Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה משפחתית (או ג'יפון) חסכונית, אמינה ובטיחותית עד 120K ש"ח[כ"ע]

מיקימאוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי תקציב של עד 120 אלף לרכב חדש מהחנות, ולא יודעת מה לקנות. כל רכב שאני בודקת מושמץ מסיבות שונות.

חשוב לי בטיחות, חיסכון בדלק, אמינות ובלי קלקולים, ומוסך שירות אמין וישר באזור הרצליה. אני לא נוסעת הרבה, ובעיקר בעיר. רוצה רכב בגודל בינוני - לא מיני. עדיף ג'יפ קטן. אפשר רכב ספורט או שתי דלתות.

הג'ימיני לא בטוח, אה? כוכב וחצי בטיחות. והטריוס? גם מכונית משפחתית יפה באה בחשבון. מישהו המליץ לי על גולף. איזה גולף כדאי? אילו חברות נחשבות טובות, עם מכוניות בטיחותיות, ושלא מתקלקלות כל הזמן? לסיטרואן אמרו לי לא להתקרב, למרות שהוא מוצא חן בעיני, כי לפי השמועה הוא מבלה את ימיו במוסכים. מה לעשות? אני מבולבלת, תעזרו לי בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף לנסיעות שעיקרן עירוניות זה פשוט לזרוק את הכסף לרוח, מה עוד שנדרש להוסיף עוד 10K..

ממליץ לך לבדוק את האלטרנטיבות הבאות:

מאזדה 2

סוזוקי סוויפט

הונדה גאז

סקודה פאביה

נסיעת מבחן בכל אחת מהם תבהיר לך מי מתאימה לך יותר , ולתנועה עירונית הם מתאימות הרבה יותר מגולף או ממיני גייפ אשר תתקשי למצוא להם חניה..

בראש אחר לחלוטין, אם את רוצה להיות שונה ולשלם קצת יותר על זה פיאט 500 החדשה.., רכב אחר לחלוטין..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקני לך מאזדה 2. תעשי חיפוש על מילה סופר מיני על גבי הפורום.

אם את רוצה קצת קלאסה בהתאם להרצליאניות שבך - תקני פיג'ו 207. אבל היא לא מי יודע מה חסכונית בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להחליף יועצים, ולהתמקד בדרישותייך.

את כותבת שאת מחפשת סופר מיני, ולעומת זאת ציינת שני ג'יפונים, אחת קומפקטית, ואחת לא מזוהה (לא תאמיני, סיטרואן ייצרו יותר מדגם אחד) וכן כתבת שאת רוצה אוטו בינוני.

מה את מחפשת ברכב (מלבד מה שציינת)? סוג הגיר (אוט', ידני, רובוטי)? כמה דלתות (עד כמה חשוב 4 דלתות) ? האם יש צורך בבגאז'? האם הביצועים חשובים (ציינת "רכב ספורט". מה זה אומר עבורך)? מהי צריכת דלק סבירה עבורך?

אגב, סיטרואן מוציאים עכשיו גרסה מיוחדת לישראל, עם ליפט במקום גלגלים, כדי שלמוסכים יהיה מספיק מקום למכוניות שמבלות את ימיהן במוסך במקום בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף 1.6 ידנית מכונית מאוד מומלצת לפי המבחנים שקראתי עד עכשיו אבל בגודלה נחשבת משפחתית קומפקטית . אם אתה מחפש משפתחתית לך עליה .

בקטגוריית הסופר מיני יש את הפאביה , סוויפט ועוד.. אך אף אחת מהן לא ברמה של הגולף לכן עדיף שתחליט על הצרכים שלך ועל איזו קטגוריה אתה הולך (סופר מיני? משפחתית קומפקטית? ג'יפונים?)

כך שנוכל לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה יאריס הדגם המאובזר [sOL] יכנס לך יפה בתקציב. אולי אם "תתמקח" אפשר גם את האוריס דגם GLI.

מניסיון אני יכל להגיד לך שהטיוטה יאריס זה אולי הרכב הכי בטוח יחסית לגודל שלו. [וגם יחסית לגודל של מכוניות אחרות.]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.יאריס בתקציב שלך היא מכונית עם גיר רובוטי, לא כולם מסתדרים איתו, נסיעת מבחן חובה.

2. יאריס היא לא המכונית הבטוחה (אם התכוונת לבטיחות) - אם כבר, מאזדה 2 עם 5 כוכבים במבחן הריסוק היא הכי בטיחותית בקבוצה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי להתעניין במאזדה 2, אבל מנסיון אני יכל להגיד לך שהטיוטה היא רכב מאוד בטיחותי.

אמא שלי התהפכה איתו באילון במהירות מאוד גבוה [120-130] כתוצאה ממחבל ערבי שהעיף לה את הרכב מהנתיב. הרכב עשה אולי 4 גלגלונים ולבסוף זכה לבעיטה בצורה חזיתית מסוואנה. עם כל זה אמא שלי יצאה עם "כוויה" בעור מההשתפשפות של החגורה.

כמובן שזה מיותר לציין שהדלתות נפתחו והמנוע נשאר איפה שהוא. במבחני ריסוק עושים השוואה רק עם מכוניות מאותה קטגוריה, הטויטה עמדה במכה חזקה מקטגוריה שכופלת אותה במשקל.

