Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבת יומן בנושא דה שבו

IL 2CV CLUB
שימו לב! השרשור הזה בן 5565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קסם צרפתי - על דה שבו בישראל

כתבה ששודרה בשישי האחרון במסגרת יומן סוף השבוע של הערוץ הראשון

http://www.flix.co.il/tapuz/myPage.asp?id=1378056&v=1

צפייה מהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה נהדרת, על אנשים נהדרים ומכוניות מופלאות!

יופי של פירגון.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המלעיזים על הצרפתיות,

לפני כשלושים שנה, ידידי ג'ו ואני אז חיילים ואנחנו מחליטים לנסע בשבת לכוון חבל התענכים. (כן...היו מעורבות בענין עלמת חן או שתים) רק שאנחנו גרנו בפתח תקווה, והרכב היה דה שבו שנת 1962 אכן צבאי לשעבר. ובכן...נסענו...וגם הגענו.

אלא ששם החלטנו שאנחנו גם רוצים לעלות אל הר תבור. בסיבוב של הכפר הערבי דבוריה אני שומע לפתע רעש לא טוב עולה מהמנוע. עד כדי כך לא טוב שאני מחליט שחוזרים חזרה הביתה.

בעליה לפני מיפגש דברת המנוע נישמע כאילו יש בפנים חצץ. עד כדי כך שהנהגים שעקפו אותנו תקעו מבטים של סימן שאלה. בסופו של דבר, הדה שבו הגיע בכוחות עצמה עד לפתח תקווה, ולמחרת למוסך.

כשפתחו את המנוע התבררה עובדה מדהימה. גל הארכובה היה שבור לשנים. לא צ'יזבאת. סיפור אמיתי. מתברר שמאחר ומדובר במנוע בוקסר, כאשר השבר נמצא במקום מסוים , זה יכול לעבוד. יש לי עדים.

ובמיקרה אחר, באותה הדה שבו נישברה הציריה. נידמה לי שזה היה אולי הצלב, לא סגור על זה. מה שמשבית את הרכב כי הדיפרנציאל לא ננעל. אני מזעיק את אבא שלי שניהל אז את מוסך סיטרואן בפתח תקווה באותם ימים . בדה שבו תופי הבילום ומעצור היד נימצאים ביציאה מהגיר-לא על הגלגל. על מנת לכוון את מעצור היד יש ברגי פרפר, ומה שעשה האיש הוא נעל את הצד של הציריה השבורה עם מעצור היד, וכך הגענו למוסך על ציריה אחת.

ואבא שלי אומר שכל מה שהדה שבו צריכה זה- כף של שמן, כוס בנזין, נאד על מנת לנפח את הגלגל, ואם זה מתקלקל אז מספיק פלייר וחוט ברזל

אריה

בעיקר סיטרואן

נערך לאחרונה על ידי אריוס : 23/12/08 ב-14:07.

Big-Block - I mean a realy Big, the Bigest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה נהדרת!

הדשבו רכב מדהים! אני זוכר אותו מהילדות. הרכב היה נוח ומרווח. אבל איך לומר מבלי להעליב את בעליו, לא מהיר...

אבל המציאות היא שיותר כיף לי ברכב פאר...כמו בסמלון שלי...

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדשבו היה ועדיין "קסם צרפתי"כמו שנאמר.

הרכב הראשון שלי הייתי חייל ,רק זכרונות טובים,כשקפץ פלג היה לי בארגז כלים קונוס,שהברגתי לראש שפתר את הבעיה,כשהיתה סתימת דלק...מברג ,פתיחת 4 ברגים בקרבורטור נקוי מהיר מילוי דלק עם המשאבה הידנית,וממשיכים בנסיעה...סקס כבר אמרתי,מדהים פשוט מדהים,תמיד יהיו לי געגועים לרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסם צרפתי - על דה שבו בישראל

כתבה ששודרה בשישי האחרון במסגרת יומן סוף השבוע של הערוץ הראשון

http://www.flix.co.il/tapuz/myPage.asp?id=1378056&v=1

צפייה מהנה

איזה מצחיק-ערוץ ראשון.

תעלו את הקובץ ליוטיוב אפשר יהיה לראות את הסרטון באיכות יותר טובה. אם זה אפשרי אולי יהיה אפשר באיכות HD. [תלוי באיכות הסרטון].

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...