Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג 2 פעימות - צפירת הרגעה

Yaron Edry
שימו לב! השרשור הזה בן 5579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור ההודעה על סגירת המסלול בלטרון, כבר קיבלתי לא מעט טלפונים ופניות בנוגע להמשך אליפות ישראל בקטגוריות 'פורמולה ימאהה' ו'טווין קאפ'.

מאז שהסתיימה העונה, והרבה לפני שידעתי על העתיד לקרות בלטרון, נעשו חיפושים למקומות אחרים בהם ניתן יהיה לערוך מירוצים, בכללם מנחתים, מגרשי חניה ואפילו מסלולי רחובות. הרעיון הכללי הוא להצדיק את השם "אליפות ישראל" בכך שהסבב יגיע לכמה שיותר מקומות.

נכון לרגע זה, יש מספר אופציות ועדיין מוקדם לשים את האצבע על מקום כזה או אחר. אלא שעכשיו סדרי העדיפויות השתנו וחשוב יותר למצוא מקום בו יוכלו הנהגים להמשיך ולהתאמן עד לפתיחת העונה המתוכננת לחודש מרץ.

בשלב זה, הייתי מציע לכל ה"יועצים" לא להתעסק בספקולציות כפי שכבר ראיתי שקורה. זה לא תורם לכם, ובטח שלא לנהגים שמתכוננים לעונת 2009. ברגע שיהיו עדכונים, כולם ידעו.

ירון אדרי

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לדאוג

עונת המרוצים הקרובה תשודר ותתועד ע"י ישראמוטור - ספורט מוטורי ישראלי

www.isramotor.tv

ספר להם ירון...

אי לכך ובהתאם לזאת, אני סמוך ובטוח שירון יודע את מלאכתו נאמנה ולא ייתן לעונה טובה ורצינית לחמוק מאיתנו ומעיני הציבור בגלל מסלול אחד שנסגר...

שבת שלום

ברכה והצלחה

ישראמוטור - ספורט מוטורי ישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול האחד והיחיד שפעל באופן מסודר...

מקווים להתפתחויות טובות.

אגב ישראמוטור, יעלה חומר שצילמתם מהעונה האחרונה?

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחיד שאפשר לבצע בו מרוץ 2 פעימות אתה מתכוון.

סבבה אתה צודק 100% רק שפרנסה לא מגיעה רק מהמרוצים האלו בלשון המעטה, ומסלול שמתנהל בצורה חובבנית (התכוונתי ביזיונית) המרוצים לא יעזרו פשוט כי אין מספיק כאלו להיקף של פעילות שוטפת.

חבל אהבתי את המסלול מאוד, אבל אל תאמרו נואש.

אם יש רצון יש דרך.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, הכוונה הייתה בהשוואה למקומות אחרים שבהם אפשר לעשות מירוצים:

* אשדוד - שם אין דין ואין דיין.

* נחשונים - שם לפי מה שהבנתי לא היה משתלם לעשות מירוצים, אלא אם היו משתתפים באופן קבוע 20 נהגים לפחות.

מבחינה טכנית, לטרון היה נחות ממסלולים אלו, אבל לפחות היה אפשר להגיע לשם ולהתאמן באופן מסודר ולקיים מירוצים.

אני מקווה שהמקום יחזור להצליח, כי בסה"כ יש שם אטרקציה תיירותית שמביאה את האנשים לסביבה, וכל מה שהם צריכים לעשות זה לתפוס X% מהמבקרים שבאים למיני ישראל או ליד לשיריון, ולסגור את המקום בחורף.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...