Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 06 1600 "ספורט" דגם: GLS דעתכם?

loty
שימו לב! השרשור הזה בן 5549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב שלום.

ניגש ישר לעניין: גטס יד 1 GLS, עברה 42000 ק"מ מאדם מבוגר (30+), מאובזרת 4 כ"א, סאן רוף, מגנזיום, ציפוי עור לידית הילוכים והגה, 3 דלתות, ESP וכל שאר הסטנדרט שבדגם.

א. אני מבין מהשירשורים שהיא לא מחביבות הפורום, אך עדיין איך הרכב בכלליות האם ה104 כ"ס באים לידי ביטוי, האם הוא זריז ונותן הרגשה של נהיגה ספורטיבית?

לגבי צריכת דלק היא לא בנורמות הסטיגמה (בטח לא של האוט'), וידוע לי שהיא אמינה בהחלט מניסיון עם גטס ליסינג של שנה, ומעדויות נוספות, מה עוד שעלות הטיפולים ממש זולה בהשוואה לשאר הקטגוריה.

אני יודע שהיא אינה סחירה בעליל וזאת יודע גם הבעלים ולכן המחיר גמיש (בערך 5000-7000 מתחת למחירון).

אשמח לשמוע על הרכב מבחינת ה"פאן" שהוא נותן (אם נותן). שכן מבחינת המחיר, איבזור, שנתון ואפילו אמינות הוא די מנצח.

אשמח במיוחד לתגובות אובייקטיביות של בעלי הדגם או לכאלו שהתנסו איתו.

אני יודע מה החלופות, ומה שמושך אותי ברכב הזה, זה יחס השנתון, יד, ק"מ ואיבזור- לעומת המחיר. ולכן חשוב לי לדעת אם יש בו גם פילפל או לא?

תודה לכולם וערב שקט ונעים,

לוטן

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על הרכב הנ"ל אבל נהגתי בגטס "ליסינג", רכב מעולה לטווח קצר לא יותר מזה.

במידה ואתה מחפש יחס טוב של שנתון ואיבזור לעומת מחיר אני מאמין שטיפה התגמשות תוכל להביא לך אופציה של רכבים כמו פונטו hgt, הרבה יותר ספורטיבי מהגטס זה מה שבטוח.

דרך אגב כמה דורש הבחור על הגטס המדוברת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ב50k תוכל להשיג פונטו hgt 02-03, תקבל הרבה יותר "פלפל" מאשר הגטס.

ותאמין לי בשביל מה שהhgt מספקת שווה לרדת בשנתון כמה שנים, מנוע 1800 סמ"ק שמספק 136 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי לוי, לפונטו HGT יש 130 או 131 כ"ס, לא 136.

בכל אופן, קצת מוזר שאתה ממליץ על רכב שאתה בעצמך חושב לקנות ואין לך ממש ניסיון איתו...

לגבי ה"ספורט" בגטס, חוץ מתוית עם הכיתוב הנ"ל, אין ממש שמץ של ספורטיביות ברכב.

זה לא הופך את הרכב לגרוע, רק צריך לדעת להתאים ציפיות...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני מתעניין בhgt ואין לי ניסיון איתה וגם אין לי ניסיון על הגטס ה"ספורטיבית" (תסתכל כמה תגובות למעלה זה רשום שם), מנתוני הספק שמובאים ע"י היצרן הפונטו עולה בכמעט כל פרמטר על הגטס בגירסאות הספורטיביות.

ולא הטעות היא שלך לhgt אכן יש 136 כ"ס, כמובן שתלוי בשנתון.

מאחר ואני מתעניין בhgt הבנתי שבמודל 01-02 הרכב שונה מדגם 03 שבו נוסף גם דוד לאורך הצנרת פליטה ונוספה גם מצערת אלקטרונית מה שגורם לרכב לספק 136 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ה- HGT הן משנת 2001 - 2002 למיטב זכרוני,

אבל בכל מקרה - על 5 סוסים לא נלך לרבנות...

בכל מקרה, אכן פונטו HGT עדיפה מיונדאי גטס (כאילו) "ספורט".

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא הטעות היא שלך לhgt אכן יש 136 כ"ס, כמובן שתלוי בשנתון.

