Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו לאחר תאונה וירידת ערך

bigwave
שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התקשרתי לבעל רכב מיד 2 ושאלתי אם יש תאונות, נאמר לי שהייתה פעם תאונה עם ירידת ערך של 1%

מה זה אומר בתכלס? האם כדאי להתרחק? מתי מורידים ערך? בכל תאונה?

ואיך אני יכול לבדוק באמת שיש ירידת ערך של 1% כמו שנאמר לי? ונניח שמסתירים ממני מידע כזה איך אני יכול לגלות אותו בעצמי לפני הקניה?

אני יודע שזה הרבה שאלות אבל אני אשמח לקבל תשובה עליהם זה נושא חשוב מאוד לי ובטח שלהרבה אחרים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ני יודע שהרבה פעמים לוחצים על ירידת ערך רק כדי לקבל כסף על המקום מהביטוח, המוכר יכול שלא להתייחס לזה אם הרכב במצב טוב ולבקש את אותו מחיר

הרבה מכוניות עוברות תאונות קלות ומוציאות על כך אפילו 3%

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ני יודע שהרבה פעמים לוחצים על ירידת ערך רק כדי לקבל כסף על המקום מהביטוח, המוכר יכול שלא להתייחס לזה אם הרכב במצב טוב ולבקש את אותו מחיר

הרבה מכוניות עוברות תאונות קלות ומוציאות על כך אפילו 3%

בן

אתה היית יורד מקניית אוטו כזה?

והאם בעל האוטו חייב להגיד לי שיש ירידת ערך ?

דרך אגב המחירון 36 המוכר רוצה 41

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תגלה לנו מהו הרכב שנמכר ב 14% מעל למחירון לאחר התאונה?

אולי למוכר יש דו"ח שמאי מהתאונה?

בעיקרון, ירידת ערך של 1% בדרך כלל לא מעידה על תאונה רצינית.

על פגיעות קלות בקצה השלדה נהוג לתת ירידת ערך יותר גבוהה.

ולשאלתך - כן, לפי החוק בעל הרכב חייב לספר לך על ירידת ערך עקב תאונה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיתה לו מאזדה כזאת לרכב יש שוק מטורף והמציאות שבהם הולכות מעל המחירון מניסיון אישי,

את השאלה אם שווה לך לשלם מעל המחירון? לדעתי בתור קונה בחיים לא! בתור מוכר בכיף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תגלה לנו מהו הרכב שנמכר ב 14% מעל למחירון לאחר התאונה?את זה גם אני אשמח לדעת, למרות שאני לא הייתי מסתכל על זה באחוזים אלה מס' יבש של כסף מעל למחירון לוי יצחק.

אולי למוכר יש דו"ח שמאי מהתאונה?אולי, ועדיין, לא יודע (שוב כי אין פרטים על הרכב), גם אם יש ירידת ערך הוא לא חייב לתת אותה, כי הוא לא מוכר לפי המחירון

בעיקרון, ירידת ערך של 1% בדרך כלל לא מעידה על תאונה רצינית.-כמו שכבר אמרתי גם 5% לא, הרבה פעמים זה יכולת הלחץ של בעל הרכב על השמאי כדי לקבל כסף במיידי מחברת הביטוח, זה לא בהכרח שהוא יוריד את זה אח"כ במעמד המכירה

על פגיעות קלות בקצה השלדה נהוג לתת ירידת ערך יותר גבוהה-יש בזה מין האמת, אבל אם הפגיעה זניחה ואין מפגע בטיחותי, לא מין ההכרח שתקבל הנחה מטורפת

ולשאלתך - כן, לפי החוק בעל הרכב חייב לספר לך על ירידת ערך עקב תאונה-בזה אני לא בטוח , מה גם שהמוכר גם ככה מתעלם ממחירון לוי יצחק ככה שממה בדיוק הוא מוריד את הערך.

אני מכרתי רכב בזמנו שעבר לטעמי אפילו יותר מתאונה אחת, פשוט לא רצניות(פגיעות שלדה מטורפות לדוג') (כמובן שהכל היה מונח על השולחן למול הקונה)אבל הוא היה מאוד שמור(ככל שניתן עם שכנים אלימים), יד נורמלית וקילומטראז' סבבה, ספר טיפולים מלא וכו'...- מיותר לציין שמכרתי ב5 מעל המחירון ולא עניין אותי בכלל מה יש ללוי יצחק להגיד בנושא.

לא הייתי יורד כל כך מהר מהרכב, אבל הייתי לוקח אותו לבדיקה, הייתי בודק אילו אקזמפלרים נוספים יש בשוק ןהאם הם עדיפים על האקזמפלר המדובר כאן

האם הרכב שמור, האם יש ספר טיפולים והוא מטופל במורשה, האם הבדיקה יצאה תקינה(כמובן שהמוכר פותח את כל הליקויים שהוא מכיר ואין הפתעות-כך נראה לי שהוא עשה), הרכב נראה שמור, אני לא רואה סיבה למה לא לשלם יותר

אבל חייב חייב בדיקה במכון מטעמך.

הרכב יד ראשונה כמו שאמרת משנת 2000, זה לא פראייר ואם הקילומראג' סבבה, אז לטעמי הוא דורש מחיר טוב, כן אז הרכב עבר תאונה אז מה? כל עוד הכל תוקן כיאות אני לא רואה בעיה

בן

נ.ב: לבחור מעליי, שיתנייק המחירון

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...