Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעצבן!!!(או,כיסויי רמקולים מרעישים)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי בעיה-

ברכב שלי (לנצ'יה דדרה) מורכב מקדימה קומפוננט XETEC 4 אינצ'(שנשמע מעולה).הבעיה היא שבתדרים מסויימים כיסויי הרמקולים (מקוריים של האוטו) מתחילים לרעוד ולזמזם

וזה מוציא אותי מדעתי ופוגע קשות באיכות החיים שלי,שאילמלא אותה בעייה מינורית היתה מושלמת לחלוטין (!?!).

מה עושים?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסויים רועדים על גבי הדלת? או שהרשת של הכיסוי רועדת על הפלסטיק שמחזיק את הכיסוי?

איך בכלל נראה הכיסוי? (אם יש תמונה - מה טוב)

הרעיון הוא להדק את הכיסוי יותר חזק או שפשוט להכניס שכבה סופגת זעזועים בין החלקים הרועדים, משהו כמו גומי או גומאוויר (ספוג..).

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה תדרים זה מרעיש ? נמוכים גבוהים?

אצלי בתדרים נמוכים ובווליום גבוה הרמקולים עושים רעש כאילו הממברנה יוצאת החוצה, נוגעת בכיסוי פלסטיק המובנה של הרכב, וגורמת לרעשים, לאחר שהציצו על זה במפגש נתנו לי חוות דעת שזה מאוד יכול להיות נובע בגלל חוסר נפח לרמקול.

BMW השקיעו, הכל טוב ויפה, ושמו מיקום מובנה לרמקולים בקיק פאנל (הכיטוב קיקפאנל...) אמהמה... הנפח שיש שם מאוד קטן ולא מספיק לרמקול כדי להתמודד עם באסים.

ייתכן וזו גם הבעיה אצלך במידה והרמקול לא מותקן בדלת שם יש לו מספיק נפח, אלא מותקן בדשבורד/בקיק פאנל עם נפח מוגבל.

אם זה אכן נפח מוגבל (והבעיה היא כמו אצלי בנמוכים) , יש שתי אופציות:

1. לנסות לרפד עם צמר סלעים שאמור לדמות לרמקול נפח נוסף (עוד לא ניסיתי אבל אני בהחלט מתכוון לעשות זאת)

2. לחתוך את הקומפוננט מלמטה כך שלא יוציא את התדרים המציקים (אם גם יש לך אחוריים וסאב, זה לא אמור להוות בעייה לקצץ קצת בתדרים) גם עוד לא ניסיתי אבל אני עובד על זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...