Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות וסטייה שמאלה נסיעה מהירה ואיטית

אושרי123
שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי יונדאי אקסנט שנת 96 ידנית במהלך נסיעה מורגשים רעידות והרכב סוטה שמאלה טיפה

אני מבקש את עצתכם לגבי טיפול נכון בבעיה ..

לפי מה ששמעתי הפתרון כניראה איזון גלגלים כיון פרונט או החלפת הצמיגים פשוט אני צריך קצת הדרכה מה לפני מה ומה הם העלויות של הטיפולים ואים זאת יכולה להיות בעיה מכנית יותר רצינית?

תודה מראש לכול העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שלחץ האוויר תקין בצמיגים והם באותו מצב.

סימנים לכיוון פרונט לקוי: לאחר פניה ההגה לא חוזר לבד או לא חוזר לגמרי, נסיעה עם הגה ישר והרכב מושך לצד, שמעתי גם על רעידות.

איזון גלגלים: הרכב רועד במהירויות (בד"כ) גבוהות ומפסיק לאחר העלאת המהירות בכמה עשרות קמ"ש מהנקודה בה התחיל לרעוד.

בכ"א מכון יבדוק ויגיד לך הכל, אתה תראה גם על המסך שלו את התוצאה אם הכיוון לא תקין.

לי פעם היה כיוון לקוי ולמרות זאת לא הופיע שום סימן ורק אחרי שראיתי שהצמיג מתחיל להיאכל הלכתי ובדקתי והיה כיוון מאד גרוע.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולות להיות מספר סיבות לבעיה -

כמו שנאמר, כיוון פרונט.

יכול להיות ג'נט עקום, צלחות עקומות, ואולי משהו אחר.

אתה יכול להעביר את הצמיגים הקדמיים אחורה - "לחתוך" את הבעיה.

או להיכנס למוסך.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק היטב את הצמיגים הקדמיים, תאורך מעיד כנראה על צמיג פגום-מעוות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ותודה על העזרה ..

היום בדקו לי את הרכב ושללו את האפשרויות שהעלנו וזרקו משהו שקשור לפעמונים שליד הגיר

ואמרו שזה מה שיפתור תבעיה פשוט אני כבר מבולבל אני מנסה לחסוך בדיקה במכון וגם לחסוך תיקונים מיותרים

השבוע קניתי תרכב והשקעתי כבר הרבה מדי אבל אני רואה שאין ברירה וצריך להתחיל להמר מה התיקון הנכון פשוט אים תוכלו לכוון אותי באיזה תיקון עדיף להתחיל מבחינה כלכלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלבי הטיפול בבעיה זו הם כאלה:

1. בדוק לחץ אויר בצמיגים.

2. בדוק האם הצמיגים מעוותים, עקומים - צריך עין של בעל מקצוע (פנצ'ראי) מומחה.

3. בצע בדיקת פרונט, בכל אחד מהגלגלים הקידמים בדוק אם שלושת הזויות: קמבר, קסטור והתכנסות עומדות בתחום שקבע היצרן. חשוב! רק זוית התכנסות ניתנת לכיוון, זויות קסטור וקמבר אינן ניתנות לכיוון ותדרש להחלפת חלקי מתלה (במדה והשלדה לא עקומה).

בקש מהמכון לתת לך דף תוצאות עם 3 הזויות בסיום הבדיקה והכוון ותעדכן אותנו, נראה אם זה עומד בתחום המותר שקבע היצרן.

4. רק אם כל הבדיקות הנ"ל בוצעו על ידי מומחים ונימצא שהכל תקין תמשיך הלאה לדברים אחרים כי מבחינת ההסתברות רוב הסיכויים שהבעיה שלך תגמר כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...