Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות ברכישת רכב 7 ומעלה (משפחה בת 7 נפשות או טו טו בעז"ה)

yosiba
שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

להלן מה שאני יודע ומה ששמעתי אנא חוו דעתכם - עם אפשר עם פירוט נסיון אישי וכד'.

מחפש רכב 7 מקומות גדול (לא מזדה 5). היתה לנו מאזדה 5 והיא קטנה עלינו כבר.

הוצעו לי קרניבלים מליסינג - שנראים לא רע. עם אחריות גיר ומנוע לשנתיים. מודל 2005/6 ב 70 - 90 אלף.

הוצעה לי טויוטה הייס שנת 2003 עם 270000. ב 60.

וכן MPV שהיא יחסית יקרה לשתי ההצעות הקודמות ב 85 אלף.

וקרייזלר ב 100. שהיא ממש יקרה.

תקציבי נע בין 60 ל 80 אלף ש"ח.

חשובה לי אמינות הרכב. והבטיחות. כל הרכבים הנל לא חסכנים אז זה לא ממש משנה.

הקרניבלים מאוד נפוצות אבל נאמר לי שהיא לא אמינה ובכל שנה אשקיע בה 15,000. האם זה נכון?

האם ההייס אכן כל כך אמינה? איך היא לעומת ה H1? איך היא בתור רכב משפחתי?

איך הרודיוס? איך הג'מפי?

תודה מראש לכל תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון על טויוטה הייס הרכב מרווח ומאלכס 7 אנשים בקלות ונוחות, לגבי הקרניבל אני לא ממליץ מבחני בטיחות לא משהו וגם צריכת הדלק לא משהו מומלץ להתרחק אם אתה דואג לילדים שלך ולעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על הייאס כרכב נוסעים. הנסיעה בו נוקשה ביותר והוא מאוד ספרטני ומרעיש. גם לא שווה את המחיר המוגזם לדעתי.

ג'מפי - אם אתה מוכן לגיר רגיל זו הקניה הטובה ביותר לדעתי, רודיוס לטעמי הוא הקניה הטובה ביותר באוטומט אם כי הוא גדול מאוד ומכוער מאוד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...