Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העתקת 100GB מדיסק X לדיסק Y מהי הדרך הבטוחה והקלה ביותר ?

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 5590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום רב,

אני מבצע סדר פסח במחשב ולכן עליי לבצע ההעתקה של 100GB של נתונים מדיסק מקומי D לדיסק מקומי X שהינו למעשה דיסק גיבויים (לא תוכנות או קבצים של WIN)

2 הדיסקים הם בנפח של 320GB מסוג SATA ומותקנים באותו מחשב.

בעבר כאשר ביצעתי ההעתקה של 60GB זה לקח מספר שעות ולצערי ניתקלתי פעמים בהודעת שגיאה המוכרת 'הקובץ לא ניתן לההעתקה או אין לי הרשאה או הקובץ בשימוש', ועד כמה שזכור לי ההעתקה נכשלה או התעכבה זמן רב.

האם קיימת שיטה בטוחה ומהירה אחרת חוץ מאשר COPY--->PASTE לההעתקה של המידע מבלי שאני אצטרך לדאוג שקבצים מסויימים לא הועתקו ? אני מתכוון לבצע את ההעתקה וללכת לישון.

תודה לפותרים :-)

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש ב-ROBOCOPY למשל או XXCOPY.

אם אתה לא רוצה להתעסק בשורת פקודה ל-ROBOCOPY יש GUI. הנה כאן בקשר ל-ROBOCOPY קישור:

http://www.mydigitallife.info/2007/05/07/robocopy-syntax-command-line-switches-and-examples/

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Acronis® Migrate Easy

וגם לדעתי אפשר לעשות DISC COPY עם

Acronis® True Image

למרות שאפשר לעשות הכל ממערכת ההפעלה אחרי ההתקנה, אני הייתי ממליץ ללכת על האופציה שהתוכנה נותנת לך לצרוב את עצמה כ BOOT DISK (בתפריט אחרי ההתקנה את תראה כזו אופציה)

ואז להעלות את המחשב עם הדיסק ולהעתיק (אפשר להעתיק גם אם הכונן נמצא ברשת ולא פיזית על אותו מחשב)

לפי מה שזכור לי היא מעתיקה 1 גיגה לדקה~ וזה היה מחשבים ישנים

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש

אני רוצה לעשות העתקת כונן מערכת עם XP לכונן ריק, לצורך העניין.

האם ניתן לעשות זאת בלי להרוס את הREFERENCES של המערכת הפעלה

למשל האם האות של הכונן תישמר? במידה ולאחר ההעתקה אני מסיר את הכונן הקודם (זה שהועתק ממנו)

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בעזרת תוכנה ייעודית שמבצעת IMAGE לכונן.

במידה ואתה לוקח את הדיסק הקשיח עם ה-IMAGE למחשב אחר תצטרך לבצע כנראה REPAIR למערכת ההפעלה.

אני אישית לא אוהב לבצע את קיצורי הדרך הללו, התקנה נקייה עדיפה על כול קיצורי הדרך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה לא מחליף מעבד או לוח לא תיהיה לך בעיה לבנות image ולהעתיק אותה לדיסק אחר בלי לתקן את המערכת ובלי לפגוע בה ויהיה לך העתק זהה (mirror) של המערכת.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומחליפים לוח אם או מעבירים את הדיסק למחשב בעל לוח אם אחר - אני אישית בעד התקנה נקיה של מערכת ההפעלה. (וינדוז 2000 או XP. בלינוקס אין בעיה בד"כ גם עם לוח אם שונה. ויסטה אין לי מושג מה הולך)

יתר הדברים הרבה פחות קריטיים (מעבד לא משנה, כמות זכרון לא משנה, כרטיס מסך רק להתקין דרייברים וכו')

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להעתיק את המערכת ללוח עם חומרה אחרת אבל צריך את התוכנה

Acronis® True Image universal restore

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...