Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ונטה לא נכנסת לפעולה בראבו 1400

avil84
שימו לב! השרשור הזה בן 5568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו עשה ראש מנוע לאחר מכן המכונאי חיבר את הכל והונטה לא רוצה להכנס לפעולה .

הוא חיבר אותה בחיבור ישיר ומחר אני צריך לגשת לחשמלאי.

השאלה שלי ממה זה יכול לנבוע?

עוד שאלה איך מרוקנים מים מהרדיאטור בבראבו ? אני רוצה לשים נוזל קירור האם פרסטון יהיה טוב לאוטו שלי?

ועוד שאלה קטנה על הדרך האם מסובך להחליף נורה בלו השעונים הנורה של המד דלק לא מאירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה, מאוור יכול לא לעבוד מהרבה סיבות, חוטים מנותקים, ריליי שרוף, ועוד, החשמלאי ימצא את הבעיה, לגבי המים-בשום אופן לא מים ירוקים לרכב שלך מתאים נוזל כחול בשפ פראפלו שבא בפחית -יש 2 גרסאות אחת המוכנה לשימוש ז"א מעורבבת עם 50% מים מזוקקים או הגרסא השניה שהנוזל מרוכז וצריך לערבב אותו ביחס של 50% מים שאתה מוסיף בעצמך-ז"א 50% נוזל פראפלו ו50% מים מזוקקים, אני רואה שאתה מחיפה, קפוץ למוסך המרכזי של פיאט ליד צומת קרית אתא הבחור בחנות החלפים יסביר לך הכל, לגבי החלפת נורה(לד) בלוח השעונים, צריך לפרק את לוח השעונים לשלוף את הלד השרוף ולהחליפו ו, לד כזה עולה בסביבות 2 ש"ח אתה יכול לשאול את הבחור בחנות החלפים של פיאט או באוטודיפו וכדומה, לא מסובך לפרק את לוח השעונים ,מה שכן תעשה את זה בעדינות.בהצלחה

לגבי ריקון המים, תלוי איזה רדיאטור יש לך הפקק כנראה למטה ,גם את זה תשאל את הבחור מחנות החלפים הוא יאמר לך בכיף, המוסך המרכזי של פיאט בשדרות ההסתדרות שם החנות.

"החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחלפת נורה בלוח השעונים (זאת נורת נעץ 1.2W ולא לד) יש לפרק קודם את מסגרת הפלסטיק של לוח השעונים.

במכוניתך יש מזגן מקורי ומאורר הרדיאטור אמו לפעול בשתי מהירויות, איטית ומהירה, ודא שיבדקו שהמאורר פועל כראוי בשתי המהירויות.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ניסיתי להחליף את היוניט חום אבל הונטה עדיין לא עבדה אז כנראה הבעיה לא משם..

לפי כל חשמלאי שהייתי אצלו הבעיה היא משם .

היוניט שהחלפתי היה כחול ולא שחור כמו אצלי נאמר לי בחלקי חילוף שזה אוטו הדבר (הכחול תואם פונטו ובראבה לטענתו).

משהו ששמתי לב אליו הוא שיש שם 3 חוטים אחד כחול אחד שחור ואחד טורכיז עם אדום אבל בחיבור כמה סנטימטרים לפני הקונקטור החוט הטורכיז אדום מחובר לכחול והכחול מתחבר לכחול אדום בקונקטור כאילו הם הפוכים... והשחור מחובר רגיל.

דרך אגב המזגן לא מקרר בכלל רק מוציא רוח גם כשהוונטה "עובדת" וגם כשמנותק ("עובד" זה אומר כאשר אני עושה חיבור ישיר לונטה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...