מאחר ואני מתעניין בhgt הבנתי שבמודל 01-02 הרכב שונה מדגם 03 שבו נוסף גם דוד לאורך הצנרת פליטה ונוספה גם מצערת אלקטרונית מה שגורם לרכב לספק 136 כ"ס.

ממש, אבל ממש, לא נכון.

130 כ"ס בכל השנתונים.

נ.ב. מה הקשר בין HGT לבין יונדאי גטס? לדבר על שתיהן באותו הטופיק עושה לפונטו עוול חמור שלא מגיע לה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבית היא לא, אך לגירסאות הידניות של הגטס, הן ה 1.4 מ 06' והן ה 1.6, יש ביצועים נחמדים ונימרצים למדי.

צריכת הדלק בדגמים הידניים סבירה בהחלט ועומדת על הממוצע בקבוצתה.

מה שכן תקבל, זו מכונית מאד אמינה, קלה וזולה לתחזוקה.

ספורטיביות חפש במקום אחר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הhgt מישהו מוכן לתת קביעה סופית על מספר כ"ס ברכב?

http://www.fiatclub.co.il/forum/showthread.php?p=35232

או שאני ייתן ציטוט שתבינו על מה מדובר:

"סתם סקרנות- ברשיון כתוב 130 כ"ס.. אצל היצרן אמרו 133 ואתה אומר 136.. השאלה מה נכון? smile.gif"

"היו מבחנים ב2002 של מועדונים באיטליה אם זכור לי נכון, שמצאו שחלק מהרכבים אפילו הגיעו עם בערך 140+- כ"ס."

את הדיון המלא תראו בקישור שהוספתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים מספיק עם הפונטו.

ובחזרה לנושא השירשור: נסעתי ובחנתי 206xs ואת היונדאי. נכון הפז'ו נוחה יותר ומשדרת יותר יוקרה. אך היונדאי זריזה יותר ומרגישה עם מומנט טוב יותר בסל"ד נמוך מה עוד שמבחינת איבזור הן זהות לגמרי (הפז'ו משנת 04). העניין הוא שהגטס יד ראשונה, שנתיים יותר מתקדמת ואילו הפז'ו יד2 לאחר ליסינג מימוני ותאונת חזית. אומנם מטופלת ושמורה אך פחות (יש יאמרו- הרבה פחות) אמינה. לשניהם 40000 ק"מ. הפז'ו לפני טיפול טיימינג, ואם אקנה אותה אוסיף גם גלגלי מגנזיום.

אני מחפש פאן לנסיעה של שעה בכל יום, בכביש מהיר עם שלושה רמזורים כ35 ק"מ לכל צד.

עם נתונים כאלו וההשוואה הזו, האם הגטס עדיין נופלת משמעותית? האם כדאי לדבוק בפז'ו בכל זאת? יש לומר שהן אותו מחיר ואת הגטס אני יכול להוציא בכ2000 ש"ח פחות מהפז'ו.

אשמח לעוד תגובות עצות ובעיקר אם יש מישהו עם ניסיון בדגם הזה כי לי יש ניסיון על ה1400 ה"ספרטנית" יותר וישנה יותר, שהייתה אמינה וזהו.

תודה ויום טוב,

לוטן

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הרכב הזה רק במודל 2003 ומכרתי אותו לפני כמה חודשים, מדובר בדגם 1.6 ידני 105 כ"ס עם תאוצה לא רעה בכלל

9.6 מ0-100. יחסית זריזה ומהנה ביחס ל1.6 אחרות עם תיבה ידנית, ספורטיבית היא לא,

לא יודע מה לגביי אמינות ולא רוצה לבאס אותך אבל הגעתי למצב שהחלפתי גיר ברכב:shock:, ואני לא מהנהגים שקורעים את הרכב

ומפרפרים, זריקות קלא'צ וכאלה ופשוט החלפתי גיר, וקשה מאוד למצוא גיר לרכב הזה שהוא נדיר בארץ ואין הרבה כאלה!,

מה גם שהפלסטיקה שבתוך הרכב רועשת ומעצבנת בכל רעידה או סדק בכביש ורכב עצמו נוקשה.

ממליץ לך להסתכל לכיוון היאריס T

:evil:LEON CUPRA 2011 ,GIAC STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...