Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מס' שאלות לאיציק בקשר לליאונה:

גל סובארו
שימו לב! השרשור הזה בן 7808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אתה יודע משהו לגבי המחלה המוזרה שיש לכל הליאונה שראיתי בחיים שלי, בפגוש הקידמי, בצד של הנהג, הפגוש תמיד קצת נטוי כלפי מטה, למה זה? לא ראיתי ליאונה אחת שזה אצלה ישר.

דבר נוסף, האם יצא לך כבר לפרק ולהרכיב לבד פגוש קידמי (ואולי גם אחורי) של ליאונה? איך הפגוש ברזל מתחבר למרכב? ואיך הפגוש פלסטיק מתלבש על הפגוש ברזל?

מה לגבי הפגוש האחורי בליאונה? (סטיישן בפרט) איך הוא מתחבר למרכב הפגוש ברזל ועליו הפגוש פלסטיק? איפה נמצאים הברגים/קליפסים שמחזיקים את הפגוש פלסטיק על הברזל?

מועדון סובארו שטח ופנאי - www.subaru4x4.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לפרק את כל החזית בלאונה (פגוש, גריל, מגן אבנים, כנפיים) - הברגים שתופסים את הפגוש נמצאים בתא המנוע. 2 ליד הפנס הימני ועוד 2 ליד הפס השמאלי, סמוך לקורות השילדה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך נתפס הפגוש פלסטיק על גבי הפגוש ברזל? הבנתי שהוא נתפס עם קליפסים, אבל כשחיפשתי לא מצאתי כלום.

מה לגבי התופעה המעצבנת של הפגוש בצד הנהג שהוא קצת כלפי מטה? יש פיתרון לזה?

ומה לגבי הרכבה של הפגוש מחדש? איך הפגוש ברזל והפגוש פלסטיק מתחברים? (יותר חשוב של הפלסטיק)

ומה קורה לגבי המנורות איתות שבפגוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך נתפס הפגוש פלסטיק על גבי הפגוש ברזל? הבנתי שהוא נתפס עם קליפסים, אבל כשחיפשתי לא מצאתי כלום.

מה לגבי התופעה המעצבנת של הפגוש בצד הנהג שהוא קצת כלפי מטה? יש פיתרון לזה?

ומה לגבי הרכבה של הפגוש מחדש? איך הפגוש ברזל והפגוש פלסטיק מתחברים? (יותר חשוב של הפלסטיק)

ומה קורה לגבי המנורות איתות שבפגוש?

הפלסטיק של הפגוש מולבש על שלד ממתכת ע"י הרבה קליפסים.

אתה צריץ לפרק את הפגוש בשביל להוציא את זה...

בנוגע לפנסי איתות - 2 ברגים והפנס יוצא (לכל חיבור חשמלי של הפנסים הללו יש "קונקטור" נשלף זמין).

נסה לפרק את הפגוש וליישר את השלד, במקרה הכי גרוע תעשה מה שאני עשיתי -בורג מאסיבי אחד בכל צד והפגוש י-ש-ר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נמצאים הקליפסים הללו? לא מצאתי אותם כשחיפשתי.

איזה פגוש אני צריך לפרק בשביל להוציא את זה? (ולמה התכוונת ב-"את זה"? את הפלסטיק או הברזל?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

תקרא את מה שהוא כתב

צריך לפרק כדי למצא את זה=אם אני מבין נכון צריך לפרק את הברזל ואז לפרק את הפלסטיק מהברזל ע"י הקליפסים

זאת אומרת תפרק את הברזל ואז תראה את הקליפסים של הפלסטיק ואז תפרק את הפלסטיק מהברזל

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נמצאים הקליפסים הללו? לא מצאתי אותם כשחיפשתי.

איזה פגוש אני צריך לפרק בשביל להוציא את זה? (ולמה התכוונת ב-"את זה"? את הפלסטיק או הברזל?)

הסבר:

ע"מ להוריד את הפלסטיק מהשלד עליך לפרק את הפגוש (הרם מכסה מנוע -> אתר ברגים -> פתח אותם -> שלוף פגוש החוצה -> חפש קליפסים -> פרק קליפסים -> הסר פלסטיק מהשלד).

מקווה שהייתי מספיק ברור :-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי הבנתי.

האם הקליפסים של הפלסטיק הם כמו של שמפו? או שהם נפתחים בצורה אחרת? (בשביל לדעת אם הם נשברים בקלות כמו שאמרו לי או לא כאשר מסירים אותם מהשלד)

האם ההרכבה של הפגוש היא באותה הקלות כמו הפירוק? (שמים את הפלסטיק על השלד, סוגרים את הקליפסים ומרכיבים את הפגוש למקום)

ידוע לך אולי האם הפירוק והרכבה של הפגוש האחורי בסטיישן (שהוא שונה מהפגוש בסדאן) דומה לפירוק והרכבה של הפגוש הקידמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי הבנתי.

האם הקליפסים של הפלסטיק הם כמו של שמפו? או שהם נפתחים בצורה אחרת? (בשביל לדעת אם הם נשברים בקלות כמו שאמרו לי או לא כאשר מסירים אותם מהשלד)

האם ההרכבה של הפגוש היא באותה הקלות כמו הפירוק? (שמים את הפלסטיק על השלד, סוגרים את הקליפסים ומרכיבים את הפגוש למקום)

ידוע לך אולי האם הפירוק והרכבה של הפגוש האחורי בסטיישן (שהוא שונה מהפגוש בסדאן) דומה לפירוק והרכבה של הפגוש הקידמי?

הקליפסים הם קליפסים חזקים, צריך להסיר אותם בעזרת לחיצה עם פלייר ומשיכה מהצד השני.

בנוגע לפירוק וההרכבה של הפגוש האחורי בסטיישן שלך - אין לי מושג...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי,

תודה על העזרה בנידון.

האם ידועה לך דרך לכופץ בצורה הרצויה את השלד של הפגוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי,

תודה על העזרה בנידון.

האם ידועה לך דרך לכו]ץ בצורה הרצויה את השלד של הפגוש?

פטיש 5 ק"ג ופלייר פטנט :D:D:D:D:D אצלי זה עבד ;-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...