אגב בנוגע לגיר רובוטי- באמת להמנע ככל האפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פולקסווגן פולו חשבת?

ויש לך באמת הרבה אופציות במחיר הזה אבל את לא ממש מדויקת כי מצד אחד את רושמת שאת רוצה חסכוני בדלק/ביטוח.

תהיי קצת יותר ממוקדת ויהיה אפשר לעזור לך קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פני לך יום, עברי בסוכנויות הרכב ובצעי נסיעת מבחן על הדגמים שאת מתעניינת בהם.

אף אחד לא יכול לומר לך מה הרכב הכי טוב בשבילך.

זה שבשביל רועי הגולף תהייה הבחירה הנכונה לא אומר שעבור מישהו אחר כן.

איש לא יוכל להחליט בשבילך. מה שכן, כדאי שתיסגרי על כמה דגמים ספציפיים, אחרת יהייה לך שבועיים של נסיעות מבחן ;)

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי להתעניין במאזדה 2, אבל מנסיון אני יכל להגיד לך שהטיוטה היא רכב מאוד בטיחותי.

אמא שלי התהפכה איתו באילון במהירות מאוד גבוה [120-130] כתוצאה ממחבל ערבי שהעיף לה את הרכב מהנתיב. הרכב עשה אולי 4 גלגלונים ולבסוף זכה לבעיטה בצורה חזיתית מסוואנה. עם כל זה אמא שלי יצאה עם "כוויה" בעור מההשתפשפות של החגורה.

כמובן שזה מיותר לציין שהדלתות נפתחו והמנוע נשאר איפה שהוא. במבחני ריסוק עושים השוואה רק עם מכוניות מאותה קטגוריה, הטויטה עמדה במכה חזקה מקטגוריה שכופלת אותה במשקל.

אגב בנוגע לגיר רובוטי- באמת להמנע ככל האפשר.

למחבל לא קרה כלום?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחבל לא קרה כלום?!

קרה .. הוא נמצא כרגע בסוכת אבלים של דודה שלו שמתה בהפצצת צה"ל בעזה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להחליף יועצים, ולהתמקד בדרישותייך.

את כותבת שאת מחפשת סופר מיני, ולעומת זאת ציינת שני ג'יפונים, אחת קומפקטית, ואחת לא מזוהה (לא תאמיני, סיטרואן ייצרו יותר מדגם אחד) וכן כתבת שאת רוצה אוטו בינוני.

מה את מחפשת ברכב (מלבד מה שציינת)? סוג הגיר (אוט', ידני, רובוטי)? כמה דלתות (עד כמה חשוב 4 דלתות) ? האם יש צורך בבגאז'? האם הביצועים חשובים (ציינת "רכב ספורט". מה זה אומר עבורך)? מהי צריכת דלק סבירה עבורך?

אגב, סיטרואן מוציאים עכשיו גרסה מיוחדת לישראל, עם ליפט במקום גלגלים, כדי שלמוסכים יהיה מספיק מקום למכוניות שמבלות את ימיהן במוסך במקום בכביש.

אני ממש לא כתבתי סופר מיני - מישהו ממנהלי הפורום (כ"ע) הוסיף זאת בלי ידיעתי, כי לא הגדרתי בקשה מפורשת בכותרת והוא הסיק מהתוכן שזה מה שאני מחפשת, למרות שכתבתי בפירוש שאני לא רוצה מיני אלא מכונית בגודל בינוני, לא קטנה. בגלל זה כל התשובות שקיבלתי מציעות לי מיני. אני מעדיפה טריוס או משפחתית קומפקטית מאורכת יפה.

מה חשוב:

צריכת דלק נמוכה זה אומר כמה שיותר ק"מ לליטר (14-15 למשל).

גיר - עדיף אוטומטי, ובכל מקרה לא רובוטי.

מספר הדלתות לא משנה לי. כתבתי שאפשר גם שתיים.

עדיף תא מטען גדול - לא משנה אם זה בגאז' או דלת אחורית.

ב"רכב ספורט" התכוונתי לצורה, לא לביצועים. גם בג'יפ אני מתכוונת לצורה ופחות לביצועים. אבל שייסחוב טוב בעליות.

מנוע שקט. מכונית שלא רואה מוסך לעיתים קרובות ושלא מציעים לי להחליף את שרשרת הטיימינג והבלמים בכל ביקור במוסך (נראה לי שיש למוסכים נטייה להציע לי טיפולים יקרים מיותרים) - כלומר אני רוצה רכב שאינו דורש טיפולים יקרים, ושמוסך השירות שלו בהרצליה וסביבתה (עיר מגוריי) הוא מוסך אמין שלא תוקע סתם תיקונים יקרים בכל טיפול שנתי.

ב"סיטרואן" התכוונתי לדגם C בנזין אוטומטי. (C5 לא מייצרים יותר? רק 2,3,4?) האם הציניות בתשובתך מתכוונת לומר שאין בעיות קלקולים חוזרים בסיטרואן?

אני נוטה לכיוון הדייהטסו טריוס. איך היא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...