מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

נושא: לאחר טוטל לוס, האם ניתן לתבוע את הפוגע על החלק היחסי של פרמיית הביטוח שכבר שולמה?[כ"ע

חדש בפורום (< 41 הודעות)

לאחר טוטל לוס, האם ניתן לתבוע את הפוגע על החלק היחסי של פרמיית הביטוח שכבר שולמה?[כ"ע

שלום,

בהמשך לשאלותיי בנוגע לטוטל לוס רציתי לדעת אם למישהו מכם יש ניסיון עם תביעת צד ג'.

אני מתכוון לתבוע את המקיף שלי עבור הנזק של הטוטל לוס. את אובדן הפרמיה היחסי (חצי שנה מאז תחילת הביטוח) אני רוצה לתבוע מהביטוח של צד ג' שגם אשם בתאונה. סוכנת הביטוח שלי טוענת כי בלתי אפשרי לתבוע את החלק היחסי של הפרמיה, אולי אולי דרך בית משפט ובטח לא דרכה. נשמע לכם הגיוני?

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

מוביל דעה

בעניין: החזר פרמיה לאחר טוטל לוס

קבעו שהצד השני אשם?

אם לא קבעו את זה אז אין לך את מי לתבוע ואם יחליטו ששניכם אשמים אז תקבל חצי ממחצית הפרמייה שזה הרבה פחות ממה שיעלה לך לנהל משפט.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: החזר פרמיה לאחר טוטל לוס

מי קובע מי אשם? מתי? מי מוסמך לזה?

.

בעניין: לאחר טוטל לוס, האם ניתן לתבוע את הפוגע על החלק היחסי של פרמיית הביטוח שכבר שו

התוכנית שלך לא נשמעת לי ברת ביצוע.

אם אני מבין נכון, אתה רוצה לקבל מהנהג הפוגע את הסכום ששילמת עד כה לביטוח המקיף.
    אני לא מאמין שבית-משפט יאשר לך זאת. שילמת לחברת הביטוח כסף כדי להיות מבוטח, וקיבלת עבור הסכום הזה שירות - הרכב שלך אכן היה מבוטח במשך התקופה הזו.
    למה שמישהו יחזיר לך את הסכום הזה?

ואם כבר צריכים להחזיר אותו, למה דווקא חצי שנה אחורנית?
    אם היו נמכרות פוליסות לתקופה של חמש שנים והרכב היה נפגע אחרי ארבע, היה צריך להחזיר ארבע שנים אחרונית?

...

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של jink

בעניין: לאחר טוטל לוס, האם ניתן לתבוע את הפוגע על החלק היחסי של פרמיית הביטוח שכבר שו

אני מעריך שהשאלה היא בנוגע לחלק הפרמיה שלא נוצל - מהתאונה ועד סיום תקופת הביטוח.
    Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop. Coach Patches O'Hulihan

פורומניאק הסימלון של ToMeR

למה שישלמו לך את החלק בו כבר השתמשת?

אם הית מבטל את הביטוח באמצע השנה, הית מקבל החזר על כל השנה? לא

some people need a high five
    in the face
    with a chair

.

ציטוט jink כתב: הצג הודעה
    אני מעריך שהשאלה היא בנוגע לחלק הפרמיה שלא נוצל - מהתאונה ועד סיום תקופת הביטוח.
    אה...
    לא מקבלים את זה חזרה מחברת הביטוח? זה צריך להיות כמו ביטול פוליסה רגיל - משלמים איזה עמלה ומקבלים החזר על השאר, לא?

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט ארנון כתב: הצג הודעה
    אה...
    לא מקבלים את זה חזרה מחברת הביטוח? זה צריך להיות כמו ביטול פוליסה רגיל - משלמים איזה עמלה ומקבלים החזר על השאר, לא?
    זהו שלא, אבל מצד שני גם אין תשלום השתתפות עצמית.
    כל העניין הזה של תביעת טוטאל לוס הוא צעידה מתמשכת בשטח אפור. פשוט לא ברור- ואין מי שבאמת יודע מה עושים. לדעתי זה קשור בכך שהרבה מאוד כסף מעורב בזה. אם ראית את תמונות התאונה אתה מבין שבסך הכל ניתן לקחת את הרכב "האבוד" ולהחזירו לשוק כבובה של אוטו שהיה של הבת השלי שנסעה רק למכולת/עבודה/אוניברסיטה.
    גם סוכני הביטוח שבסך הכל מתפקדים לעתים כשמשווקים ותו לא אינם יודעים כיצד לנהוג.

מעורב חלקית
    קמובן - אני מ " בת - ים " - עם שגיאת כתיב . כדי שיאמינו לי ...

כל ההוצאות ההגיונית שלך - רכב חליפי - עד לקניית רכב אחר , מוניות ( כמובן יחסי ועם הצגת קבלות ) והפרשי ביטוח .
    ויותר מכך - אני דרשתי גם את ה "איתורן" וקבלתי תוספת של 2200 ש"ח .

את ביטוח החובה יש להקפיא ( להודיע לחברת הביטוח ) עם צילום אישור שמאי על השבתה ,

יקשו עלייך , כי כמו שאתה כבר יודע , זה תחום אפור ובאמת הרבה כסף מסתובב בו .

במידה ואתה לא אשם - זכותך לקבל פיצוי על כל הנזקים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט ליין מן כתב: הצג הודעה
    כל ההוצאות ההגיונית שלך - רכב חליפי - עד לקניית רכב אחר , מוניות ( כמובן יחסי ועם הצגת קבלות ) והפרשי ביטוח .
    ויותר מכך - אני דרשתי גם את ה "איתורן" וקבלתי תוספת של 2200 ש"ח .

את ביטוח החובה יש להקפיא ( להודיע לחברת הביטוח ) עם צילום אישור שמאי על השבתה ,

יקשו עלייך , כי כמו שאתה כבר יודע , זה תחום אפור ובאמת הרבה כסף מסתובב בו .

במידה ואתה לא אשם - זכותך לקבל פיצוי על כל הנזקים .

אייל .
    האם גם קיבלת את החלק שנותר מהביטוח המקיף?

מעורב חלקית
    קמובן - אני מ " בת - ים " - עם שגיאת כתיב . כדי שיאמינו לי ...

חברת הביטוח שלי , לא ביטלה את הפוליסה , ( דבר המתבצע ברגיל - עקב מימוש הפוליסה )

המשכתי אותה לרכב החדש שקניתי .והיא תבעה הסתדרה עם חברת הביטוח השניה

אייל .
    עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

13. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

פורומניאק

ציטוט zepnik כתב: הצג הודעה
    זהו שלא, אבל מצד שני גם אין תשלום השתתפות עצמית.
    לא מדוייק,
    אתה אומנם לא מוציא ישירות מכיסך את ערך ההשתתפות העצמית, אבל חברת הביטוח מקזזת לך את זה מהסכום שאתה צריך לקבל.
    לדוגמה: אם אתה צריך לקבל 100,000 - תקבל אחרי הפחתת השתתפות עצמית, רק 97,000.
    .

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

נושאים דומים

1. תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 02/05/09, 23:47
  2. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 10/06/08, 16:05
  3. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24/04/08, 16:06
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 11/03/08, 1:30
  5. האם ניתן לתבוע את המכון?
    By sweety77 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 6