Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנן 5 שנת 82 מעניין?

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה,

בחצר הבית של ההורים של אישתו, של חבר מהעבודה, נרקבת לה רנו 5 שנת 82 ללא טסט 5 שנים.

הרשיונות לא הופקדו.

הרכב שייך לגיסו של החבר.

למיטב הבנתי הגיס מתכוון ללכת למשרד התחבורה והוריד את הרכב מהכביש.

הוא מפחד לתת למישהו את הרכב כל עוד הוא רשום על שמו כדי שמי שיקבל את הרכב לא יחזיר אותו לכביש ויבצע עבירות תנועה.

אם למישהו יש עניין ברכב ומסוגל להציע איזו שהיא קונסטלציה משפטית לבעלים של הרכב, יש מצב שהוא יתן אותו בחינם.

הרכב חונה ברעננה.

שבת שלום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו אכן יכול להיות מעניין, וחבל, שיורד מהכביש, כי כבר לא נשארו הרבה כאלה! ישי, בהצלחה!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה משפטית...

גם אני קניתי רכב (1979) בשנת 2000 ורק בחודש האחרון הרכב עבר על שמי במשרד הרישוי.

צריך לנסח מסמך פשוט שאומר שהאחריות על הרכב עוברת מצד א' לצד ב' וכל קנס/עיקול/עברה הם באחריות הקונים.

כמובן שגם למוכרים יש חוב קטן והוא להגיע בתחילת שנת 2012 למשרד הרישוי ולהעביר בעלות (מניסיון אישי הם בכלל שכחו מהאוטו ועושים לא מעט בעיות)

שבת שלום,

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני לא הבעלים של הרכב ורק מנסה לעזור בעניין.

אני אעביר את הרעיונות והבקשות (גם אלו שהגיעו אלי בפרטי) לבעלים.

אם וכאשר יבשילו הרעיונות אצל הבעלים אפרסם את מספר הטלפון שלו.

אך אנא סבלנות, הערב אני יוצא מגבולות הארץ למספר ימים וכפי הנראה העניין יטופל בשבוע הבא בלבד.

אבי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שניתן לעשות זה להעביר את הרכב למקום חדש אצל בעלים חדש, ולעשות זכרון דברים שהרכב יעבור בעלות ביום שיהיה לו טסט וכל קנס וכדומה מרגע המסירה יהיה על אחריות הקונה.

עכשיו אין טעם לשלם 5 אגרות אחורה ולהעביר טסט כי זה יעלה המון המון כסף ויצרוך בדיקת מעבדה בטכניון.

מה שניתן לעשות וזה הכי פשוט לחכות שלוש שנים עד 2012 שאז הרכב תיהיה זכותו להירשם כאספנות, ומשם אין חובה לשלם את האגרות, רק לתקן את הליקויים ברכב ו/או לשפץ לשלם אגרה אחת של אספנות לחצי שנה ולעבור טסט, ואז להעביר בעלות כדת וכדין.

נדמה לי גם שאפשר, ואני לא בטוח להקפיא את הרישיון עכשיו ולהעביר בעלות במשרד הרישוי על בעלות מוקפאת, צריך לברר את זה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לכל המתעניינים הרבים.

היות ואני לא צד בעניין (רק עושה טובה לשני הצדדים)

אני אעביר הערב את ההודעות ששלחתם לי לבעל הרכב והנ"ל יקבל החלטה בעניין.

תודה

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי רנו 5 89 משופצת ברמה לא רעה בכלל.

הכול מקורי! חוץ מהגנ'ט!

יש מה לשמור רכב כזה ? הוא יהיה רכב אספנות ששווה משהו?

יש די הרבה כאלה על הכביש..

בקיצור למכור או לשמור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע... שווה הרבה מבחינה הכספית הוא לא יהיה כנראה לעולם. עובדה- יש לחבר שלי רנו 5 שנת 73, אם אינני טועה, במצב לא רע בכלל (יומיומי שלו)- והוא לא מצליח למכור אותו אפילו ב-5 אלף שהוא רוצה (האוטו עם טסט והכל, ונראה, כאמור ממש לא רע, ולא נשארו לדעתי עוד כאלה בארץ!). אז... רק אם יש לך סנטימנטים לאוטו או לדגם הספציפי. אני אישית אוהב את הדגם הזה, אבל לא אקנה עכשיו, כי לא יכול להרשות לעצמי להוציא עוד כסף לדברים כאלה...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הבעלים לא מעוניין לעשות חוזים עתידים כי הוא לא מבין מהחיים שלו ומפחד.

הוא מוכן לתת את הרכב לחלקים (בתנאי שיעשו הורדה מהכביש) או לעשות העברת בעלות מסודרת אם מישהו מוכן לשלם את אגרות הרישוי.

אם מישהו מעוניין, ה.פ

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבעלותי רנו 5 89 משופצת ברמה לא רעה בכלל.

בקיצור למכור או לשמור?

יש הבדל ענק בין רנו 5 שנת 89 (סופר 5) לרנו 5 שנת 82.

אלו 2 מכוניות שונות לחלוטין, שום דבר מבחינה מכאנית לא מתאים מאחת לשניה.

חלפים לרנו 5 החדשה יותר יהיו עוד הרבה זמן, כי הם משותפים עם רנו אקספרס, טווינגו, 19 ועוד.

הבדל בולט בין הדגמים - מנוע רוחבי בחדשה ואורכי בישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע... שווה הרבה מבחינה הכספית הוא לא יהיה כנראה לעולם. עובדה- יש לחבר שלי רנו 5 שנת 73, אם אינני טועה, במצב לא רע בכלל (יומיומי שלו)- והוא לא מצליח למכור אותו אפילו ב-5 אלף שהוא רוצה (האוטו עם טסט והכל, ונראה, כאמור ממש לא רע, ולא נשארו לדעתי עוד כאלה בארץ!). אז... רק אם יש לך סנטימנטים לאוטו או לדגם הספציפי. אני אישית אוהב את הדגם הזה, אבל לא אקנה עכשיו, כי לא יכול להרשות לעצמי להוציא עוד כסף לדברים כאלה...:?

מיתון חברה.אנשים לא קונים גרוטאות כמעט בכלל עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנה

אספני רכב לא נכללים בקטגורית "אנשים", אני מכיר מישהו שהביא טרנזיט מחו"ל....לך תבין - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור הוא כזה,

בחצר הבית של ההורים של אישתו, של חבר מהעבודה, נרקבת לה רנו 5 שנת 82 ללא טסט 5 שנים.

הרשיונות לא הופקדו.

הרכב שייך לגיסו של החבר.

ובמשפט אחד:

חבר שלי...אשתו... הורים שלה...בן שלהם... רנו 5. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...