Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינט חשמלי\ממונע

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איפה אפשר לקנות כזה ?

מה סדר גודל של מחירים ואיזה חברות מומלצות (בהנחה שאני קונה אחד בחו"ל) .

אם מישהו מכיר מישהו אחר שמוכר, שיפנה אלי .

כל מידע יתקבל בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי סיפור שסיפר דודו טופז יש בעיה עם הייבוא של הממנועים.

הייבוא מוגבל למספר דגמים (הגבלות כוח סוס וכו') אז תבדוק לפני כן במשרד התחבורה\מכס לגבי איישורי ייבוא.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי כשביררתי (לפני המון זמן), זה היה בסביבות ה3000 ש"ח (לבנזין).

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב שוקן (אם אני לא טועה ... ) , לכיוון רח' העלייה ישנה צומת ומצד שמאל ישנה חנות גדולה בשם "פרידמן ... משהו " , עד כמה שאני זוכר הוא מייבא כל מיני כלים כאלה .

בנוסף , יש איזה וואן שמסתובב באזור מרכז ת"א עם כמה כלים כאלה על הגג , עד כמה שאני זוכר זה וואן כחול על איזה לוגו של בית מלאכה\עסק "ידי אומן ... או משהו כזה " שכנראה מייצר אותם .

מקווה שעזרתי ... :wink:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילד בן 5,שגר לא רחוק ממני ,יש קורקינט שנגנב לפני שבועיים ואף אחד לא יודע איפה הוא.

במקביל,בחלק אחר של רמת גן נגנב מנוע של טייפון 50 ובגיבעתיים נגנבה מע' הזרקה מלאה של R1000 ואגזוז יושימורה.הפיירינגים נשארו שלמים.

בבסיס חיל אויר אי שם בדרום הארץ נעלמה מערכת הנחייה למזל"ט לפני 4 חודשים.אומרים שהיא יושבת בחניה תת קרקעית ברמת גן.(לא בדיוק תת קרקעית.זה רשום בטאבו.השכנים מתים לחנייה הזאת)

כמו כן 2 ג'נטים 17 של סיאט לאון קופרה נעלמו לאותו מחסן .

בלילות שומעים משם רעשים של ניסור.כזה קחחח קחחחח קחחחחח...

אתמול,בשעה 4 לפנות בוקר נראה כלי טיס יבשתי דמוי קורקינט טס על כ200 קמ"ש לאורך אבא הילל.הטייס/נהג,שחבש קסדה עם זוג קרניים ופנס (קסנון!) יחיד,עצר ב"חממה" לקנות קבוקים והזדהה רק כ"דויד".

תנסה לאתר אותו.הוא תותח בתחום.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...