Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין שני רכבים - מיצובישי לנסר 1.8, יונדאי I30.

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,אני אוטוטו מחליף את הרכב ואני מתלבט בין שתי רכבים.האחד לנסר 1.8 הדור החדש 08,הבעיה היחידה שלי עם הרכב הזה זה שלא מצאתי בליסינג.מישהו ראה?(ולא איפכת לי אם בליסינג הרכב עם טסות ובלי כל מיני פי'צרים)

חוץ מזה שלא ראיתי בליסינג הרכב מעולה בשבילי.מרווח,איכותי והכי חשוב שיהיה קצת כח כשנרצה.

לעומת זאת,יש עוד אפשרות.יונדאי I30 1.6.גם פה יש לי בעיה שלא מצאתי בליסינג אבל רוב הסיכויים שאני יקנה מפרטי,משומש.גם פה הרכב טוב בשבילי רק שיש לי טיפה בעיה עם הרכב הזה מכיוון שגם אני,כמו כל ישראלי טיפוסי לא יכול לראות רכב בלי "תחת".זה שהI30 באה רק במרכב 5 דלתות זה קצת בעיה,אבל אפשר להסתדר.

לגבי הI30,אני מחפש תמונות באינטרנט של פנים הרכב בדגם הINSPIRE,רמת הגימור הבסיסית ב1.6,ואני פשוט לא מוצא.אני רוצה לראות מה ההבדלים מהרמה היותר יקרה,ולא רק לקרוא על ההבדלים אלא לראות בעיניים.

אז מה אתם אומרים על שני הרכבים מבחינת אמינות,נוחות,מחיר,גרסאות וכמובן איפה אני מוצא בליסינג.

נ.ב,אני רוצה שתגידו את דעתכם על הרכבים הנ"ל מבחינה כללית לא מבחינה שתתאים לי בדיוק לפי הצרכים שלי,אלא אני רוצה לדעת איך הרכבים בכללי לא רק בשבילי.

תודה רבה,והמשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 פעמים קראתי.

לא הבנתי כלום.

אתה רוצה לקנות משומש מליסינג?

אתה רוצה לקחת בליסינג בעבודה?

אתה רוצה לקנות חדש בליסינג מימוני?

מה בדיוק אתה רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי למרות היותה בעלת מנוע בנפח גדול יחסית לסגמנט(1.8)איננה מרגישה כך.

חסר לה הכוח שמוצג על הנייר,ההתנהגות שלה מאכזבת ואני לא חושב שהיא מציאה גדולה.

חוץ מזה שאם הרכב ללא דלקן תצפה להוצאות גבוהות יותר ביחס למתחרות.

הI30\סיד הרבה יותר מעניינות.

על הסיד של קיה מקבלים אפילו 7 שנים אחריות.

http://www.hyundaimotors.co.il/objects/i30_insert.pdf

בלינק המצורף תוכל לצפות בהשוואות אבזור בין רמות האבזור והגימור.

לדעתי האחיות הקוריאניות נותנות הרבה יותר תמורה לשקל.

החוות דעת עליהן טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות רכב בשבילי,לשמפחה פרטי לא מהעבודה או משהו כזה,והיות ויש לי עבר עם ליסינג אמרתי שגם הפעם נלך על ליסינג.אבל הפעם יש לי קצת בעיה עם שתי הרכבים האלה מכיוון שאת שתיהם לא מצאתי בליסינג.

אם יש פה מישהו שנסע על הI30 או הלנסר שיתן לי חוות דעת בקשר לכל מה שהוא שם לב.תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי טובה,חדישה ומודרנית מהיונדאי הלא איכותית ופחות בטוחה.

אה ?! ממתי המיצובישי יותר איכותית מהיונדאי שיש בה נגיעת איכות אירופאית לעומת המיצובישי בה דונמים של פלסטיקים קשיחים ומגעילים ?? לגבי הבטיחות אני לא יתווכח. למרות שהקיה לא נופלת מהמיצובישי בבטיחות חוץ ממספר כריות האוויר (בקיה יש 6, במיצובישי 7 או 8 לא זוכר)

מצטרף להצעת המיצובישי, בהחלט אוטו עם יותר תמורה.

אה ?!?!?!?! מיצובישי יקרה בהרבה מהיונדאי \ קיה ומציעה ממש מעט יותר, ובחלקים שונים הרבה פחות !

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי מיצובישי 1.8 בליסינג. זה אומר שגם יד שניה מליסינג לא יהיה. כך שעניין הליסינג כאן לא רלוונטי.

יונדאי I30 בסדר גמור, אבל לא מבריקה בשום דבר.

תמונות של דגם אינספייר זול ניתן לראות באתר של אוטו במחבחן השוואתי בין I30 לאחותה סיד ובת דודתה טידה.

כלמוביל פשוט שמים ז!$ן על לקוח פרטי ומכוונים לליסינג בלבד.

I30 מגיעה ב3 רמות אבזור INSPIRE,DYNAMIC,SUPREME.

נסעתי אתמול לסוכנות הראשית בתל-אביב כדי לראות את הDYNAMIC לפחות, למרות שאני מכוון לסופרים.

אין להם והם לא מתכוונים להחזיק.

זה אומר הכל. הרי אין לקוח פרטי שפוי שיקנה גרסת ליסינג מהחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,הקיה סיד ירדה לחלוטין.לגבי הלנסר ראיתי אותה וקראתי חוות דעת,ולא מצאתי בה משהו שמפריע לי ברמות,אבל יש גם את עניין הדלק והביטוח.אני מתחיל ליטות יותר לכיוון היונדאי מכייון שאני מאמין שהיא פחות צורכת דלק מהלנסר,וגם הביטוח שלה יותר זול(צריך לעשות גם ביטוח צעיר/חדש על הרכב).נחזור ליונדאי,אני ממש אוהב את הרכב אבל אני לא מוצא אותו בליסינג ומפרטי יעלה לי קצת יותר.הסכום הוא בכיוון ה100K פלוס מינוס,ככה שאם אני ימצא משהו שיעלה 5-6K יותר,אני מאמין שלא תהיה בעיה.

