Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לתקציב מוגבל של 15K

Yotamix27
שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לבאי הפורום ,

אחרי שקראתי את התקנון וכמה שרשורים בנושא ייעוץ רכב , אני בכל זאת יצאתי קצת מבולבל .

הייתה לי פיאט טיפו 92 ומכרתי אותה אחרי 4 שנים . היה קשה מאוד , אבל עשיתי את זה .

עכשיו נשראתי עם תקציב של 15K ואני סטודנט . אני מחפש אוטו שיראה כמו אוטו (דוגמא למשהו שלא נראה כמו רכב - קיה פרייד) , יהיה לו הגה כוח , מזגן/חימום וכמובן חסכוני בדלק . אני כבר לא בטוח לגבי איזה שנתון לחפש , כי אני בטח אתקל ברכבים בני 12 או 13 . השאלה אם זה כל כך משנה ... יש לי עדיפות לרכבים בני 10 עד 12 שנה , מעבר לזה נראה לי מיותר.

על מה אתם ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזו יד יכולה להיכנס כאן לסכום הזה .

כי לפי מה שאני רואה בפרסומי אינטרנט בלוחות כמו יד2 או WINWIN , אולי דגמים של 98-99 ייכנסו , לחלקם אין הגה כוח.

למרות שהתרגלתי להגה "כוח" ב TIPO שהייתה לי (יופי של רכב דרך אגב) , הגיע הזמן להשתדרג אני חושב .

יש לי כמה שאלות נוספות , ברשותכם :

1. האם להימנע לחלוטין מרכבים שאי פעם בעברם היו בהשכרה?

2. בין הפונטו , הסקסו והפיאסטה (שנים 99-00 ) מי תיתן לי תמורה הולמת יותר ?

3. מה המצב היום בשוק מבחינת עמדת מיקוח על מחיר הרכב ?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל נשאלת השאלה גם איפה אתה גר, כי אם זה בחיפה או ירושלים אז תצטרך לחפש את הדגמים החזקים יותר, למשל פונטו 75 ולא 60, נכון שה75 עדיפה בכל מקרה אך גם קשה יותר למצוא אחת כי רובן הן 60

פונטו יש מספיק פרטיות כך שכן, עדיף להימנע מהשכרה.

מצב השוק היום בקרשים, אך זה לא אומר כלום כי אם תמצא פונטו 99 יד ראשונה עם 100 אלף ק"מ אז תהיה בטוח שלמוכר לא יהיה קשה להיפטר ממנה. הכל תלוי במצב הרכב ובכמה זמן המוכר מנסה למכור אותו (טיפ, תעקוב אחרי הקפצות של מודעות מכירה ביד 2).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שלום רב , תודה על המענה המהיר .

אני עוקב אחרי הקפצות ואני יודע שהפונטו נמכרות כמו לחמניות .

אני תושב הקריות אבל האוטו בהחלט צריך להגיע לחיפה ולכרמיאל (שם אני לומד).

הטיפו שלי לשעבר טיפסה את העליות הללו די בסדר גם כאשר הייתה עמוסה , אמנם על הילוך רביעי אבל זה היה אוטו בן 16.

1.האם השנתון בין השנתונים 98 , 99 ו-00 יש הבדל מהותי בנוגע לפונטו ?

2.האם יש לי אופציות רכישה נוספות בעבור 15000 ש"ח ?

תודה מראש על התשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזו יד יכולה להיכנס כאן לסכום הזה .

כי לפי מה שאני רואה בפרסומי אינטרנט בלוחות כמו יד2 או WINWIN , אולי דגמים של 98-99 ייכנסו , לחלקם אין הגה כוח.

למרות שהתרגלתי להגה "כוח" ב TIPO שהייתה לי (יופי של רכב דרך אגב) , הגיע הזמן להשתדרג אני חושב .

יש לי כמה שאלות נוספות , ברשותכם :

1. האם להימנע לחלוטין מרכבים שאי פעם בעברם היו בהשכרה?

2. בין הפונטו , הסקסו והפיאסטה (שנים 99-00 ) מי תיתן לי תמורה הולמת יותר ?

