Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורסטר טורבו יד 2

toosttooos
שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בסוכנות סובארו ביפו פורסטר טורבו שחורה יפה מאוד שנת ייצור 2004

מה יש לכם להגיד על הרכב? בכמה כדאי לרוכשו?מחירון 107000 ש"ח יד ראשונה 80000ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראיתי בסוכנות סובארו ביפו פורסטר טורבו שחורה יפה מאוד שנת ייצור 2004

מה יש לכם להגיד על הרכב? בכמה כדאי לרוכשו?מחירון 107000 ש"ח יד ראשונה 80000ק"מ

אני לא הייתי קונה שום רכב טורבו שנמצא בסוכנות ביפו. (תראה מה דעות קדומות יכולות לעשות).

ולעניין עצמו כשאנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתה מחפש רק סובארו. אם אתה מחפש רכב ספורטיבי - קנה אימפרזה טורבו, אם אתה מחפש רכב משפחתי מרווח ונוח - קנה B4, אם אתה מחפש רכב עם יכולות כבישטח מסויימות - קנה אאוטבק או פורסטר רגילה. במקרה של הפורסטר, בשטח, הטורבו לא בה לידי ביטוי מאחר ורוב הנסיעה היא במהירות נמוכה ובסל"ד נמוך. בכביש, במידה ואתה נהג מרוצים, כל רכב פרטי עם מנוע 2000 סמ"ק יעשה את העבודה מהר יותר מהפורסטר.

בפורסטר' הטורבו מיותר לחלוטין ומשרת למעשה רק את האינטרסים של תחנות הדלק והמוסכים. כבעלים לשעבר של שני אאוטבקים 4X4, פורסטר רגיל 4X4, לאונה 4X4, אימפרזה 4X4, מה שאני אומר בעצם שהפורסטר הוא אחד הרכבים שאני יותר אוהב ומעריך אבל בגירסתו נטולת הטורבו.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור להודעה שהוא רשם לך, מלבד למשפט הראשון שנאמר בחצי הלצה?

הפורסטר טורבו הוא באמת רכב מאוד חזק, אבל השאלה למה? כי באמת לכל מטרה יש חלופות טובות ממנו.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חבר פורום שברח לי כרגע שם המשתמש שלו, שקנה פורסטר טורבו ועשה לה הסבה לתיבה ידנית.

אני גם דיי בטוח שהוא החליף שבלול או שיחק עם הגדישה על מנת שיכנס מאוד מהר, מה שמאוד יעיל בשטח.

מקווה שהוא יציץ פה ויגיב.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי שטח אלא רכב גבוה ומהיר

ואינני מכיר אף משפחתית אוטונטית 2000 סמ"ק שעומדת קצת אחרי הפורסטר

בל נשכח את ריפודי העור גג נפתח ועוד פינוקים שלא מוצאים בשום רכב אחר

תודה על האין עזרה שלא קיבלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב משפחתי מרווח ונוח - קנה B4 .

אל תטעה סתם אנשים! B4 זה הרבה דברים טובים אבל זה ממש לא רכב משפחתי ומרווח(ל3 ילדים)

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תטעה סתם אנשים! B4 זה הרבה דברים טובים אבל זה ממש לא רכב משפחתי ומרווח(ל3 ילדים)

אם B4 זה לא רכב משפחתי מרווח לשלושה ילדים איזה רכב לדעתך יכול לזכות בתואר הזה? סובורבן?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגדש קטן יותר מהסטנדרטי יתן לך כוח זמין.

אצלי בפורסטר 2.5 מורכב מגדש סטנדרטי של 2 ליטר, ותוספת הכוח מורגשת מ-2500 טורים.

הרכב מהנה מאוד לנהיגה, בעיקר כאשר הטורבו מורגש גם בשיוט.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם עצם העובדה שהטורבו נכנס לפעולה ב 2500 סל"ד ועובד גם במהירות שיוט לא מעלה את צריכת הדלק באופן משמעותי?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגדש פועל=יותר דלק.

הגדישה נועדה לתת למנוע כוח של מנוע גדול יותר, על ידי דחיסת יותר תערובת מאשר מנוע לא מוגדש יונק.

ברור שיותר תערובת פירושה: יותר דלק. על תוספת כוח משלמים.

אולם, וזה בא לידי ביטוי עוד יותר במנועי טורבו-דיזל, כוח זמין בטורים נמוכים מאפשר להעלות הילוך בטורים נמוכים יותר, אלא אם רוצים את אותו הכוח (לצורך האצה מהירה, למשל).

בנסיעה רגועה אני מעלה הילוך ב-2000 טורים, ולפעמים אפילו ב-1500, כאשר המגדש עדיין לא מורגש, אבל בהאצה חזקה יותר אני מעביר גם ב-3000.

יותר מזה, לדעתי, מיותר.

ואגב צריכת דלק: ידוע שמנועים מוגדשים צורכים יותר דלק ממנועים אטמוספריים באותו הנפח (והם גם חזקים מהם בהרבה). ההשואה הנכונה היא מול מנועים אטמוספריים הנותנים את אותם הביצועים, ומול מנועי טורבו 2-2.5 ליטר אפשר להעמיד מנועים אטמוספריים בנפח 3-4 ליטר.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפורסטר שלך הגיע במקור עם טורבו חזק יותר או שהוספת טורבו למנוע אטמוספרי?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...