Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרנזיט- עכשיו זה רשמי.

gluk
שימו לב! השרשור הזה בן 4919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אובכן, נכל התחיל מזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=211674&highlight=%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90+%D7%A8%D7%9B%D7%91&page=3

ליתר דיוק- ישבתי יום אחד משועמם, סתם ככה גלשתי ב-e-bay, ואז ראיתי אותו!

זו הייתה אהבה ממבט ראשון! אפילו צבע היה מתאים למה, שתכננתי גם ככה! מחיר התחלתי היה 200 יורו. שאלתי את המוכר, האם מוכן למכור למישהו מחו"ל, ועוד לא מנוסה ביבוא, מה שאומר, שיש סיכוי, שהאוטו יהיה תקוע אצלו זמן-מה עד לפתרון של כל הלוגיסטיקה- והתשובה הייתה: כן, בכיף! והחלטה נפלה. המכירה נסגרה בסופו של דבר על 401 יורו, אחרי קרב ממש צמוד עם מישהו. לאוטו לדברי הבעלים היו מים בשמן, ולא הניע. חוץ מזה- עדיין היה טסט בתוקף.

עוד באותו היום הועבר הסכום למוכר, והעניין התחיל לתפוס תאוצה. הועברו בדואר ניירות, זכרון דברים, הוצאה רישיון יבוא. ואז הייתה "תקלה": לא היה לי מוביל, שמוכן לקחת את האוטו!

בקצרה- לקח לי יותר מ-3 חודשים למצוא חברה, שהייתה מוכנה לקחת על עצמה את ה"פרוייקט", וגם לזה לא הייתי מגיע, ללא עזרתו של חבר פורום אחר, שקישר אותי לאיש הנכון, ועל כך תודה לו!

וכל הזמן הזה המוכר חיכה מבלי להגיד מילה, למרות, שהאוטו היה תקוע לו מול הבית, וסוכם איתו על משהו כמו כמה שבועות בלבד! יותר על כך- כשכבר הגיע המוביל- הוא אירגן כמה חברה בשביל לעזור לדחוף ת האוטו, וצילם את כל התהליך! הנה:

(שיעור, איך מתנהגים גרמנים)

IMG_2937.JPG

IMG_2939.JPG

IMG_2940.JPG

IMG_2942.JPG

IMG_2943.JPG

IMG_2944.JPG

IMG_2945.JPG

IMG_2946.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשך:

IMG_2947.JPG

IMG_2949.JPG

IMG_2950.JPG

IMG_2952.JPG

IMG_2955.JPG

IMG_2957.JPG

IMG_2958.JPG

IMG_2960.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד:

IMG_2962.JPG

IMG_2968.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו. האוטו יצא לדרך. לקח לו זמן להגיע, ובסופו של דבר- נצפה במחסני קונטראם ע"י צביקוש, עוד לפני, שקיבלתי הודעה רשמית! יום למחרת כבר סדרתי את כל הסידורים האחרונים- וכבר בשישי לקחתי את האוטו על הגרר למוסך! כשבאתי לראות אותו ביום של האיסוף- נורא התרגשתי, כי הרי לא ראיתי אותו במציאות! אבל חששות היו לשוו- האוטו אכן היה בדיוק, כפי שנראה בתמונות, ובדיוק במצב, שתארתי לעצמי!:-)8) יותר מזה- גיליתי, שהמתצבר עדיין חי (רק חלקית אומנם), ובטייפ נשכחה קלטת עם רוק כבד!!!:twisted:super.gifguitar1.gif ישבתי כמה דקות לפני שהגיע הגרר, ושמעתי רוק, באוטו שחור-מט ועם הגולגולת על המכסה מנוע! הזוי לגמרי!bat.gifasthanos.gif

כשהגיע למסך- גילינו, שאכן יש מים במנוע במקום שמן. פרוק ראשים הראה, שיש שם אפילו חלודה בפנים. אחרי שיפוץ, הוחסרו ראשים, נעשה לאוטו טיפול ראשוני, והוא הניע!8):twisted: ונסע למפגש, ישר מהמוסך!smoker.gif היה זה לפני שבועיים.

לפני זה, כמובן, נעשה לאוטו רישום הראשוני במשרד הרישוי (שם קיבלתי את המספר- מעניין, שינו את השיטה, ונותנים את המספר הקבוע ישר, עוד לפני כל הבדיקות!:shock: ), ועשיתי ביטוח.

וביום הכי-גשום בשבוע שעבר- האוטו נסע (ב-5 בבוקר) לעמדה מס' 1! "בגדול"- לא נורא, אם לא סופרים את העובדה, שה"מפיונרים" כבר תפסו מלא מקומות לפני זה, וכשבאתי ב-5, כבר היו לי לפניי כ-13-14 רכבים!!! אבל לא נורא- בסופו של דבר, הכל נגמר בסביבות ה-14:00, נשאר לעשות טסט ולהגיש את הניירות לרישום סופי בעמדה 6.

אז, זהו- שהיום, בשעה טובה, האוטו עבר טסט בבוקר, מסמכים הוגשו, ותוך חצי שעה (!!!8) ) כבר היה לי רישון רכב חדש ביד! זהו, רשמית- אזרחות אושרה!git.gif

האוטו דורש אי-אלו השלמות קוסמטיות, אבל אני ממש אוהב, את מה שיש לי כרגע! מניח, שרובם כאן כבר ראו אותו בשני המפגשים, שהייתי איתו כבר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינאדי, אין מילים בפי.....

בעצם, יש. כל הכבוד על הרכב המיוחד, הנחישות, הסבלנות וזאת ההוכחה שיש עוד אנשים טובים, חובבי רכב ישן, בעולם.

תהנה.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב אח שלי :lol:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מזל טוב, אני ממש שמח בשבילך וממש רוצה לראות אותה במציאות.

בפעם הבאה אתה מגיע עם הטרנזיט למפגש מועדון פורד, לא עם סובארו.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב וכל הכבוד לך על הגשמת החלום.

במידה ואתה קופץ עם הטרנזיט לביקור אצל אסף תגיד לו שהתקשר אלי ותוך 5 דקות אני בא לראות אתכם ( יותר נכון את הטרנזיט).

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!:-D

שכחתי לגמרי- האוטו הזה דגם 68', "פליט כיבוי" לשעבר, עד כמה שאני זוכר- נרכש לידיים הפרטיות ב-91, עם משהו כמו 16500 ק"מ, ומיום הייצור ועד היום עשה בסה"כ כ-77000 ק"מ! הוא נצבע בשחור בצורה מאד חובבנית, נראה שבמברשת- אבל אני אוהב את זה ככה. זה עושה אותו יותר "ראט סטייל"!:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...