Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לשמוע Hertz Energy באיזור המרכז? + עזרה בהרכבת מערכת

Dj-Gutz
שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום

אני מנסה להרכיב לחבר שלי מערכת לרכב ב3.5-4

ביום חמישי הוא לקח חופש מהבסיס כדי לעשות סיבוב סדנאות..

היינו אצל רמי קראדי שהציע מחירים לא ממש ריאליים לתקציב ומוצרים לא משהו

הוא הציע דבר כזה :

רדיו דיסק - פיוניר הסדרות הבינוניות ( 5050 וכו' ) - 900-1000

מגבר - הליקס דארק בלו ( שהבנתי מפה שהוא בכלל לא משהו ) - 1300

קומפוננט - audiosystem לא זוכר איזה דגם אבל שמעתי את הסדרות היותר גבוהות אצלו ב2 רכבים וזה היה על הפנים.. , הרץ אנרג'י עולה אצלו 1200 בערך..

סאב - אודיו סיסטם , גם לא אהבתי

והגענו ל4.5 בקלות..

אחרי זה הלכנו לcarstudio בבן-גוריון ברמת גן

עכשיו עליו לא שמעתי בנוגע להתקנות אבל המחירים שלו קצת יותר ריאליים

הוא מציע "מבצע" מערכת מלאה של הליקס ( סדרה נמוכה דארק בלו ) ב3.5

הצלחנו להגיע איתו למצב כזה :

hu - קלריון db286usb - עולה 720

קומפוננט - helix dark blue - ששמענו בחנות וחבר שלי התלהב / hertz energy - שאותו אי אפשר לשמוע ואם הוא מתקין הוא טוען שהוא לא יכול להחזיר , שניהם ב850

סאב - הוא הציע helix dark blue כמובן , אפשרי וכנראה שנלך על ground zero mk2 - זה כבר אחרי ההתקנה נראה מה חבר שלי יותר יאהב..

מגבר - helix dark blue 4 שוב :) , עולה אצלו 1400 , מוכן להביא לי כל דבר אחר שאני ארצה אבל אין לו mac audio z4200 , אני צריך לברר איתו אם הוא יכול להביא phoenix gold octane r8:0.4

לא יודע בכלל אם הground zero יעבוד כמו שצריך על ההליקס..

ככה הגענו ל3.9 בערך כולל התקנה שזה סבבה

עכשיו ההתלבטויות היחידות שלי הם כאלה :

1.קומפוננט כמובן - הסדרה הנמוכה של הליקס נשמעת נחמד אבל הייתי רוצה שחבר שלי ישמע את האנרג'י כמו שצריך ואני לא מצליח למצוא מקום שיוכל להשמיע לו , אם יש מישהו פה באיזור המרכז שיכול להקדיש כמה דקות לשמיעה עם הסט הזה אני אשמח.. או אם מישהו מכיר בעל עסק שיכול להשמיע?

2.איך carstudio מתקין? בחיים שלי לא שמעתי עליו ובמקרה ראיתי אותו כשחיפשתי את האנרג'י

3.מגבר - עשיתי חיפוש פה ואין הרבה מידע על ההליקס , יש טעם להתעקש על פניקס גולד או משהו בסגנון?

4.תומר מטומקאר מחזיק mac audio z4200 , האם הוא מחזיק גם הרץ אנרג'י במחיר סביר במידה ונרצה להעביר את העסק אליו?

חבר שלי די להוט על לסגור עם carstudio אבל אמרתי לו לחכות כי אני רוצה שישמע את ההרץ ולא ילך על משהו שאני לא שמעתי בסביבת רכב..

תודה רבה לעוזרים :)

אופיר

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר תומקאר מחזיק את כל דגמי הרץ, ואם אין באותו רגע הוא ידאג שזה יהיה אצלו באותו יום(מנסיון).אני קניתי הי אנרג'י וחבר את האנרג'י. תבדוק אצלו לגבי עסקת חבילה, הוא מציע מחירים די טובים(אם אתה מחפש רמקולים של הרץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר תומקאר מחזיק את כל דגמי הרץ, ואם אין באותו רגע הוא ידאג שזה יהיה אצלו באותו יום(מנסיון).אני קניתי הי אנרג'י וחבר את האנרג'י. תבדוק אצלו לגבי עסקת חבילה, הוא מציע מחירים די טובים(אם אתה מחפש רמקולים של הרץ)

תודה

אתה יודע אם יש לו את המגבר של פניקס גולד? ואת הסאב של גראונד זירו או הרץ es300/250?

אפשר לשמוע אצלו את ההרץ אנרג'י?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אם אפשר לשמוע, לי הוא פתח סט הי אנרג'י כדי שאחליט בינם לאנרג'י(ההתלבטות נגמרה כשהוא השמיע אותם).

הסאב של הרץ(ES) אני כמעט בטוח שיש לו.אני הפתעתי אותו יום אחד עם EBX250, והיה לו במלאי :lol:. אחלה סאב,במיוחד בתיבה מקורית.

פניקס גולד אני לא יודע.זה אותו יבואן של הרץ ואודיסון(אודיו סיסטם)?אם כן אז יהיה לו(הם בקשרים טובים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק את המורל דוטק.

אומנם הוא יקר מעט מהאנרג'י, אבל טוב יותר.

את זה אני אומר בתור בעלים של אנרג'י.

בקשר למקום קניה כמו שכבר אמרו אצל תומר מתומקאר אפשר להשיג מוצרים של הרץ במחירים טובים.

התקנה הייתי שוקל מקום אחר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אם אפשר לשמוע, לי הוא פתח סט הי אנרג'י כדי שאחליט בינם לאנרג'י(ההתלבטות נגמרה כשהוא השמיע אותם).

הסאב של הרץ(ES) אני כמעט בטוח שיש לו.אני הפתעתי אותו יום אחד עם EBX250, והיה לו במלאי :lol:. אחלה סאב,במיוחד בתיבה מקורית.

פניקס גולד אני לא יודע.זה אותו יבואן של הרץ ואודיסון(אודיו סיסטם)?אם כן אז יהיה לו(הם בקשרים טובים)

מצויין אני אדבר איתו מחר :)

תודה

farkash7 -

אני מכיר את הדוטק והוא בכלל לא יאהב אותו

הוא שומע רוק והיפהופ , אוהב טוויטרים חדים יחסית לפי מה שראיתי עד עכשיו ורוצה מיד עוצמתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לפניקס גולד, אני קניתי משם אותו ואני מאוד מרוצה ממנו.

החיסרון של האנרג'י הם הטוויטרים שלפי דעתי חדים טיפה אבל אם הוא אוהב את זה אז הם יתאימו לו.

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנרג'י הוא דיי סט "בית שימוש" יחסית למחיר שלו. התמורה היא ממש לא טובה לכסף ודוטק מותקן כראוי מפיק תוצאות טובות בהרבה ממנו.

המגבר של הייליקס הוא מגבר חביב, עושה את העבודה בסה"כ עם רכיבים פשוטים.

3 סטים של AS ששמעתי ממש לא אהבתי.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...