3. מה המצב היום בשוק מבחינת עמדת מיקוח על מחיר הרכב ?

תודה רבה!

1. לא, כל עוד הק"מ מניח את הדעת.

2. זאת שתהיה במצב הטוב ביותר. בגדול הייתי מדרג את הפיאסטה כאמינה ביותר (שוב, תלוי במצב האקזמפלר).

3. רכב טוב ושמור עם ק"מ נמוך יימכר במחיר מחירון ואפילו קצת מעל, ולהפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא, כל עוד הק"מ מניח את הדעת.

2. זאת שתהיה במצב הטוב ביותר. בגדול הייתי מדרג את הפיאסטה כאמינה ביותר (שוב, תלוי במצב האקזמפלר).

3. רכב טוב ושמור עם ק"מ נמוך יימכר במחיר מחירון ואפילו קצת מעל, ולהפך.

אז לפי הבנתי ממה שאתה מציג כאן , לא לפסול רכבים שהיו אי פעם בהשכרה כל עוד יש ק"מ נמוך (נגיד עד 150000 לאוטו בן 10 שנים זה בסדר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

150K לרכב בן 10 זה סביר. כמובן שלא לוותר על בדיקה יסודית ולדרוש היסטוריית טיפולים (כלשהי).

אני מתנצל מראש על החפירה , פשוט אני לא ממש מעוניין לעשות איזו טעות פטאלית ולשלם עליה , אני סטודנט עם תקציב יחסית מוגבל .

1. האם ניתן לעלות בבדיקה במכון בדיקה עם מישהו נגע במד אוץ ?

2. כמה בערך עולה בדיקה וכמה זמן היא אורכת ?

3. האם זה משנה כבר איזה יד האוטו או שזה פחות משנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לא, הדרך הכי טובה לאמת קילומטרז' זה ללכת למוסך בו הרכב טופל ולהשוות מה היה הקילומטרז' בטיפול האחרו

2) בדיקת עולה 440 ש"ח, תלוי ביום ובשעה שאתה בא, לי יצא פעם לחכות שעה עד שיבואו לבדוק את האוטו כי באתי ביום שישי בצהריים.

3) זה עדיין משנה לרכבים סטנדרטים (דהיינו לא 106 ראלי ושות') כי פונטו 98 יד שביעית לא נשמע טוב, אני במקומך לא הייתי מתפשר על יותר מיד רביעית וגם זה רק אם אין ברירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Yotamix

אני גם מחפש רכב בעל מאפיינים זהים בסכום דומה.

לאור מאות הת'רדים שקראתי לאחרונה- נראה לי שקליאו B שנת 99-00 עם מנוע 1.2 יכולה להתאים לך (12 ו-15 אלף, מחיר מחירון בהתאמה).

לפי כל מה שקראתי, בדגם הידני צריכת הדלק היא נמוכה (סביב ה-1/14) והאחזקה לא יקרה.

מזגן וחימום יש (לגבי הגה כח אני לא בטוח).

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 205 דגם forever, מנוע 1400 חסכוני ואמין. שנת 99 אפשר גם להשיג פחות מ15k, רק אני לא יודע אם יש לרכב

הגה כח, אפשר לבדוק את זה.

אלעד

:evil:LEON CUPRA 2011 ,GIAC STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רנו קליאו - כבר הבנתי שצרפתיות דווקא כן יקרות לאחזקה בהשוואה לפונטו / פיאסטה מאותו שנתון . (חשבתי אפילו על הסיטרואן סקסו 1.4 )

לגבי הניו פליסיה - אין הגה כוח אפילו למודל שנת 2000 ? יכול להיות ?

לא שקלתי את הפז'ו 205 , אבל הבנתי שקונסול נהג שלו ובכלל פנים-הרכב הוא באיכות ירודה . טעות ?

אז עד יד רביעית זה עוד סביר ? עבור רכבים בקטגוריה הזו של עד 15K לרכב ?

ירין , מה אתה מוצא כיום בשוק? בעיקר זבל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...