אז כפי שהבנתם הבעיה שלי היא ששתי הרכבים האלה לא נמצאים בליסינג.מישהו מכיר,ראה אולי ויכול להגיד איפה יש?

(ואם הסכום של 100K נראה לכם שלא יספיק ללנסר החדשה,אז אני מכיר אנשים שקנו מסוחרים,וממגרשים ב100 ואפילו בקצת פחות,אז אין סיבה שבליסינג לא יהיה מחיר דומה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך.

אתה מחפש רכב משומש יוצא ליסינג או רכב חדש שירכש בליסינג?

במקרה הראשון - גם הלאנסר וגם הI30 חדשות יחסית בשוק ולכן ההצע שלהם במגרשי הליסינג נמוך יחסית. אל תשכח שרוב רכבי הליסינג נמצאים בשירות כ-3 שנים ונמכרים רק לאחר מכן ללקוח פרטי. מעיון זריז באתר יד2 יש I30 בודדות יוצאות ליסינג למכירה, אבל בהחלט תצטרך להתאמץ קצת יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי מיצובישי 1.8 בליסינג. זה אומר שגם יד שניה מליסינג לא יהיה. כך שעניין הליסינג כאן לא רלוונטי.

יונדאי I30 בסדר גמור, אבל לא מבריקה בשום דבר.

תמונות של דגם אינספייר זול ניתן לראות באתר של אוטו במחבחן השוואתי בין I30 לאחותה סיד ובת דודתה טידה.

כלמוביל פשוט שמים ז!$ן על לקוח פרטי ומכוונים לליסינג בלבד.

I30 מגיעה ב3 רמות אבזור INSPIRE,DYNAMIC,SUPREME.

נסעתי אתמול לסוכנות הראשית בתל-אביב כדי לראות את הDYNAMIC לפחות, למרות שאני מכוון לסופרים.

אין להם והם לא מתכוונים להחזיק.

זה אומר הכל. הרי אין לקוח פרטי שפוי שיקנה גרסת ליסינג מהחנות.

ראיתי מספר לנסר חדשות השייכות לחברות הליסינג על הכביש, לא נפוץ כמו לראות מאזדה 3 אבל קיים.

לגבי דגם ליסינג בסוכנות בדרך כלל הרכב הדגמה הוא מהדגם הכי פשוט רק עם חישוקים קלים הרכבה מקומית.

בנוסף גם נסעתי בדגם הזה בתור רכב הדגמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הבסיסי של ה- i30 הוא האינספייר, לא הדיינמיק.

יש הרבה מאוד i30 בליסינג, העניין הוא שהדגם הזה קיים בארץ קצת יותר משנה, כך שיעבור עוד זמן עד שהן יסיימו את החוזה בן 3 השנים של הליסינג. מה גם שחברות ליסינג במצב הנוכחי ממחזרות חוזים ונותנות ללקוחות גם רכבים משומשים, כך שמעטות המכוניות שיוצאות למכירה בשוק לפני תום ה-3 שנים. אלו שיצאו, לבדוק בשבע עיניים!

לנסר דור חדש לא נכנסת לקבוצה 3 לשווי שימוש בליסינג ולכן לא משחקת בלחם והחמאה של שוק הליסינג בישראל, נדיר לראות מכוניות כאלו בליסינג ורוב המכוניות נרכשו ע"י לקוחות פרטיים וברמות הגימור הגבוהות יותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ?! ממתי המיצובישי יותר איכותית מהיונדאי שיש בה נגיעת איכות אירופאית לעומת המיצובישי בה דונמים של פלסטיקים קשיחים ומגעילים ?? לגבי הבטיחות אני לא יתווכח. למרות שהקיה לא נופלת מהמיצובישי בבטיחות חוץ ממספר כריות האוויר (בקיה יש 6, במיצובישי 7 או 8 לא זוכר)

אה ?!?!?!?! מיצובישי יקרה בהרבה מהיונדאי \ קיה ומציעה ממש מעט יותר, ובחלקים שונים הרבה פחות !

המיצובישי לא איכותית כמו 308 או אוקטביה אבל לפחות איכות ההרכבה והייצור ברמה טובה להבדיל מהיונדאי שכל קשר שלה לאירופה זה החיקוי הדי מגוכך של העיצוב החיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.הסכום הוא בכיוון ה100K פלוס מינוס,ככה שאם אני ימצא משהו שיעלה 5-6K יותר,אני מאמין שלא תהיה בעיה.

דווקא בתקציב זה יש לי הרגשה שאתה יכול לצאת עם סיד חדשה מהחנות. לא יודע מה היו שיקולים לפסילה.

לדעתי בהשוואה בין סיד ליונדאי היתרון היחיד ליונדאי - זה יבואן מוכר. שאר פרמטרים חד משמעית מצביעים לכיוון הסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבאמת כמו באימפרזה 1.6 אוטומט וכמו הלנסר הקודמות 00+ הם אכן אצלות ואין הרבה כוח ברכב המשפחתי הזה אבל ... הלנסר החדשה מטמטמת לפי דעתי היא יפייפה! בכל צבע ! פשוט רכב מרשים חיצונית, ובכלל אם תביא אחת שחורה עם ידיות ניקל שיחקתה אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...