Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר להתקין נעילה מרכזית לרכב ללא נעילה כזו

room100
שימו לב! השרשור הזה בן 5568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים

ברשותי פיג'ו 306 מודל 98 ואין לו נעילה מרכזית. מעבר לכך שזה מסבך את החיים אני חושש שאשכח לנעול את כל הדלתות ואז הרכב לפתע ימצא את עצמו ברמאללה או בבית ג'אלה..

שאלתי: האם אפשר לקחת את הרכב לחשמלאי שיתקין נעילה מרכזית ברכב. כמה זה עולה?

אודה על תשובתכם חברים יקרים

אליהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא הבנת ?

נעילה מרכזית ב 4 דלתות לא שוקלת כלום ? בטח שוקלת .

יותר משקל = יותר לחץ על הצמיגים .

יותר לחץ על הצמיגים = יותר חיכוך .

יותר חיכוך = יותר אחיזה .

מה לא הבנת בזה ?

:roll:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חשמלאי רכב או מתקין מערכות/ אזעקות יעשה את זה בקלות.

בקשר למחיר:

יש קיטים ל 2-4 דלתות.

יש קיטים עם שלט או בלי.

יש קיטים סינים ויש איטלקים איכותיים.

ולכן קשה ליעץ בקשר למחיר.

בכל מקרה, מועבר לפורום טכני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאשכח לנעול את כל הדלתות ואז הרכב לפתע ימצא את עצמו ברמאללה או בבית ג'אלה..

שאלתי: האם אפשר לקחת את הרכב לחשמלאי שיתקין נעילה מרכזית ברכב. כמה זה עולה?

אודה על תשובתכם חברים יקרים

אליהו

אני מקווה, שאתה צוחק.

נעילת דלתות הרכב מיועדת אך ורק בשביל ההרגשה הטובה של בעל הרכב, והיא לא תמנע שום גניבה. מערכות מיגון מתוחכמות נפרצות תוך כמה שניות, אז דלת נעולה זה מה שיעצור את הגנב ?

כשהרכב שלך נשאר בלילה עם דלתות לא נעולות, הוא מוגן מגניבה/פריצה בדיוק כמו במקרה שכל הדלתות נעולות.

קיט נעילה מרכזית סיני עולה (ללא התקנה) 150 ש"ח.

העבודה רבה יחסית, כוללת פירוק ריפודים של כל הדלתות, השחלת חיוט, קיבוע מנועים ועוד. אני מניח שעל עבודה כזאת יקחו כ 500 ש"ח.

המלצתי היא לא להתקין ברכב שום אביזר לא מקורי, במיוחד כזה שלא ממש נחוץ.

גם ההתקנה המקצועית ביותר היא עדיין חאפרית, וכוללת קידוח ברגים קודחים לפח הרכב, חיבורי חיוט עם איזולירבנד, והיא אף פעם לא תיהיה דומה להתקנה מקורית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזעקה יש לך ברכב? כי לדעתי אזעקה אולי לא תמנע גנבה אבל בהחלט מרתיעה.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה העיקרית היא נוחות או מניעת הגנבה?

למניעת הגנבה עדיף להתקין קודנית, לנוחות ניתן להתקין קיט עם שלט סיני בעלות של כ-350 כולל.

כמובן שבמחיר הזה לא תקבל עבודה מקצועית (הלחמות כו')

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם רוצה שכל הרכב יינעל. וזה לא נכון שיש חיבורים עם איזולירבנד, הכל מולחם יפה ובחתיכה אחת של צמה ארוכה.

היה לי 306 98 ללא נעילה מרכזית. קיט של 160 ש"ח (ללא שלט) סיני ו 3 שעות עבודה (בפעם הראשונה. ברכב השני זה לקח שעתיים) הביאו אותי לשביעות רצון למשך 5 שנים עד שהרכב הושבת.

התקנה עולה 400-700. אני העדפתי לעשות את זה לבד מכמה סיבות:

1. עלות.

2. הפחידו אותי שזה יעשה בעיות אז העדפתי לדעת איך מתקנים אותן ואין כמו מי שהתקין.

3. לדעת איך מתקינים :shock:.

4. יש בדלת מאחרי הריפוד נילון שמונע רעשים, המתקינים פשוט קורעים אותו ואיתו את הדממה (עד כמה) שהיתה ב306 שלך...

איך עושים?

אני שמתי את הפיקוד צמוד לדש בורד מבפנים עם אזיקונים.

לוקחים את הצמה ומעבירים אותה מתחת לשטיח (כן, לא מתחת לגומי של הדלת, יש לגומי ייעוד ותושבת מתאימה) צמוד לפח שמתחת לגומי של הדלת. עד הדלתות.

בכל דלת אחורית יהיה לך צורך לעשות חור ממש קטן (שהחוטים יעברו בלחץ) עם מברג בגומי שמאחרי הדלת שמונע כניסת אוויר לדלת ולהשחיל לתוכו את הצמה.

בדלתות הקדמיות יותר קשה, תשתדל להשחיל את החוט אל תוך הצינור שמעביר את החוטים של הרמקול ותמנע מלחורר אותו.

בכל דלת יש לפתוח את הריפוד, את הנילון בעדינות (יש לו דבק חוזר אז תשמור עליו שלם) למקם את המנוע מבפנים ולהבריג את הברגים מבחוץ על הפח ו"תקלע" לחור של המנוע.

מהמנוע יוצא מוט שאליו מתחבר מקשר בעל שני ברגים למוט עצמו ובורג אחד למוט של המנעול של הדלת, פתח את המנעול ואת המנוע ואז תנעל אותם יחד עם המקשר, כך הוא מכוון לפתיחה וסגירה יעילה.

את הפלוס יש לחבר לפיוז 30 (תבדוק שיש בערכה, אם לא קנה לבד) ואת הפיוז לפלוס (לא של איזה חוט דק של האזעקה, של מקור חזק).

מינוס לשלדה (אני חיברתי לבורג שמחזיק את הידית לפתיחת תא מנוע מפתח 10).

הקיט הנ"ל יכול להתחבר לאזעקה קיימת, אם לא יש גם ב 200 עם שלטים, חפש ביד 2.

בהצלחה.

לשאלות במהלך העבודה אתה יכול לפנות אלי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, תודה רבה,

בימים הקרובים לא אתפנה לעניין לצערי אך אשמח להיות איתך בקשר מתישהוא בעניין..

שוב תודה

אליהו. (ותודה גם לכולם על העצות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעילה מרכזית ואזעקה לרכב עולים סביב ה 1000 שקלים לסט איטלקי או גרמני איכותי, מגיעה עם שני שלטים.

בחיפה יש הרבה מקומות ראיתי ויחד עם התקנה יעלה 1200 ביררתי לחבר לפני כמה שבועות.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כפי שהעירו לפני, לנעילת הדלתות אין כמעט שום השפעה על גנב רכב. ברוב המכוניות הגנב יכול לפתוח את הדלת הנעולה בלי מפתח יותר מהר ממך עם המפתח - אם כי תוך גרימת נזק.

2. אם יש לך יכולת טכנית ואתה רוצה נעילה מרכזית טובה ואמינה בזול - מצא בפירוקית מכונית עם שלדה כמו שלך ועם נעילה מרכזית, ותרכיב אצלך. אין שום קיט כללי שיתחרה ביכולת של המהנדסים של היצרן (למעט מכוניות מתוצרת צרפתית... :wink: ).

3. אם אתה כבר מארגן נעילה מרכזית, אז בערך באותו מאמץ/כסף אפשר למצוא כזו שיש לה שלט - לדעתי כדאי ללא ספק.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...