Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בנושא נהג חדש (2 נוסעים, מלווה, לימוד נהיגה, ביטוחים, וכו')

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיעור כנראה מתחיל מ100 ש''ח על ידני ל45 דקות.

אגרת טסט 141 ש''ח.

תאוריה 63 ש''ח.

בהצלחה!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי על שיעור 70 ש"ח ל45 דקות ברכב ידני.

היום אנשים משלמים 120 ש"ח ל45 דקות, זה פשוט מצחיק למה המחירים כמעט הכפילו את עצמים בכמה שנים.

איך התאוריה עלתה מ40 ש"ח ל63 ש"ח מה עולה להם יותר כסף להחזיק את כל הזקנים שם ואת המחשבים בשקל האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מגיש את הצהרת הליווי כמה שבועות לפני סיום המלווה, ושולחים לי את הרישיון פלסטיק לפני שנגמר המלווה לילה, מותר לי לנסוע בלי מלווה בלילה לפני התאריך שכתוב על רישיון הנייר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים, יש לי שאלה קטנה

ב2 הטסטים הקודמים שלי נפלתי על אותו טסטר ונכשלתי.

במידה ואקבל אותו שוב בטסט הבא, האם מותר לי לסרב להבחן איתו ולקבל טסטר אחר??

מחיפוש בגוגל עולות תשובות סותרות לכן הייתי שמח לקבל כאן תשובה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה תשובה, מה שהולך שם זה שוק אין חוקים.

אם תסרב להיבחן עם הטסטר הזה אף אחד לא מבטיח שטסטר אחר יתחלף איתו ויבחן אותך, רוב הסיכויים שהוא פשוט יתעצבן וילך בלי לבחון אף אחד.

וגם תחשוב על זה שהמורה שלך עדין ירצה כסף על הטסט הזה, כי אם אתה לא עושה את הטסט אז בגללך הוא הפסיד כסף.

תדבר עם המורה נהיגה שלך ותבקש ממנו שיסדר שיבחן אותך טסטר אחר, זה לא בשליטתו אבל זה גם לא יכול להזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה חברה שלי עברה תאוריה. ולאחר שיכנועים רבים הצלחתי לגרום לה ללכת על גיר רגיל.

ומכיון שאני מרחובות והיא מחולון אני לא יכול לעזור לה בבחירה, אז אני פונה אליכם.

אנו זקוקים למורה נהיגה שילמד נהיגה נכונה ולא יעיר רק כאשר נעשתה טעות.

סוג הרכב לא משנה רק רמת הלימוד.

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאחר שיכנועים רבים הצלחתי לגרום לה ללכת על גיר רגיל.

למה? על זה נאמר "עצת אחיתופל". היא לא צריכה את זה, לא תשתמש בזה, תנהג באוטומטית כמו כל ישראלי מצוי שלא מעניין אותו במה הוא נוהג, וזה סתם יעלה יותר ויתסכל אותה לאורך התהליך. מטופש ומיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי עברה בשעה טובה ומוצלחת טסט 17 על רכב אוטומטי עם חיישני רוורס ומראות עזר אחרי 7 שנות לימוד נהיגה, והיא בת 25.

היא טוענת שבגלל שהיא מעל גיל 24, אין לה חובת מלווה כלל כולל הגבלת הסעת נוסעים.

מכיוון שהייתי איתה לא מזמן בכמה שיעורי נהיגה, אני לא חושב שזה רעיון כ"כ טוב שהיא תנהג בלי מלווה. שאלתי היא האם היא צודקת ואין מלווה וחובת הסעת נוסעים לגביה? כי אם כן היא מעוניינת לקנות לה רכב זול כדי "ללמוד" עליו.

כשאני הוצאתי רישיון בזמנו היה מלווה רק חודשיים בלי עניין הנוסעים ושאר הדברים שצצו עם הזמן. עשיתי חיפוש בגוגל ולא מצאתי טענה חד משמעית, אלא מגוון טענות שונות.

אודה לתשובתכם!

צר לי -אבל מקומה לא על הכביש,מדובר בסכנת נפשות-למשתמשי הדרך ולאחותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , כנראה שצריך להתחיל לעבוד !

לדעתי זה ממש מוגזם 120 שקל , מה כבר ההוצאות שלהם ? אני לא רואה שום דבר חוץ מדלק.

ביטוח יקר יותר, נזקים פוטנציאליים לאוטו, התקנה של דוושות מורה נהיגה, מראות עזר שהפושטקים בשכונה גונבים כל הזמן, רשיון מורה נהיגה, חידוש רשיון, פוטנציאלית רכב נוסף, הכובע המגנטי שצריך לחדש מדיי פעם, שלטיי נהג חדש עם הפרסומת שלך לחלק לתלמידים לשעבר שלך, שוחד לבוחנים, קשרים במשרד הרישוי, רכישת רכב חדש כאשר רכב הלמידה הישן מתפגר, טיפולים לרכב, תיקונים לרכב, מיסים על הרווח, וטיפולים אצל הפסיכיאטר אחרי הפרחה ה17 שהייתי צריך להסביר לה שצריך לאותת לפני שפונים והיא צפצפה עליך אבל היא הבת של השכנה שלך ולא נעים לך לנפנף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכל החברים

האם ידוע למישהו אם אפשר למצוא מי שמשכיר רכב לנהג חדש (לא צעיר - גיל מעל 35) מיד אחרי הוצאת הרשיון (עדיף באיזור ירושלים)?

אודה לכל מי שיעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...