכי מדוייק זה לחפש מבחן דרכים משותף ולפאביה ולכמה מתחרות נוספות ולהשוות את צריכת הדלק, שכן אז ברור כי הן נבחנו באותם מסלולים ואותו אופי נהיגה.

במבחן שעשו ב"אוטו" לפאביה, סוויפט ולקורסה, אצל כולן נמדדה צריכת דלק של סביב ה11 ק"מ לליטר.

11.0 לפאביה.

11.2 לסוויפט.

11.4 לקורסה.

בסך הכל דומה למדי ולא משהו שיש לקחת בחשבון, מה גם שהפאביה יצאה שם טוב (אגב, הסוויפט ניצחה).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אותה הרמה. איבזור שונה.

למשל, חישוקים קטנים יותר, מושבים תומכים פחות, ריפוד שונה כמדומני, בקרת אקלים דיגיטאלית ולא מכאנית.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי באותה רמת מחיר.

לדגם הספורט יש חישוקי 16 אינץ', ולאלגאנס יש 15 אינץ' (אחיזה יותר טובה לספורט).

לדגם הספורט מושבים מעולים, בעוד שבאלגאנס חסכו ושמו מושבים פשוטים, אבל מנגד יש בקרת אקלים דיגיטלית, שזה למעשה מיותר אם תשאל אותי, בספורט יש הגה 3 צלעות וחוץ מזה עיצוב החישוקים שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לקבל בקרת אקלים דיגיטלית או כל תוספת מקורית אחרת - תמורת תשלום נוסף וזמן המתנה ארוך יותר (עד 3 חודשים).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי לקבל הכל, אבל צריך להוסיף אלפי שקלים ולחכות מינימום 3 חודשים לרכב, כי זאת הזמנה מיוחדת.

בתכל'ס- אין צורך. אם היית יודע עם איזה אבזור הרכב הזה משווק בגרמניה, היית נופל מהרגליים.

אני מציע שקודם תיגש לראות את הרכב בסוכנות ותבצע נסיעת מבחן, ואח"כ תחליט על האבזור מול הסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאלת אגב, האם שווה באם מזמינים רכב חדש מהחברה להזמין בקרת שיוט? כלומר כמה יעלה להתקין בקרת שיוט אצל קלאס A ולא ברדיו מילאנו?

נ.ב

האם יש אפשרות להתקין ב"על גלגלים" (למי שמכיר) כלומר אצל מתקין אחר ולא ברדיו מילאנו או בקלאס A? הכוונה גם לבקרת שיוט וגם לרדיו וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...